Przyjaciel dla warsztatu

HELLA to przyjaciel dla warsztatu, który sprawia, że jego codzienna działalność staje się szybsza, zyskowniejsza i przyszłościowa.

Co dokładnie wyróżnia nas jako „przyjaciela niezależnego warsztatu”?

Cóż, postaramy się to krótko ująć: szeroki i łatwo dostępny asortyment produktów, kompetencje OE w zakresie oświetlenia i elektroniki, najnowocześniejsze wyposażenie warsztatowe oraz narzędzia diagnostyczne.

 

A czy wspominaliśmy już o naszej kompleksowej ofercie usług i szkoleń? Wspieramy warsztaty w całym procesie naprawy.

PODCZAS PRZYJMOWANIA POJAZDÓW DO NAPRAWY

Nasze profesjonalne testery diagnostyczne umożliwiają szybką i łatwą identyfikację pojazdu oraz usterek już na etapie przyjęcia. Warsztat może przy tym korzystać z pełnych kompetencji firmy HELLA w dziedzinie oryginalnego wyposażenia i diagnostyki. Specjalne oprogramowanie diagnostyczne nie tylko pomaga w lokalizacji przyczyn usterek, ale także od razu identyfikuje odpowiednie części i połączenia.

PODCZAS DIAGNOZOWANIA USTEREK

Mówimy językiem warsztatów: nasza stworzona specjalnie dla nich infolinia obsługiwana przez 50 wykwalifikowanych techników samochodowych szybko i kompetentnie pomaga w razie jakichkolwiek problemów z zakresu diagnostyki usterek. W skali międzynarodowej odbieramy w ten sposób ponad 500 000 telefonów rocznie. Nasze centrum techniczne pomaga klientom przy analizie danych. W naszej bogatej bazie danych diagnostycznych i naprawczych znajdziesz pomoce, opisy rozwiązań problemów i dane techniczne dla ponad 35 000 pojazdów. Udostępniamy ponadto wszechstronne internetowe usługi techniczne, takie jak portal dla warsztatów HELLA TECH WORLD.

PODCZAS IDENTYFIKACJI CZĘŚCI

HELLA niezawodnie prowadzi warsztat do właściwej części zamiennej. Dzięki swoim kompetencjom w zakresie zarządzania danymi, HELLA zapewnia błyskawiczną identyfikację części zamiennych – w każdym segmencie produktów: oświetlenia, elektryki i elektroniki oraz hamulców. Dzięki temu szybciej uwieńczysz naprawę sukcesem!

W ZAKRESIE DOSTĘPNOŚCI CZĘŚCI

HELLA znajduje się w czołówce pod względem dostępności części – jako warsztat możesz na tym bezpośrednio korzystać. Szeroka paleta produktów marki HELLA jest natychmiast dostępna u dystrybutorów, a czas dostawy jest skrócony do absolutnego minimum.

PODCZAS NAPRAWY

W trakcie właściwej naprawy korzystasz nie tylko z naszego systemu zarządzania częściami, ale także z naszych bezpłatnych usług: na portalu HELLA TECH WORLD możesz np. znaleźć ponad 1 500 informacji dotyczących napraw konkretnych modeli pojazdów, a także pożyteczne rady, sposoby i inne informacje techniczne, na przykład z zakresu konserwacji klimatyzacji.

W RAMACH WSPARCIA SPRZEDAŻY

Przekonujące produkty i usługi trzeba też przekonująco sprzedać: wspomagamy Cię naszą olbrzymią wiedzą marketingową, na przykład bogatymi materiałami marketingowymi, profesjonalnym wyposażeniem punktów sprzedaży i pomocą w organizowaniu kampanii reklamowych.

W ZAKRESIE DOKSZTAŁCANIA

Warunkiem sukcesu w działalności warsztatu jest znajomość wszystkich aktualnych trendów i nowości na rynku motoryzacyjnym. Właśnie dlatego HELLA oferuje warsztatom profesjonalne szkolenia (na miejscu) i seminaria internetowe, dzięki którym będziesz zawsze dysponować aktualną wiedzą – i odpowiednim przygotowaniem na wyzwania przyszłości.

DOŚWIADCZENIE WARSZTATOWE

Dzięki naszym wieloletnim doświadczeniom w zakresie organizacji warsztatów, ciągle optymalizujemy nasze procedury, skupiając się na specyficznych potrzebach tego segmentu. Oferujemy pomoc w trakcie całego procesu napraw, dzięki czemu codzienna praca warsztatu staje się szybsza, a także bardziej opłacalna. HELLA – przyjaciel dla warsztatu.

KOMPETENCJE W ZAKRESIE ORYGINALNEGO WYPOSAŻENIA DLA WSZYSTKICH

Wszystkich naszych klientów charakteryzuje jedna wspólna cecha: tak samo jak renomowani producenci samochodów z całego świata mogą polegać na naszej technologii i naszych kompetencjach w zakresie oryginalnego wyposażenia fabrycznego. Ale to nie wszystko: w ramach produkcji na rynek OE codziennością są u nas innowacje – a nasze kompetencje łączymy dodatkowo z naszą wiedzą o aftermarkecie. Możemy dzięki temu stale oferować naszym klientom nowe rozwiązania, przystosowane dokładnie do ich wymagań i już dziś spełniające wymogi jutra. Inaczej mówiąc: HELLA to zawsze kompetentny i niezawodny ekspert, który wspiera Cię radą, działaniami i częściami.