Układ wydechowy – Easy2Fit®

Know-how OEM dla rynku części zamiennych.

Easy2Fit

„FAURECIA. PARTNERED WITH HELLA”: CO TO OZNACZA DLA CIEBIE.

HELLA i Faurecia, dostawcy branży motoryzacyjnej, łączą siły i będą działać razem na niezależnym rynku części zamiennych. Obie firmy mają wieloletnie doświadczenie na rynku OEM, największe marki samochodowe na świecie stosują produkty Faurecia i HELLA. Poprzez połączenie działań klienci korzystają nie tylko z kompleksowej oferty usług, ale przede wszystkim ze znacznie poszerzonego asortymentu produktów.

 

Aby symbolizować bliskie więzi między firmami HELLA i Faurecia, obie firmy działają pod wspólną marką „FORVIA”.

 

Dla niezależnego warsztatu oznacza to: Oprócz dobrze znanej, szerokiej oferty produktów HELLA, w punktach sprzedaży HELLA będzie można kupować również linie produktów Faurecia Service – ze wszystkimi korzyściami, które oferuje HELLA jako partner niezależnych warsztatów.

 

Wspólne działania na rynku części zamiennych rozpoczną się w segmencie układów wydechowych. Co czwarty samochód na świecie jest dziś wyposażony w układ wydechowy Faurecia. W oparciu o to know-how francuski koncern opracował zestawy „Easy2Fit®. Te wysokiej jakości zestawy układów wydechowych są oparte na modułowej i inteligentnej koncepcji: ok. 3300 części zamiennych w czterech grupach produktowych pozwala pokryć ponad 26000 referencji OE.

 

Oznacza to również: Zamawianie produktów HELLA jest bardzo łatwe – jeden numer katalogowy obejmuje wszystkie elementy i akcesoria. Całość jest spakowana w mocnym kartonie, co chroni przesyłkę przed uszkodzeniem. Znacznie uproszczony proces zamawiania i dostawy zapewnia szybkie i sprawne wykonywanie napraw. Ponadto układy wydechowe może wymienić sprawnie i szybko jeden tylko mechanik.

 

Jak widać: partnerstwo między HELLA i Faurecia oferuje wiele korzyści. A to dopiero początek. Kolejne linie produktów będą umacniać przewagę „Faurecia. Partnered with HELLA”. W niedalekiej przyszłości pojawią się dalsze ciekawe produkty.

Czas na nowe rozwiązania

Uciążliwy transport, skomplikowane przechowywanie i trudny montaż: układy wydechowe stanowią spore wyzwanie logistyczne dla branży części zamiennych. Aby zmniejszyć nie tylko ryzyko uszkodzenia towaru, ale także koszty transportu, Faurecia Service opracowała linię produktów Easy2Fit®: Dzięki innowacyjnemu systemowi, części zamienne do układu wydechowego (takie jak filtr DPF, katalizator, tłumik i rura) wraz z akcesoriami montażowymi mieszczą się w poręcznej, znormalizowanej skrzyni do europalety.

Nasze standardy jakości dla części Easy2Fit®

Wszystkie nasze układy wydechowe zostały przetestowane w dziale badawczo-rozwojowym Faurecia, posiadającym certyfikaty EN ISO 14000 i IATF 16949, zgodnie z najsurowszymi normami producentów.

 

Testy te są w pełni zgodne z wymaganiami i specyfikacjami producentów samochodów, dotyczącymi wibracji, szczelności, ciepła, wytrzymałości, emisji dźwięku i trwałości. Faurecia jest światowym liderem w segmencie układów wydechowych.