BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Ukazujący się co dwa tygodnie bezpłatny biuletyn HELLA zawiera informacje o nowościach z HELLA TECH WORLD

Aktualności!
Pokaż pozostałe informacje o naszym biuletynie Ukryj pozostałe informacje o naszym biuletynie
 

Ukazujący się co dwa tygodnie bezpłatny biuletyn HELLA zawiera informacje o nowościach z HELLA TECH WORLD – na przykład:

 • Nowe wskazówki dotyczące napraw konkretnych pojazdów
 • Informacje techniczne – od wiedzy podstawowej aż po porady diagnostyczne
 • Nowe produkty
 • Ważne dla warsztatów akcje marketingowe i loterie

Wystarczy tylko podać swój adres e-mail. Jeżeli chcesz zrezygnować z abonowania biuletynu informacyjnego, kliknij tutaj.

Rozrusznik i alternator

Sprawdzona jakość, prostota i korzystna cena - to cechy gwarantowane przez firmę HELLA w ramach asortymentu „Nowe części bez kaucji” - teraz nawet z 3-letnią gwarancją.

 

 • Jakość. Wszystkie rozruszniki i alternatory spełniają surowe wymagania jakościowe określone przez centrum kompetencyjne firmy HELLA - potwierdzone wydłużoną gwarancją.
 • Prostota. Rezygnacja z kaucji eliminuje konieczność zwrotu zużytych części. Gwarancja jest rozliczana przez odpowiedni warsztat lub danego dystrybutora, gdzie produkt został zakupiony. 
 • Cena. Nowe części bez kaucji stanowią korzystny cenowo wybór dla użytkowników, dla których istotna jest cena - oczywiście bez rezygnowania z jakości. 

Asortyment obejmuje ponad 1000 numerów artykułów dla samochodów osobowych oraz użytkowych i zapewnia pokrycie około 80% rynku niemieckiego. Wszystkie nowe części bez kaucji są jednoznacznie rozpoznawalne na podstawie precyzyjnego oznakowania w systemie TecDoc i na opakowaniu.

 

Poprzez ciągłe testowanie i modernizowanie, rozruszniki i generatory HELLA są zgodne ze standardem OE i oferują najlepsze parametry za rozsądną cenę.

3 lata gwarancj

Skorzystaj z najwyższych wymagańw jakościowych – teraz z 3-letnią gwarancją na rozruszniki i alternatory HELLA bez kaucji. Do ustawowej gwarancji 24-miesięcznej HELLA dodaje teraz dobrowolną 12-miesięczną gwarancję dodatkową.

 

Oprócz zwrotu ceny części gwarancja obejmuje też rzeczywiste koszty demontażu i montażu do kwoty 250 EUR. Normalne zużycie i uszkodzenia spowodowane niewłaściwym postępowaniem z częściami nie są objęte gwarancją.


Jeżeli zgodnie z obowiązującym ustawodawstwem klientowi przysługują uprawnienia z tytułu odpowiedzialności cywilnej producenta za wady lub za produkt, to pozostają one w mocy niezależnie od gwarancji. Gwarancja jest rozliczana po prostu przez odpowiedni warsztat lub danego dystrybutora, gdzie produkt został zakupiony - w prosty i nieskomplikowany sposób.

 

Już teraz opakowanie każdego rozrusznika i alternatora zawiera kartę z odklejaną naklejką. Można ją na przykład wkleić do książki serwisowej pojazdu lub nakleić na fakturę – co zwiększa poziom przejrzystości usługi i zadowolenia klienta.

WIĘCEJ INFORMACJI O NASZYCH ROZRUSZNIKACH I ALTERNATORACH

Części zamienne do określonych modeli pojazdów

Części zamienne do określonych modeli pojazdów

Podstawą koncepcji naszego katalogu online jest łatwość wyszukiwania. Umożliwia on na przykład wybieranie pojazdów z naszej obszernej listy marek, oznaczeń typologicznych lub kodów silników.

 

Dodatkowo udostępniamy wszystkie ważne informacji o naszych produktach, takie jak

 • informacje o artykułach,
 • instrukcje montażowe,
 • karty charakterystyk lub
 • numery OE.

Części zamienne do określonych modeli pojazdów

Informacje techniczne o produktach

Informacje techniczne o produktach

Niniejsza baza danych zawiera informacje techniczne o naszych produktach i niektórych układach w pojazdach, przygotowane przez doświadczonych techników i mechaników.

Informacje techniczne o produktach