Seria SEG

Od niedrogiego modelu podstawowego SEG Economy do cyfrowego lidera rynku SEG V, który posiada przydatne funkcje i automatyczną kompensację kąta – wszystkie urządzenia do ustawiania świateł firmy Hella Gutmann zapewniają przede wszystkim jedno: większe bezpieczeństwo Twoich klientów.

Seria SEG

Regulacja reflektorów dla profesjonalistów

Urządzenia do ustawiania świateł Hella Gutmann charakteryzują się solidną konstrukcją i niezawodną obsługą. Instrukcje krok po kroku i sprawdzone przydatne pomoce zapewnią perfekcyjne ustawienie reflektora w najszybszy możliwy sposób. Odkryj niezawodność serii SEG firmy Hella Gutmann dla Twojego warsztatu i Twoich klientów.

Materiały do pobrania do serii SEG

Regulacja reflektorów dla profesjonalistów: Zdjęcie produktu SEG V

SEG V

Urządzenie najnowszej generacji łączy w sobie rozległą wiedzę specjalistyczną z zakresu diagnostyki i oświetlenia. Obsługa wszystkich funkcji SEG V odbywa się łatwo, czytelnie i intuicyjnie za pomocą ekranu dotykowego o przekątnej 8,4”, skierowanego w stronę użytkownika. Jednoznaczne rozpoznanie pojazdu następuje np. na podstawie historii pojazdu. Kamera CMOS rejestruje rozkład światła w reflektorze, który jest następnie analizowany. Niemal w czasie rzeczywistym rozkład światła jest następnie wyświetlany na ekranie wraz z konkretnymi danymi. Za pomocą oprogramowania opartego na serii mega macs można jeszcze przed pomiarem wprowadzić dane pojazdu. Możliwe są również szybkie testy bez podawania danych. Po wykonaniu pomiaru, zarejestrowane dane pomiarowe mogą zostać przesłane do urządzeń peryferyjnych poprzez interfejs USB. Dzięki automatycznej kompensacji poziomu można wyrównać spadki i nierówności w obu kierunkach powierzchni ustawienia SEG.

Regulacja reflektorów dla profesjonalistów: Zdjęcie produktu SEG IV

SEG IV

Dzięki skalowaniu na ekranie testowym SEG IV można sprawdzić i precyzyjnie wyregulować wszystkie aktualne systemy reflektorów, takie jak reflektory halogenowe, reflektory ksenonowe, reflektory LED i systemy z asystentem świateł drogowych. SEG IV jest dostępny w wersji DL i DLLX.

Mercedes Benz opracował własną metodę ustawiania świateł dla swoich partnerów. Dzięki SEG IV Edition Mercedes Benz, Hella Gutmann gwarantuje zgodność ze wszystkimi specyfikacjami Daimler AG. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt z partnerem handlowym.

Regulacja reflektorów dla profesjonalistów: Zdjęcie produktu SEG IV-SE

SEG IV-SE

SEG IV SE umożliwia ocenę wszystkich rozkładów światła, w tym regulację systemów reflektorów wprowadzanych do różnych marek. Regulację reflektorów, zwłaszcza z inteligentnymi asystentami świateł drogowych, umożliwia ekran kontrolny z pionowymi liniami. Dłuższa kolumna zwiększa zasięg roboczy do maks. 1650 mm i tym samym umożliwia również regulację wysoko zamontowanych reflektorów. SEG IV SE jest również wyposażony w nowy wizjer hybrydowy. Składa się z mocnego lasera liniowego i analogowego celownika.

Obie techniki pozwalają na niezwykle dokładne i ortogonalne ustawienie urządzenia względem pojazdu – nawet w jasnym otoczeniu. Połączony celownik zapewnia 100-procentową gotowość do użycia. Dzięki kątowi wiązki 120° można celować również w punkty oznakowania na zewnątrz, co jest szczególnie korzystne w przypadku pojazdów z położonymi wysoko reflektorami głównymi (SUV-y, samochody dostawcze itp.)

Kontakt telefoniczny lub mailowy z Hella Gutmann

Jesteśmy zawsze do dyspozycji.

800 42 55 66