Rozrusznik i alternator

Sprawdzona jakość HELLA, prostota i korzystna cena - to cechy gwarantowane przez firmę HELLA w ramach asortymentu „Nowe części bez kaucji”.​

 

 • Jakość. Wszystkie rozruszniki i alternatory spełniają surowe wymagania jakościowe określone przez centrum kompetencyjne firmy HELLA.
 • Prostota. Rezygnacja z kaucji eliminuje konieczność zwrotu zużytych części. Gwarancja jest rozliczana przez odpowiedni warsztat lub danego dystrybutora, gdzie produkt został zakupiony. 
 • Cena. Nowe części bez kaucji stanowią korzystny cenowo wybór dla użytkowników, dla których istotna jest cena - oczywiście bez rezygnowania z jakości. 

Asortyment obejmuje ponad 1300 numerów artykułów dla samochodów osobowych oraz użytkowych i zapewnia pokrycie około 85% rynku niemieckiego. Wszystkie nowe części bez kaucji są jednoznacznie rozpoznawalne na podstawie precyzyjnego oznakowania w systemie TecDoc i na opakowaniu.

 

Poprzez ciągłe testowanie i modernizowanie, rozruszniki i generatory HELLA są zgodne ze standardem OE i oferują najlepsze parametry za rozsądną cenę.

Teraz również do zastosowań OFF HIGHWAY!

We wszystkich grupach docelowych, takich jak rolnictwo, maszyny budowlane, wózki widłowe czy żegluga, asortyment produktów HELLA sprawdza się w najtrudniejszych warunkach pracy i wyróżnia się maksymalną wydajnością, najlepszą jakością, łatwą obsługą i niewygórowanymi cenami.

Kolejny atut: Dzięki nowym częściom bez kaucji wyeliminowano uciążliwy proces zwrotu zużytych części.

Rozruszniki i alternatory HELLA wyróżniają się atrakcyjną ofertą produktów do pojazdów roboczych w segmencie off-highway.

Teraz również do zastosowań OFF HIGHWAY!

WIĘCEJ INFORMACJI O NASZYCH ROZRUSZNIKACH I ALTERNATORACH

Części uniwersalne – części zamienne do różnych modeli pojazdów

Części uniwersalne – części zamienne do różnych modeli pojazdów

Za pomocą katalogu części uniwersalnych można wyszukiwać produkty niezależne od modelu pojazdów z segmentów oświetlenia oraz elektryki/elektroniki.

Głównymi grupami docelowymi są:

 • samochody ciężarowe,
 • naczepy i przyczepy,
 • maszyny rolnicze i budowlane oraz
 • autobusy i kampery.
Katalog części uniwersalnych

Części zamienne do określonych modeli pojazdów

Podstawą koncepcji naszego katalogu online jest łatwość wyszukiwania. Dlatego pojazd można wybrać ze szczegółowej listy marek, na podstawie modelu pojazdu lub kodu silnika.

Dodatkowo są tu dostępne wszystkie ważne informacje o naszych produktach, takie jak

 • informacje o artykułach,
 • instrukcje montażu,
 • karty charakterystyk,
 • numery OEM.

od razu z

Części zamienne do określonych modeli pojazdów

Informacje techniczne o produktach

Informacje techniczne o produktach

Niniejsza baza danych zawiera informacje techniczne o naszych produktach i niektórych układach w pojazdach, przygotowane przez doświadczonych techników i mechaników.

Informacje techniczne o produktach

Filmy

Rozruszniki i alternatory HELLA - teraz bez kaucji

Wysłuchaliśmy Cię - i wiele się nauczyliśmy! Nasze rozruszniki i alternatory są teraz dostępne bez uciążliwego systemu kaucji!

Rozruszniki i alternatory HELLA: Biznes. To proste!

Brak systemu kaucji, szeroka oferta, mniej numerów katalogowych. Zgodnie z naszym mottem: Biznes. To proste! Odkryj teraz!

ROZRUSZNIKI I ALTERNATORY OD HELLA! CZY POTRZEBA CZEGOŚ WIĘCEJ?

Nowość do pojazdów off-highway, oczywiście bez kaucji: alternatory i rozruszniki. Minimalna liczba zwrotów, zadowoleni klienci i uproszczony proces zakupu bez skomplikowanych zwrotów.