Rozrusznik i alternator

Sprawdzona jakość, prostota i korzystna cena - to cechy gwarantowane przez firmę HELLA w ramach asortymentu „Nowe części bez kaucji” - teraz nawet z 3-letnią gwarancją.

 

  • Jakość. Wszystkie rozruszniki i alternatory spełniają surowe wymagania jakościowe określone przez centrum kompetencyjne firmy HELLA - potwierdzone wydłużoną gwarancją.
  • Prostota. Rezygnacja z kaucji eliminuje konieczność zwrotu zużytych części. Gwarancja jest rozliczana przez odpowiedni warsztat lub danego dystrybutora, gdzie produkt został zakupiony. 
  • Cena. Nowe części bez kaucji stanowią korzystny cenowo wybór dla użytkowników, dla których istotna jest cena - oczywiście bez rezygnowania z jakości. 

Asortyment obejmuje ponad 1000 numerów artykułów dla samochodów osobowych oraz użytkowych i zapewnia pokrycie około 80% rynku niemieckiego. Wszystkie nowe części bez kaucji są jednoznacznie rozpoznawalne na podstawie precyzyjnego oznakowania w systemie TecDoc i na opakowaniu.

 

Poprzez ciągłe testowanie i modernizowanie, rozruszniki i generatory HELLA są zgodne ze standardem OE i oferują najlepsze parametry za rozsądną cenę.

3 lata gwarancj

Skorzystaj jako specjalistyczny warsztat z najwyższych wymagań jakościowych - teraz z 3-letnią gwarancją na rozruszniki i alternatory firmy HELLA bez kaucji. Do ustawowej gwarancji 24-miesięcznej HELLA dodaje teraz dobrowolną 12-miesięczną gwarancję dodatkową.

Oprócz zwrotu ceny części gwarancja obejmuje też rzeczywiste koszty demontażu i montażu do kwoty 250 EUR. Normalne zużycie i uszkodzenia spowodowane niewłaściwym postępowaniem z częściami nie są objęte gwarancją.

Niniejsza gwarancja nie narusza praw wynikających z ustawowej odpowiedzialności cywilnej za wady lub produkt. Świadczenia gwarancyjne są realizowane w całym łańcuchu dostaw zakupionego produktu.

Już teraz opakowanie każdego rozrusznika i alternatora zawiera kartę z odklejaną naklejką. Można ją na przykład wkleić do książki serwisowej pojazdu lub nakleić na fakturę - co zwiększa poziom przejrzystości usługi i zadowolenia klienta.

WIĘCEJ INFORMACJI O NASZYCH ROZRUSZNIKACH I ALTERNATORACH

Części zamienne do określonych modeli pojazdów

Części zamienne do określonych modeli pojazdów

Podstawą koncepcji naszego katalogu online jest łatwość wyszukiwania. Umożliwia on na przykład wybieranie pojazdów z naszej obszernej listy marek, oznaczeń typologicznych lub kodów silników.

 

Dodatkowo udostępniamy wszystkie ważne informacji o naszych produktach, takie jak

  • informacje o artykułach,
  • instrukcje montażowe,
  • karty charakterystyk lub
  • numery OE.

od razu z

Części zamienne do określonych modeli pojazdów

Informacje techniczne o produktach

Informacje techniczne o produktach

Niniejsza baza danych zawiera informacje techniczne o naszych produktach i niektórych układach w pojazdach, przygotowane przez doświadczonych techników i mechaników.

Informacje techniczne o produktach