Logo Forvia

FORVIA – Faurecia i HELLA łączą siły

HELLA i Faurecia od lutego 2022 roku działają pod wspólną marką FORVIA. Razem są siódmym co do wielkości dostawcą branży motoryzacyjnej na świecie. FORVIA koncentruje się na technologii, innowacji i zadowoleniu klienta, skupiając się na obszarach o wysokim wzroście, które są dostosowane do megatrendów w przemyśle motoryzacyjnym.

Seventh biggest automotive supplier icon
Nr 7
wśród dostawców branży motoryzacyjnej na świecie
Forvia vehicle icon
1 z 2
pojazdów jest wyposażony w produkty FORVIA
Forvia employees icon
150 000
pracowników na całym świecie

Lifecycle Solutions

Kluczowym aspektem zrównoważonej mobilności jest utrzymanie wartości i wydłużenie okresu eksploatacji pojazdów. W związku z tym utworzyliśmy Business Group Lifecycle Solutions, która łączy linie produktów Independent Aftermarket, Workshop Solutions i Special Applications.

 

Naszym celem jest zbudowanie w ramach Business Group Lifecycle Solutions kompleksowego ekosystemu na rynku części zamiennych, który będzie obejmował cały łańcuch procesów od diagnostyki do dystrybucji części zamiennych i usług. W ten sposób nie tylko tworzymy wartość dodaną dla wszystkich stron, ale jednocześnie przyczyniamy się do odpowiedzialnego wykorzystania zasobów i materiałów.

 

Oprócz dobrze znanej, szerokiej oferty produktów HELLA, w punktach dystrybucji HELLA będzie można kupować również produkty linii Faurecia – ze wszystkimi korzyściami, które oferuje HELLA jako partner niezależnych warsztatów. Marki HELLA zostaną zachowane.

Logo HELLA
Logo HGS
Logo HPBS
Logo Faurecia partnered with HELLA
HELLA partnered with clarion

Odkryj FORVIA

FORVIA tworzy rozwiązania dla bezpiecznej, zrównoważonej, nowoczesnej i indywidualnej mobilności. Dzięki 6 działom i 24 liniom produktów FORVIA łączy w sobie uzupełniające się atuty technologiczne i przemysłowe firmy Faurecia i HELLA. FORVIA chce stać się preferowanym partnerem innowacji i integracji dla producentów OEM na całym świecie.

forvia seating

Seating

forvia interior

Interiors

forvia clean mobility

Clean Mobility

forvia electronics

Electronics

forvia lighting

Lighting

forvia lifecycle solutions

Lifecycle Solutions