Peugeot 307 CC - Awaria tylnych świateł | HELLA

Peugeot

307 CC

Od roku produkcji 2004

Wszystkie silniki

Awaria tylnych świateł

Jeżeli klient zgłosi ww. błąd, przyczyną może być awaria oświetlenia tablicy rejestracyjnej. Nie zostanie zarejestrowany żaden błąd. Bezpieczniki, przewody i złącza również nie wykażą żadnych błędów. W tym przypadku przyczyna tkwi w sposobie działania kontroli awarii żarówek. Lewa i prawa żarówka powiązane są z odpowiednią żarówką świateł tylnych. Jeżeli komfortowy układ sterowania rozpozna uszkodzenie oświetlenia tablicy rejestracyjnej, to wyłączone zostaną wszystkie funkcje związane ze świeceniem odpowiedniego światła tylnego. Gdy żarówka oświetlenia tablicy rejestracyjnej zostanie wymieniona, zadziała również ponownie światło tylne. Ten rodzaj nadzorowania działania wzgl. włączania występuje wyłącznie w wersji CC modelu 307.

 

Ważna zasada bezpieczeństwa
Poniższe informacje i porady praktyczne zostały przygotowane przez firmę HELLA w celu zapewnienia profesjonalnego wsparcia dla warsztatów samochodowych. Informacje udostępnione na tej stronie internetowej powinny być wykorzystywane tylko przez odpowiednio wykwalifikowany personel.

Przedruk, przekazywanie, powielanie, przetwarzanie w jakiejkolwiek formie i podawanie treści niniejszej dokumentacji do wiadomości osób trzecich, także we fragmentach, jest dozwolone wyłącznie po otrzymaniu od nas jednoznacznej zgody na piśmie i z podaniem źródła. Schematy, zdjęcia i opisy służą wyłącznie do objaśnienia i przedstawienia tekstu dokumentu, i nie mogą być używane jako podstawa montażu lub konstrukcji. Wszelkie prawa zastrzeżone.