Image

Pionierskie innowacje dla mobilności przyszłości

Poznaj pionierskie rozwiązania FORVIA HELLA, które kształtują przyszłość mobilności. Od wizjonerskich koncepcji oświetlenia po pionierskie systemy wspomagania kierowcy i rozwiązania elektroniczne – FORVIA HELLA kształtuje megatrendy jutra i prezentuje innowacje, które wyznaczają standardy.

Przyszłe trendy na rynku motoryzacyjnym: FORVIA HELLA kształtuje zmiany na niezależnym rynku części zamiennych

Branża motoryzacyjna znajduje się w fazie transformacji, ze szczególnym uwzględnieniem niezależnego rynku części zamiennych. FORVIA HELLA jest już obecna w co drugim pojeździe na całym świecie i kształtuje kluczowe megatrendy przemysłu motoryzacyjnego dzięki sześciu działom biznesowym firmy. HELLA, ważna część wspólnej marki FORVIA, stanowi istotne dopełnienie dzięki najwyższym kompetencjom OEM w dziedzinie elektroniki i oświetlenia. Zmiany te odzwierciedlają trend w kierunku zrównoważonych i autonomicznych pojazdów. Prognozuje się silny wzrost rynku motoryzacyjnego w szczególności w Chinach, natomiast w Europie coraz większą popularność będą zdobywać pojazdy elektryczne. Warsztaty stoją zatem przed wyzwaniem dostosowania się do nowych technologii i zmieniających się warunków rynkowych. Wspieramy warsztaty za pomocą niestandardowych rozwiązań i szkoleń, aby optymalnie przygotować je na przyszłe wyzwania.

High Voltage Expertise: Beam me up. Kolejny wymiar elektromobilności

Branża motoryzacyjna stoi w obliczu poważnej transformacji, w której kluczową rolę odgrywa elektromobilność. Dzięki wszechstronnemu know-how OEM w dziedzinie elektromobilności, HELLA jest idealnie przygotowana do oferowania innowacyjnych rozwiązań do pojazdów z napędem elektrycznym i hybrydowym. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w elektryfikacji pojazdów – od inteligentnych czujników akumulatorów po złożone systemy zarządzania akumulatorami i elektroniki mocy – HELLA zapewnia decydujące wsparcie dla niezależnego rynku części zamiennych. Koncentrujemy się na dostarczaniu specjalistycznej wiedzy i wysokiej jakości produktów dla wyzwań związanych z elektromobilnością. Jednocześnie kompleksowa oferta elektroniki wnosi znaczący wkład w wyniki sprzedażowe koncernu.

Gotowi na elektromobilność

Autonomiczna jazda: Kiedy fikcja staje się rzeczywistością

Branża motoryzacyjna wkrótce osiągnie kolejny kamień milowy: automatyzację jazdy. FORVIA HELLA aktywnie kształtuje te megatrendy. Jako producent oryginalnego wyposażenia jesteśmy na czele procesu transformacji mobilności. W ten sposób wnosimy decydujący wkład w coraz większą autonomię funkcji pojazdu, co może zapewnić większe bezpieczeństwo i jeszcze większy komfort w ruchu drogowym. Począwszy od systemów wspomagających, które przejmują funkcje kierowcy, po w pełni autonomiczne pojazdy, w których kierowca staje się pasażerem. Technologie stale się rozwijają, a rynek oferuje już pojazdy z częściową automatyzacją. HELLA stawia tu na innowacyjne czujniki radarowe i systemy wykrywania w celu zwiększenia bezpieczeństwa i efektywności. Trend ten obiecuje nie tylko większy komfort, ale także bardziej zrównoważone użytkowanie pojazdów i większe bezpieczeństwo na drodze.

ADAS – transformacja przemysłu motoryzacyjnego

Cyfryzacja światła 2.0: FORVIA HELLA rewolucjonizuje technologię oświetlenia samochodowego

FORVIA HELLA prezentuje pionierskie technologie oświetleniowe, które są ukierunkowane na megatrendy przemysłu motoryzacyjnego, takie jak elektryfikacja, zrównoważony rozwój, indywidualizacja i autonomiczna jazda. HELLA wyznacza nowe standardy dzięki takim produktom, jak oświetlenie Front Phygital Shield, które na nowo definiuje przód pojazdu, czy innowacyjna lampa Digital FlatLight, którą wyróżnia energooszczędność i wysoka wydajność. Szczególną atrakcją jest technologia SSL | HD, która dzięki pikselom o wysokiej rozdzielczości zapewnia bezpieczeństwo i komfort. Te postępy w technologii oświetleniowej przyczyniają się do bezpieczniejszej, bardziej wydajnej i zindywidualizowanej mobilności. FORVIA HELLA kształtuje przyszłość jazdy i wprowadza te innowacje na rynek części zamiennych.

Warsztat przyszłości: Usługi, dane i sprzęt firmy HELLA i Hella Gutmann

Przemysł motoryzacyjny szybko się rozwija, szczególnie w obszarach czujników, komponentów ADAS i oświetlenia. Marki HELLA i Hella Gutmann łączą swoją wiedzę, aby optymalnie przygotować warsztaty na wyzwania przyszłości. Dzięki precyzyjnym technologiom kalibracji komponentów ADAS i innowacyjnym rozwiązaniom dla systemów oświetleniowych, nie tylko zwiększają bezpieczeństwo na drodze, ale także pomagają warsztatom efektywnie zarządzać złożonymi procesami napraw. Łącząc wiedzę technologiczną i praktyczne zastosowanie, oferują warsztatom kompleksowe usługi i wyposażenie spełniające wymagania nowoczesnych pojazdów.

Wyposażenie warsztatów