BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Ukazujący się co dwa tygodnie bezpłatny biuletyn HELLA zawiera informacje o nowościach z HELLA TECH WORLD

Aktualności!
Pokaż pozostałe informacje o naszym biuletynie Ukryj pozostałe informacje o naszym biuletynie
 

Ukazujący się co dwa tygodnie bezpłatny biuletyn HELLA zawiera informacje o nowościach z HELLA TECH WORLD – na przykład:

 • Nowe wskazówki dotyczące napraw konkretnych pojazdów
 • Informacje techniczne – od wiedzy podstawowej aż po porady diagnostyczne
 • Nowe produkty
 • Ważne dla warsztatów akcje marketingowe i loterie

Wystarczy tylko podać swój adres e-mail. Jeżeli chcesz zrezygnować z abonowania biuletynu informacyjnego, kliknij tutaj.

Rozrusznik i alternator

Sprawdzona jakość, prostota i korzystna cena - to cechy gwarantowane przez firmę HELLA w ramach asortymentu „Nowe części bez kaucji” - teraz nawet z 3-letnią gwarancją.

 

 • Jakość. Wszystkie rozruszniki i alternatory spełniają surowe wymagania jakościowe określone przez centrum kompetencyjne firmy HELLA - potwierdzone wydłużoną gwarancją.
 • Prostota. Rezygnacja z kaucji eliminuje konieczność zwrotu zużytych części. Gwarancja jest rozliczana przez odpowiedni warsztat lub danego dystrybutora, gdzie produkt został zakupiony. 
 • Cena. Nowe części bez kaucji stanowią korzystny cenowo wybór dla użytkowników, dla których istotna jest cena - oczywiście bez rezygnowania z jakości. 

Asortyment obejmuje ponad 1000 numerów artykułów dla samochodów osobowych oraz użytkowych i zapewnia pokrycie około 80% rynku niemieckiego. Wszystkie nowe części bez kaucji są jednoznacznie rozpoznawalne na podstawie precyzyjnego oznakowania w systemie TecDoc i na opakowaniu.

 

Poprzez ciągłe testowanie i modernizowanie, rozruszniki i generatory HELLA są zgodne ze standardem OE i oferują najlepsze parametry za rozsądną cenę.

3 lata gwarancj

Skorzystaj z najwyższych wymagańw jakościowych – teraz z 3-letnią gwarancją na rozruszniki i alternatory HELLA bez kaucji. Do ustawowej gwarancji 24-miesięcznej HELLA dodaje teraz dobrowolną 12-miesięczną gwarancję dodatkową.

 

Oprócz zwrotu ceny części gwarancja obejmuje też rzeczywiste koszty demontażu i montażu do kwoty 250 EUR. Normalne zużycie i uszkodzenia spowodowane niewłaściwym postępowaniem z częściami nie są objęte gwarancją.


Jeżeli zgodnie z obowiązującym ustawodawstwem klientowi przysługują uprawnienia z tytułu odpowiedzialności cywilnej producenta za wady lub za produkt, to pozostają one w mocy niezależnie od gwarancji. Gwarancja jest rozliczana po prostu przez odpowiedni warsztat lub danego dystrybutora, gdzie produkt został zakupiony - w prosty i nieskomplikowany sposób.

 

Już teraz opakowanie każdego rozrusznika i alternatora zawiera kartę z odklejaną naklejką. Można ją na przykład wkleić do książki serwisowej pojazdu lub nakleić na fakturę – co zwiększa poziom przejrzystości usługi i zadowolenia klienta.

WIĘCEJ INFORMACJI O NASZYCH ROZRUSZNIKACH I ALTERNATORACH

Części zamienne do określonych modeli pojazdów

Części zamienne do określonych modeli pojazdów

Założeniem koncepcji naszego katalogu online jest łatwość wyszukiwania. Dlatego można na przykład wprowadzić dany pojazd za pośrednictwem naszej obszernej listy producentów, oznaczenia modelu lub kodu silnika.

 

W ramach dodatkowych danych dostarczamy wszystkich ważnych informacji o naszych produktach, takich jak

 • informacje o produktach,
 • instrukcje montażowe,
 • karty charakterystyk lub
 • numery OE.

Części zamienne do określonych modeli pojazdów

Informacje techniczne o produktach

Informacje techniczne o produktach

Niniejsza baza danych zawiera informacje techniczne o naszych produktach i niektórych układach w pojazdach, przygotowane przez doświadczonych techników i mechaników.

Informacje techniczne o produktach