Zespół zasilający - pompapaliwa

Udział elektroniki w nowoczesnych pojazdach stale rośnie od lat – i oprócz zwiększonego bezpieczeństwa zapewnia również wiele nowych funkcji pojazdu i znacznie większy komfort jazdy. Firma HELLA ma wieloletnie doświadczenie w dziedzinie elektroniki pojazdowej i od dawna odgrywa pionierską rolę w opracowywaniu nowych, innowacyjnych rozwiązań elektronicznych. Oferta firmy HELLA w zakresie elektroniki przekonuje dużą różnorodnością funkcji, szerokim pokryciem rynku i dobrze znaną wysoką jakością części — ponieważ HELLA z powodzeniem przenosi swoje rozległe know-how OE na niezależny rynek części zamiennych.

 

Pompy paliwa mogą być umieszczone zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz zbiornika paliwa i są niezbędnym elementem pojazdów z silnikami spalinowymi. Pompy paliwa HELLA zapewniają niezawodne zasilanie silnika, a dzięki szerokiemu pokryciu rynku są dostępne dla wielu marek i modeli pojazdów. W porównaniu z mechanicznie napędzanymi pompami wyporowymi, nowoczesne elektrycznie napędzane pompy paliwa zapewniają szczególnie wysoką sprawność: mają większą wydajność pompowania przy bardzo niskim zużyciu energii. Dzięki elektronicznemu sterowaniu pompy zawsze dostarczają dokładnie taką ilość paliwa, jaka jest rzeczywiście wymagana przez silnik. Łatwe w montażu pompy paliwa HELLA przekonują wysoką jakością części, pierwszorzędną niezawodnością działania, niskim poziomem hałasu i bardzo długą żywotnością. Odpowiednia uszczelka jest już zawarta w zakresie dostawy.

 

Upewnij się, że „serce" silnika pompuje niezawodnie: odkryj szeroki asortyment pomp paliwa HELLA i daj się przekonać jakością części HELLA!

Dlaczego HELLA?

 • Wysoka niezawodność produktu
 • Przeznaczone do szerokiego zakresu zastosowań
 • Opracowane do bezproblemowego montażu

WIĘCEJ INFORMACJI O NASZYCH PRZEPŁYWOMIERZACH POWIETRZA

Części uniwersalne – części zamienne do różnych modeli pojazdów

Części uniwersalne – części zamienne do różnych modeli pojazdów

Za pomocą katalogu części uniwersalnych można wyszukiwać produkty niezależne od modelu pojazdów z segmentów oświetlenia oraz elektryki/elektroniki.

Głównymi grupami docelowymi są:

 • samochody ciężarowe,
 • naczepy i przyczepy,
 • maszyny rolnicze i budowlane oraz
 • autobusy i kampery.
Katalog części uniwersalnych

Części zamienne do określonych modeli pojazdów

Podstawą koncepcji naszego katalogu online jest łatwość wyszukiwania. Dlatego pojazd można wybrać ze szczegółowej listy marek, na podstawie modelu pojazdu lub kodu silnika.

Dodatkowo są tu dostępne wszystkie ważne informacje o naszych produktach, takie jak

 • informacje o artykułach,
 • instrukcje montażu,
 • karty charakterystyk,
 • numery OEM.

gleich mit.

Części zamienne do określonych modeli pojazdów

Informacje techniczne o produktach

Informacje techniczne o produktach

Niniejsza baza danych zawiera informacje techniczne o naszych produktach i niektórych układach w pojazdach, przygotowane przez doświadczonych techników i mechaników.

Informacje techniczne o produktach