Renault Clio - Światła mijania nie działają | HELLA

Renault

Clio 2, 1,5D dCi

Silnik: K9K 704

Rok produkcji: 2001 - 2006

Światła mijania nie działają

Nieprawidłowy styk przekaźnika

Jeżeli w wymienionych modelach pojazdów dojdzie do awarii świateł mijania, może to mieć związek z nieprawidłowym ustawieniem przekaźnika świateł mijania w gnieździe wtykowym. Ponieważ przekaźnik jest zamontowany w przestrzeni na nogi pasażera pod schowkiem na rękawiczki, przyczyną problemu może być kontakt z nogami pasażera. W takim przypadku sprawdzić ustawienie, mocowanie i gniazdo wtykowe przekaźnika.

W razie potrzeby naprawić. Zalecane jest dodatkowe

zabezpieczenie przekaźnika w okolicy gniazda wtykowego opaską kablową.

Ważna zasada bezpieczeństwa
Poniższe informacje i porady praktyczne zostały przygotowane przez firmę HELLA w celu zapewnienia profesjonalnego wsparcia dla warsztatów samochodowych. Informacje udostępnione na tej stronie internetowej powinny być wykorzystywane tylko przez odpowiednio wykwalifikowany personel.

Przedruk, przekazywanie, powielanie, przetwarzanie w jakiejkolwiek formie i podawanie treści niniejszej dokumentacji do wiadomości osób trzecich, także we fragmentach, jest dozwolone wyłącznie po otrzymaniu od nas jednoznacznej zgody na piśmie i z podaniem źródła. Schematy, zdjęcia i opisy służą wyłącznie do objaśnienia i przedstawienia tekstu dokumentu, i nie mogą być używane jako podstawa montażu lub konstrukcji. Wszelkie prawa zastrzeżone.