Kod QR

Know-how – Za pomocą kodu QR na opakowaniu produktu

Kody QR umożliwiają dostęp do dokumentacji technicznej i praktycznych wskazówek

Jak będzie wyglądać niezależny warsztat w przyszłości? Oczywiście nie jesteśmy jasnowidzami. Ale jedno jest już pewne: Dostęp do ważnych informacji jest coraz łatwiejszy – dokładnie wtedy, gdy ich potrzebujesz. A to oznacza, że w przyszłości możesz pracować jeszcze szybciej i z większym zyskiem niż dotychczas.

Jak to działa?

Przy użyciu kodu QR, który można znaleźć na opakowaniu coraz większej liczby produktów HELLA. Po zeskanowaniu kodu za pomocą smartfona w ciągu kilku sekund zobaczysz wszystkie ważne dane o danym produkcie. Oprócz ważnych informacji technicznych, na przykład dotyczących konfiguracji, dostępne są również różne materiały uzupełniające, na przykład krótkie filmy demonstrujące montaż danej części.

 

Kody QR przybliżają HELLA TECH WORLD ze wszystkimi poradami i dokumentami dotyczącymi części zamiennych do Twojego miejsca pracy. Możesz również użyć kodu QR, aby uzyskać dostęp do informacji dostępnych wyłącznie w ten sposób. Jako partner niezależnych warsztatów firma HELLA towarzyszy Ci przez cały proces naprawy – a Ty możesz jeszcze łatwiej i przede wszystkim szybciej przywrócić sprawność pojazdu. Funkcja ta jest dostępna obecnie dla wybranych produktów oświetleniowych i będzie w przyszłości dalej rozszerzana.