Mocny i niezawodny: Reflektory główne HELLA

Poprzez wymianę 1:1 części oryginalnej na nasze reflektory główne HELLA zwiększysz efektywność i zadowolenie klientów Twojego warsztatu. Poznaj jakość, która inspiruje i moc światła, która zachwyca.
 

 • Doskonała moc światła: Nasze reflektory zapewniają mocne, dobrze rozproszone światło, które nie oślepia i ma idealną jakość kolorów – dla najlepszej widoczności w nocy.
   
 • Szybka i precyzyjna instalacja: Skorzystaj z szybkiej i wydajnej instalacji w swoim warsztacie dzięki naszym produktom, które optymalnie pasują nie pozostawiając żadnych szczelin.
   
 • Niezawodna jakość reflektora: Nasze reflektory oferują niezawodną wydajność, która zadowoli klientów i uprości codzienną pracę w warsztacie.

Z powodzeniem przenosimy nasze kompetencje OEM na rynek części zamiennych

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w zakresie oświetlenia i projektowania wprowadziliśmy na rynek wiele innowacji – od reflektorów ksenonowych i świateł zakrętowych po najnowszą generację inteligentnych reflektorów LED, takich jak Matrix LED HD84. Ostatnią nowością w naszej szerokiej gamie reflektorów samochodowych jest technologia SSL|HD, która opiera się na zasadzie miniaturyzacji. Każdy reflektor SSL składa się z 15.000 mocnych pikseli, którymi można sterować indywidualnie – to pionierska technologia, która oferuje idealną równowagę między precyzją wysokiej rozdzielczości a szerokim oświetleniem.

Nie bez powodu nazwa HELLA oznacza również lidera innowacji i pioniera w dziedzinie technologii oświetleniowej. Z powodzeniem przenosimy silne kompetencje w zakresie wyposażenia fabrycznego na niezależny rynek części zamiennych.

WIĘCEJ INFORMACJI O NASZYCH REFLEKTORACH GŁÓWNYCH

Części uniwersalne - części zamienne niezależne od modeli pojazdów

Części uniwersalne - części zamienne niezależne od modeli pojazdów

Za pomocą katalogu części uniwersalnych można wyszukiwać produkty niezależne od modelu pojazdów z segmentów oświetlenie, elektryka/elektronika i system termiczny.

Głównymi grupami docelowymi są:

 • samochody ciężarowe,
 • naczepy i przyczepy,
 • maszyny rolnicze i budowlane oraz
 • autobusy i kampery.
Katalog części uniwersalnych

Części zamienne do określonych modeli pojazdów

Podstawą koncepcji naszego katalogu online jest łatwość wyszukiwania. Dlatego pojazd można wybrać ze szczegółowej listy marek, na podstawie modelu pojazdu lub kodu silnika.

Dodatkowo są tu dostępne wszystkie ważne informacje o naszych produktach, takie jak

 • informacje o artykułach,
 • instrukcje montażu,
 • karty charakterystyk,
 • numery OEM.

za jednym razem.

Części zamienne do określonych modeli pojazdów

Szukasz instrukcji montażowej?

Instrukcje montażowe

W tym miejscu dostępne są instrukcje montażowe dla konkretnych produktów HELLA.

W tym celu wpisz numer katalogowy produktu HELLA w polu wyszukiwania, np. „1F0 010 186-001”. Możesz też łatwo wyszukać po konkretnej nazwie produktu, np. „Luminator X halogen“.

Krótkie informacje do pobrania w formacie PDF

Krótkie informacje do pobrania w formacie PDF

Informacje na temat różnych produktów w formie bazy danych.

Krótkie informacje

Informacje techniczne o produktach

Technical Product Information

Niniejsza baza danych zawiera informacje techniczne o naszych produktach i niektórych układach w pojazdach, przygotowane przez doświadczonych techników i mechaników.

Informacje techniczne o produktach

Indywidualne oświetlenie przednie

Indywidualne oświetlenie przednie

Mocne, ekonomiczne i modułowe. Stwórz teraz indywidualne oświetlenie przednie wykorzystując nasz szeroki asortyment modułów 90 mm.

Konfigurator 90 mm

Aplikacja HELLA Jazda Nocna

Aplikacja HELLA Jazda Nocna

Pozwól, aby aplikacja Jazda Nocna (Night Drive) firmy HELLA wzbudziła twoje zainteresowanie innowacyjnymi technologiami oświetleniowymi, i odkryj zalety dzisiejszych i przyszłych systemów oświetleniowych.

Przegląd funkcji:

 • Porównuj różne funkcje oświetleniowe w realistycznym świecie 3D
 • Unikaj przeszkód i opanuj różne odcinki trasy
 • Wygrywaj cenne monety i wykorzystaj je do odblokowania większej liczby systemów oświetleniowych
 • Pozwól, aby twoja opinia wpłynęła bezpośrednio na rozwój przyszłych systemów oświetleniowych

Filmy związane z tematem

IQ.Light - reflektory Matrix LED

Bez oślepiania bezpiecznie po drogach: Reflektory matrycowe LED „IQ.Light” zapewniają optymalny rozkład i natężenie światła poprzez dokładnie ukierunkowane sterowanie 128 diodami LED.

Reflektory matrycowe LED z dynamicznym, punktowym światłem laserowym

HELLA wprowadza do motoryzacji dynamiczne reflektory matrycowe LED z laserowym światłem drogowym. Innowacyjne funkcje, takie jak nieoślepiające światła drogowe, dynamiczne światła mijania, segmentowe światła doświetlające zakręt i laserowe światłe drogowe zapewniają większe bezpieczeństwo.

LIGHT AND BEYOND – koncepcja oświetlenia firmy HELLA

Inteligentne reflektory matrycowe z laserowymi światłami drogowymi, tylne lampy w technologii OLED z dynamiczną animacją oraz matrycowe światła do czytania, zapewniające ukierunkowane oświetlenie i najwyższy komfort, oferują zaawansowaną technikę oświetleniową w samochodzie.