mega macs ONE

mega macs ONE przekształca urządzenie z systemem Android w wielofunkcyjne narzędzie warsztatowe przyszłości. Szybki, niedrogi i elastyczny w użyciu.

Zdjęcie produktu mega macs ONE

Rozwiązanie Android do diagnostyki

Po zawarciu umowy licencyjnej otrzymasz Bluetooth VCI, za pośrednictwem którego mega macs ONE komunikuje się z pojazdem. Równolegle dostępna jest do pobrania aplikacja Hella Gutmann mega macs ONE. Aplikacja zainstalowana na tablecie może być używana bezterminowo. Funkcje diagnostyczne dostępne w mega macs ONE w pełni odpowiadają funkcjom klasycznych urządzeń diagnostycznych mega macs. Począwszy od wyświetlania interfejsu OBD w pojeździe, poprzez odczyt/kasowanie kodów usterek i resetowanie okresów serwisowych, po wyświetlanie parametrów (do 16 jednocześnie), ustawienia podstawowe i test elementów wykonawczych.

Ponadto mega macs ONE oferuje również aktualne możliwości indywidualnych ustawień, na przykład widok ekranu w trybie krajobrazowym i portretowym, czas trwania alarmu przy utracie zasięgu radiowego VCI oraz czas pomiaru wartości.

Analogicznie do klasycznych urządzeń diagnostycznych mega macs również dla mega macs ONE można zamówić opcjonalnie regularne aktualizacje i usługi dodatkowe, takie jak korzystanie z infolinii technicznej w celu pomocy w diagnostyce.

mega macs ONE
Szybkość transmisji danychmaks. 3 Mb/s
Pasmo częstotliwości2,4 GHz
Zasięg wewnątrz3 – 10 m
Zasięg na zewnątrzmaks. 50 m
Wymiary110 x 50 x 26 mm (dł. x szer. x wys.)
Złącza i portyMicro USB, Bluetooth®
8PY 010 609-331 Licenaja Update Plus ONE (samochody)
aktualizacja oprogramowania diagnostycznego na kolejne 12 miesiecy
8PY 015 267-361 Licencja Update Plus & HGS Data WEB ONE
aktualizacja oprogramowania diagnostycznego na kolejne 12 miesiecy
dostep WEB do bazy technicznej HGS-DATA na kolejne 12 miesięcy

Materiały do pobrania do mega macs ONE

mega macs ONE – widok modułu Bluetooth VCI i tabletu

Elastyczny pod każdym względem

Połączenie aplikacji Hella Gutmann z zainstalowanymi już aplikacjami sprawia, że tablet staje się prawdziwie uniwersalnym urządzeniem. Jedno urządzenie służy do diagnostyki i komunikacji, do szukania w Internecie dodatkowych informacji, zarządzania czasem itd. Po zawarciu umowy licencyjnej otrzymasz Bluetooth VCI, za pośrednictwem którego mega macs ONE komunikuje się z pojazdem. Równolegle dostępna jest do pobrania aplikacja Hella Gutmann mega macs ONE. Aplikacja zainstalowana na tablecie może być używana bezterminowo. Funkcje diagnostyczne dostępne w mega macs ONE w pełni odpowiadają funkcjom klasycznych urządzeń diagnostycznych mega macs. Począwszy od wyświetlania interfejsu OBD w pojeździe, poprzez odczyt/kasowanie kodów usterek i resetowanie okresów serwisowych, po wyświetlanie parametrów (do 16 jednocześnie), ustawienia podstawowe i test elementów wykonawczych.

Ponadto mega macs ONE oferuje również aktualne możliwości indywidualnych ustawień, na przykład widok ekranu w trybie krajobrazowym i portretowym oraz czas trwania alarmu przy utracie zasięgu radiowego VCI.

Analogicznie do klasycznych urządzeń diagnostycznych mega macs również dla mega macs ONE można zamówić opcjonalnie regularne aktualizacje i usługi dodatkowe, takie jak korzystanie z infolinii technicznej w celu pomocy w diagnostyce.

Zalety urządzenia mega masc ONE:

  • Oszczędność czasu podczas diagnozy pojazdu dzięki intuicyjnej nawigacji po menu
  • Nowoczesny design "State of Art"
  • Najlepsze możliwe wsparcie podczas diagnozy - również dla niedoświadczonych użytkowników
  • Przejrzysty układ i uproszczona funkcja edycji notatek i pól wprowadzania danych
Zalety urządzenia mega masc ONE
Opcjonalnie: Samsung Galaxy Tab A7 Lite

Opcjonalnie: Samsung Galaxy Tab A9 8/128​

Nowoczesny tablety Galaxy Tab A9 wyróżniający się eleganckim wzornictwem i gładką metalową obudową. Wysokiej jakości wyświetlacz pozwala na płynną dynamikę. Dzięki 8 GB pamięci RAM pozwala na dynamiczną wielozadaniową pracę. Urządzenie polecane do współpracy z mega macs ONE czy HGS Data.

Galaxy Tab A9 8/128  
Procesor: MediaTek Helio G99 - Ośmiordzeniowy
Wyświetlacz: 8.7" (220.5mm) TFT​
1340 x 800 (WXGA+)
Pamięć: 8 GB RAM​
128 GB Pamięć wewnętrzna
Aparat: Rozdzielczość aparatu: 8.0 Mpix​
Rozdzielczość nagrywania wideo​
FHD (1920 x 1080), 30 klatek/sekundę​
Bateria: Pojemność baterii (mAh, Typowa) 5100​
Specyfikacja: Wi-Fi - 802.11 a/b/g/n/ac 2.4G+5GHz, VHT80​
Wersja Bluetooth Bluetooth v5.3​
Parametry fizyczne: Wymiary (WxSxG, mm) - 211.0 x 124.7 x 8.0​
Waga (g) - 332
Kontakt telefoniczny lub mailowy z Hella Gutmann

Jesteśmy zawsze do dyspozycji.

800 42 55 66