Światła przeciwmgielne HELLA: Precyzyjne i niezawodne

Poprzez wymianę 1:1 części oryginalnej na nasze światła przeciwmgielne HELLA zwiększysz efektywność i zadowolenie klientów Twojego warsztatu. Poznaj jakość, która inspiruje i moc światła, która zachwyca.
 

 • Doskonała moc światła: Nasze światła przeciwmgielne zapewniają mocne, dobrze rozproszone światło, które nie oślepia i ma idealną jakość kolorów – dla najlepszej widoczności nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych.
   
 • Szybka i precyzyjna instalacja: Skorzystaj z szybkiej i wydajnej instalacji w swoim warsztacie dzięki naszym światłom przeciwmgielnym, które pasują optymalnie.
   
 • Niezawodna jakość: Nasze światła przeciwmgielne gwarantują optymalną wydajność, która zadowoli klientów i uprości codzienną pracę w warsztacie.

Dobra widoczność nawet we mgle i przy silnych opadach atmosferycznych

W codziennym życiu istnieje wiele sytuacji, w których jakość systemów oświetleniowych jest wystawiana na próbę – na przykład podczas gęstej mgły, ulewnego deszczu czy opadów śniegu. W takich warunkach światła HELLA znacząco przyczyniają się do bezpieczeństwa na drodze, zapewniając mobilność nawet w niesprzyjających warunkach pogodowych.
 

Dzięki ponad 120-letniemu doświadczeniu w dziedzinie systemów oświetleniowych, HELLA przenosi kompetencje i części OEM na rynek części zamiennych, a tym samym przyczynia się do zapewnienia mobilności nawet w niesprzyjających warunkach pogodowych.

WIĘCEJ INFORMACJI O NASZYCH REFLEKTORACH PRZECIWMGIELNYCH

Części uniwersalne – części zamienne do różnych modeli pojazdów

Części uniwersalne – części zamienne do różnych modeli pojazdów

Za pomocą katalogu części uniwersalnych można wyszukiwać produkty niezależne od modelu pojazdów z segmentów oświetlenia oraz elektryki/elektroniki.

Głównymi grupami docelowymi są:

 • samochody ciężarowe,
 • naczepy i przyczepy,
 • maszyny rolnicze i budowlane oraz
 • autobusy i kampery.
Katalog części uniwersalnych

Części zamienne do określonych modeli pojazdów

Podstawą koncepcji naszego katalogu online jest łatwość wyszukiwania. Dlatego pojazd można wybrać ze szczegółowej listy marek, na podstawie modelu pojazdu lub kodu silnika.

Dodatkowo są tu dostępne wszystkie ważne informacje o naszych produktach, takie jak

 • informacje o artykułach,
 • instrukcje montażu,
 • karty charakterystyk,
 • numery OEM.

gleich mit.

Części zamienne do określonych modeli pojazdów

Szukasz instrukcji montażowej?

Instrukcje montażowe

W tym miejscu dostępne są instrukcje montażowe dla konkretnych produktów HELLA.

W tym celu wpisz numer katalogowy produktu HELLA w polu wyszukiwania, np. „1F0 010 186-001”. Możesz też łatwo wyszukać po konkretnej nazwie produktu, np. „Luminator X halogen“.

Krótkie informacje do pobrania w formacie PDF

Krótkie informacje do pobrania w formacie PDF

Informacje na temat różnych produktów w formie bazy danych.

Krótkie informacje

Indywidualne oświetlenie przednie

Indywidualne oświetlenie przednie

Mocne, ekonomiczne i modułowe. Stwórz teraz indywidualne oświetlenie przednie wykorzystując nasz szeroki asortyment modułów 90 mm.

Konfigurator 90 mm

Informacje techniczne o produktach

Informacje techniczne o produktach

Niniejsza baza danych zawiera informacje techniczne o naszych produktach i niektórych układach w pojazdach, przygotowane przez doświadczonych techników i mechaników.

Informacje techniczne o produktach

Filmy związane z tematem

IQ.Light - reflektory Matrix LED

Bez oślepiania bezpiecznie po drogach: Reflektory matrycowe LED „IQ.Light” zapewniają optymalny rozkład i natężenie światła poprzez dokładnie ukierunkowane sterowanie 128 diodami LED.

Reflektory matrycowe LED z dynamicznym, punktowym światłem laserowym

HELLA wprowadza do motoryzacji dynamiczne reflektory matrycowe LED z laserowym światłem drogowym. Innowacyjne funkcje, takie jak nieoślepiające światła drogowe, dynamiczne światła mijania, segmentowe światła doświetlające zakręt i laserowe światłe drogowe zapewniają większe bezpieczeństwo.

LIGHT AND BEYOND – koncepcja oświetlenia firmy HELLA

Inteligentne reflektory matrycowe z laserowymi światłami drogowymi, tylne lampy w technologii OLED z dynamiczną animacją oraz matrycowe światła do czytania, zapewniające ukierunkowane oświetlenie i najwyższy komfort, oferują zaawansowaną technikę oświetleniową w samochodzie.