Rozrusznik i alternator

Sprawdzona jakość, prostota i korzystna cena - to cechy gwarantowane przez firmę HELLA w ramach asortymentu „Nowe części bez kaucji” - teraz nawet z 3-letnią gwarancją.

 

 • Jakość. Wszystkie rozruszniki i alternatory spełniają surowe wymagania jakościowe określone przez centrum kompetencyjne firmy HELLA - potwierdzone wydłużoną gwarancją.
 • Prostota. Rezygnacja z kaucji eliminuje konieczność zwrotu zużytych części. Gwarancja jest rozliczana przez odpowiedni warsztat lub danego dystrybutora, gdzie produkt został zakupiony. 
 • Cena. Nowe części bez kaucji stanowią korzystny cenowo wybór dla użytkowników, dla których istotna jest cena - oczywiście bez rezygnowania z jakości. 

Asortyment obejmuje ponad 1300 numerów artykułów dla samochodów osobowych oraz użytkowych i zapewnia pokrycie około 85% rynku niemieckiego. Wszystkie nowe części bez kaucji są jednoznacznie rozpoznawalne na podstawie precyzyjnego oznakowania w systemie TecDoc i na opakowaniu.

 

Poprzez ciągłe testowanie i modernizowanie, rozruszniki i generatory HELLA są zgodne ze standardem OE i oferują najlepsze parametry za rozsądną cenę.

3 lata gwarancj

Skorzystaj jako specjalistyczny warsztat z najwyższych wymagań jakościowych - teraz z 3-letnią gwarancją na rozruszniki i alternatory firmy HELLA bez kaucji. Do ustawowej gwarancji 24-miesięcznej HELLA dodaje teraz dobrowolną 12-miesięczną gwarancję dodatkową.

Oprócz zwrotu ceny części gwarancja obejmuje też rzeczywiste koszty demontażu i montażu do kwoty 250 EUR. Normalne zużycie i uszkodzenia spowodowane niewłaściwym postępowaniem z częściami nie są objęte gwarancją.

Niniejsza gwarancja nie narusza praw wynikających z ustawowej odpowiedzialności cywilnej za wady lub produkt. Świadczenia gwarancyjne są realizowane w całym łańcuchu dostaw zakupionego produktu.

Już teraz opakowanie każdego rozrusznika i alternatora zawiera kartę z odklejaną naklejką. Można ją na przykład wkleić do książki serwisowej pojazdu lub nakleić na fakturę - co zwiększa poziom przejrzystości usługi i zadowolenia klienta.

WIĘCEJ INFORMACJI O NASZYCH ROZRUSZNIKACH I ALTERNATORACH

Części uniwersalne - części zamienne niezależne od modeli pojazdów

Części uniwersalne - części zamienne niezależne od modeli pojazdów

Za pomocą katalogu części uniwersalnych można wyszukiwać produkty niezależne od modelu pojazdów z segmentów oświetlenie, elektryka/elektronika i system termiczny.

 

Głównymi grupami docelowymi są:

 • samochody ciężarowe,
 • naczepy i przyczepy,
 • maszyny rolnicze i budowlane oraz
 • autobusy i kampery.
Katalog części uniwersalnych

Części zamienne do określonych modeli pojazdów

Części zamienne do określonych modeli pojazdów

Podstawą koncepcji naszego katalogu online jest łatwość wyszukiwania. Dlatego pojazd można wybrać ze szczegółowej listy marek, na podstawie modelu pojazdu lub kodu silnika.

 

Dodatkowo są tu dostępne wszystkie ważne informacje o naszych produktach, takie jak

 • informacje o artykułach,
 • instrukcje montażu,
 • karty charakterystyk,
 • numery OEM.

Części zamienne do określonych modeli pojazdów

Informacje techniczne o produktach

Informacje techniczne o produktach

Niniejsza baza danych zawiera informacje techniczne o naszych produktach i niektórych układach w pojazdach, przygotowane przez doświadczonych techników i mechaników.

Informacje techniczne o produktach

Filmy

Rozruszniki i alternatory HELLA - teraz bez kaucji

Wysłuchaliśmy Cię - i wiele się nauczyliśmy! Nasze rozruszniki i alternatory są teraz dostępne bez uciążliwego systemu kaucji!

HELLA Starter & Alternators – for a unique motor orchestra!

Experience a unique motor orchestra with our HELLA starters and alternators. Proven quality, easy handling, favourable price.