Wyposażenie warsztatów

Lokalne korzenie. Globalna sieć. | Mamy więcej autentycznych danych motoryzacyjnych niż ktokolwiek inny. Dzięki nam świat mobilności staje się szybszy, bezpieczniejszy i bardziej ekologiczny.

Naszym paliwem jest ciekawość

Dysponujemy bogatą wiedzą na temat wszystkich marek, modeli i technologii, którą dzielimy się z naszymi klientami na całym świecie poprzez praktyczne produkty i usługi. Dzielimy ten sam entuzjazm i pasję, tworzymy inteligentne rozwiązania do napraw i obsługi technicznej samochodów i motocykli wszystkich marek i modeli jako partner niezależnych warsztatów.

Konsekwentnym krokiem w cyfrową przyszłość jest przekazanie naszej wiedzy o pojazdach i danych również poza warsztaty – w formie dostosowanych do indywidualnych potrzeb cyfrowych usług np. do zarządzania flotą, likwidacji zgłoszeń ubezpieczeniowych czy sterowania procesami produkcyjnymi. Zawsze pozostajemy partnerem, który opanował swoje rzemiosło i przyjacielem, który „rozumie” samochody.

Z warsztatu dla warsztatu

To, co zaczęło się 60 lat temu w małym warsztacie, dziś rozwinęło się w globalnego gracza z wybitnym doświadczeniem w diagnostyce i wyposażeniu warsztatów.

Kurt Gutmann otworzył swój pierwszy warsztat w 1968 roku. Oprócz serwisu zakład zajmował się tuningiem i samochodami wyścigowymi. W latach 80-tych powstaje firma Gutmann Messtechnik, a w 1995 roku firma wprowadza na rynek mega macs 55. A to wywraca do góry nogami świat diagnostyki wielomarkowej. Urządzenie zdobywa nagrodę za innowację Automechanika w 1996 roku. Od tego czasu nazwa Gutmann jest w warsztatach synonimem przemyślanej technologii i praktycznego wsparcia ze strony profesjonalistów.

Połączenie firmy Gutmann Messtechnik z rodzinnym przedsiębiorstwem HELLA KGaA w 2008 roku było logiczną konsekwencją uzupełniającą obu tych dziedzin. W ten sposób powstało joint venture, które dziś jako Hella Gutmann Solutions zatrudnia ponad 500 pracowników i odnosi sukcesy w dziedzinie sprzedaży wyposażenia warsztatów samochodowych, usług w zakresie danych i usług technicznych, obsługując ponad 40.000 warsztatów w 24 krajach.

Urządzenia diagnostyczne

Rozwiązania diagnostyczne od Hella Gutmann – rodzina mega macs

Dzięki technice diagnostycznej Hella Gutmann niezależne warsztaty są w stanie obsługiwać ponad 48.000 wersji modelowych, dzięki czemu osiągają większe obroty

Urządzenia do kontroli i ustawień

Urządzenia do kontroli i ustawień Hella Gutmann

Znamy wyzwania niezależnych warsztatów lepiej niż większość innych dostawców. Dzięki tej wiedzy rozwijamy przydatne technologie, które zapewnią Twój rozwój.

Rozwiązania serwisowe

Rozwiązania serwisowe od Hella Gutmann

Potrzebujesz wsparcia przy naprawach lub cyfrowego asystenta do prac serwisowych i przeglądów? Przejdź tutaj.

Wsparcie i informacje

Wsparcie i informacje od Hella Gutmann

Nie możesz znaleźć instrukcji obsługi, szukasz partnera handlowego lub potrzebujesz wsparcia infolinii technicznej? Pomoc jest w zasięgu ręki.

Kontakt telefoniczny lub mailowy z Hella Gutmann

Jesteśmy zawsze do dyspozycji.

800 42 55 66