mega macs PC

Oprogramowanie może być zainstalowane na niemal każdym komputerze i komunikuje się ze wszystkimi ważnymi sterownikami. Odczytuj kody błędów, kasuj komunikaty serwisowe oraz kalibruj systemy i komponenty pojazdu.

mega macs PC – tuning komputera warsztatowego

Tuning komputera warsztatowego

mega macs PC został stworzony specjalnie dla małych i średnich warsztatów, które wykonują wiele prac serwisowych i napraw. Daje dostęp do wszystkich istotnych danych technicznych pojazdu, schematów elektrycznych, informacji o bezpiecznikach i przekaźnikach, wartości roboczych, danych paska rozrządu itd. Za pomocą łatwego w obsłudze interfejsu komunikujesz się ze wszystkimi ważnymi systemami pojazdu i w razie potrzeby możesz je skalibrować. Otrzymasz szczegółowe opisy i ilustrowane rozwiązania wszystkich ważnych prac i czynności serwisowych, co pozwoli Ci zaoszczędzić cenny czas. W ten sposób podnosisz jakość swojej pracy i zapewniasz sobie cenne zaufanie klientów.

Wymagania systemowe
MinimumMicrosoft Windows 7
Sprzęt512 MB RAM, 2 GB miejsca na dysku twardym, port USB 2.0
PC VCI
Wymiary110 x 50 x 26 mm (dł. x szer. x wys.)
Złącza i portyMicro USB, Bluetooth®
Zasięg wewnątrz3 – 10 m
Zasięg na zewnątrzmaks. 50 m
Szybkość transmisji danychmaks. 3 Mb/s
Pasmo częstotliwości2,4 GHz
Temperatura powietrza zewnętrznego0 – 45°C / zalecana: 10 – 35°C
Oprogramowanie
intuicyjne menu
kompleksowe dane dla ponad 40 marek pojazdów
Funkcja drukowania

Materiały do pobrania do mega macs PC

Podrasuj swój komputer

Podrasuj swój komputer

Pierwsze i jedyne oprogramowanie firmy Hella Gutmann zmieni Twój komputer w pełnowartościową stację diagnostyczną. System został stworzony specjalnie dla małych i średnich warsztatów, które wykonują wiele prac serwisowych i napraw. Daje dostęp do wszystkich istotnych danych technicznych pojazdu, schematów elektrycznych, informacji o bezpiecznikach i przekaźnikach, wartości roboczych, danych paska rozrządu itd. Za pomocą łatwego w obsłudze interfejsu komunikujesz się ze wszystkimi ważnymi systemami pojazdu i w razie potrzeby możesz je skalibrować. Otrzymasz szczegółowe opisy i ilustrowane rozwiązania wszystkich ważnych prac i czynności serwisowych, co pozwoli Ci zaoszczędzić cenny czas. W ten sposób podnosisz jakość swojej pracy i zapewniasz sobie cenne zaufanie klientów.

mega macs PC LITE

mega macs PC LITE

Zawsze krok dalej
mega macs PC Lite komunikuje się ze wszystkimi ważniejszymi markami i modelami pojazdów i zapewnia wiarygodne wyniki diagnostyczne, które znacznie ułatwiają naprawę. Wyniki te można zapisać w "Car History" i wydrukować. Oto prawdziwa polityka lojalnościowa.

 

Jasno i czytelnie
Aby podczas diagnozy i wyszukiwania usterek zawsze mieć na oku na wszystkie istotne wartości, mega macs PC Lite oferuje nieograniczone wyświetlanie parametrów systemów pojazdu w formie graficznej i liczbowej.

 

Plug and work

Aby od samego początku wszystko przebiegało bezproblemowo, instalacja mega macs PC Lite poprzez plug & play ma miejsce prosto i bez skomplikowanych procesów odblokowania i aktywacji. Można od razu zacząć pracę i korzystać z wszystkich funkcji mega macs PC Lite. mega macs PC Lite komunikuje się również bezprzewodowo z pojazdem i komputerem warsztatowym, laptopem lub tabletem.

 

Możliwość wykupienia pełnej wersji
Dla tych, którzy z czasem zechcą uzyskać dostęp do pełnego zakresu funkcji mega macs PC, istnieje możliwość poszerzenia wersji LITE. Wystarczy skontaktować się z partnerem handlowym.

Właściwe oprogramowanie dla każdego wymagania

MEGA MACS PC LITE
➔ Harware OBD do bezprzewodowej komunikacji z pojazdem
➔ Podstawowe oprogramowanie Lite, w tym zoptymalizowany pod względem kosztów zakres usług
➔ Rok bezpłatnych aktualizacji
 

PEŁNA WERSJA OPROGRAMOWANIA MEGA MACS PC
➔ Harware OBD do bezprzewodowej komunikacji z pojazdem
➔ Pełna wersja łącznie z ADAS, Light i systemami wysokonapięciowymi
➔ Rok bezpłatnych aktualizacji

Kontakt telefoniczny lub mailowy z Hella Gutmann

Jesteśmy zawsze do dyspozycji.

800 42 55 66