Lampy tylne HELLA – jakość, która zwiększa zadowolenie klientów

Poprzez wymianę 1:1 części oryginalnej na nasze lampy tylne HELLA zwiększysz efektywność i zadowolenie klientów Twojego warsztatu. Poznaj jakość, która inspiruje i moc światła, która zachwyca.
 

 • Doskonała moc światła: Nasze lampy tylne zapewniają mocne, dobrze rozproszone światło, które nie oślepia i ma idealną jakość kolorów – dla najlepszej widoczności w nocy.
   
 • Szybka i precyzyjna instalacja: Skorzystaj z szybkiej i wydajnej instalacji w swoim warsztacie dzięki naszym lampom tylnym, które pasują optymalnie i nie pozostawiają żadnych szczelin.
   
 • Niezawodna jakość: Nasze lampy tylne oferują niezawodną wydajność, która zadowoli klientów i uprości codzienną pracę w warsztacie.

Ewolucja lamp tylnych HELLA: 120 lat innowacji i markowego wzornictwa

Do rozwiązań oświetleniowych, które ewoluowały najbardziej od początków produkcji samochodów, należą lampy tylne. W pierwszych dziesięcioleciach były one stosunkowo małe i służyły jedynie jako światła cofania i hamowania, aby zapewnić wystarczającą odległość od pojazdów jadących z tyłu. Z biegiem czasu dodano jednak wiele innych funkcji: światła cofania, tylne kierunkowskazy, tylne światła przeciwmgielne i tylne światła odblaskowe.
 

Technologia LED nie tylko niesamowicie zmniejszyła zużycie energii świateł, ale także stworzyła zupełnie nowe możliwości projektowe, takie jak efekt tunelu 3D, kurtynę świetlną reflektory pośrednie i Glowing Body. Dlatego lampy tylne mają również coraz większy wpływ na indywidualny wygląd pojazdu, nie tylko w samochodach osobowych, ale także w pojazdach użytkowych i rolniczych. Mogą nawet służyć jako charakterystyczny element marki – trend, który HELLA wspiera za pomocą niestandardowych projektów i odpowiednich systemów optycznych.
 

HELLA ma ponad 120-letnie doświadczenie w dziedzinie systemów oświetleniowych i przenosi kompetencje i części OE na rynek części zamiennych.

WIĘCEJ INFORMACJI O NASZYCH LAMPACH TYLNYCH

Części uniwersalne – części zamienne do różnych modeli pojazdów

Części uniwersalne – części zamienne do różnych modeli pojazdów

Za pomocą katalogu części uniwersalnych można wyszukiwać produkty niezależne od modelu pojazdów z segmentów oświetlenia oraz elektryki/elektroniki.

Głównymi grupami docelowymi są:

 • samochody ciężarowe,
 • naczepy i przyczepy,
 • maszyny rolnicze i budowlane oraz
 • autobusy i kampery.
Katalog części uniwersalnych

Części zamienne do określonych modeli pojazdów

Podstawą koncepcji naszego katalogu online jest łatwość wyszukiwania. Dlatego pojazd można wybrać ze szczegółowej listy marek, na podstawie modelu pojazdu lub kodu silnika.

Dodatkowo są tu dostępne wszystkie ważne informacje o naszych produktach, takie jak

 • informacje o artykułach,
 • instrukcje montażu,
 • karty charakterystyk,
 • numery OEM.

od razu z

Części zamienne do określonych modeli pojazdów

Szukasz instrukcji montażowej?

Instrukcje montażowe

W tym miejscu dostępne są instrukcje montażowe dla konkretnych produktów HELLA.

W tym celu wpisz numer katalogowy produktu HELLA w polu wyszukiwania, np. „1F0 010 186-001”. Możesz też łatwo wyszukać po konkretnej nazwie produktu, np. „Luminator X halogen“.

Krótkie informacje do pobrania w formacie PDF

Krótkie informacje do pobrania w formacie PDF

Informacje na temat różnych produktów w formie bazy danych.

Krótkie informacje

Informacje techniczne o produktach

Informacje techniczne o produktach

Niniejsza baza danych zawiera informacje techniczne o naszych produktach i niektórych układach w pojazdach, przygotowane przez doświadczonych techników i mechaników.

Informacje techniczne o produktach