MCC Smart forfour – Stale włączone reflektory

Karta katalogowa
Producent MCC
Model Smart forfour
Rok produkcji 2015 – 2019
Objawy Reflektory włączone na stałe, nie można przełączać między światłami mijania i drogowymi

Wskazówka dotycząca bezpieczeństwa Informacje i porady praktyczne zostały przygotowane przez firmę HELLA w celu zapewnienia profesjonalnego wsparcia dla warsztatów samochodowych. Informacje udostępnione na tej stronie internetowej powinny być wykorzystywane tylko przez odpowiednio wykwalifikowany personel.

MCC Smart forfour– Reflektory włączone na stałe, przełączanie między światłami mijania a drogowymi niemożliwe

Jeśli reflektory w tym samochodzie są stale włączone i/lub nie można przełączać między światłami mijania i drogowymi, przyczyną może być uszkodzony przełącznik wielofunkcyjny. Ponadto błąd może być zapisany w sterowniku. W celu usunięcia problemu należy sprawdzić i w razie potrzeby wymienić przełącznik wielofunkcyjny oraz skasować pamięć błędów.


TO TEŻ MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Przedruk, przekazywanie, powielanie, przetwarzanie w jakiejkolwiek formie i podawanie treści niniejszej dokumentacji do wiadomości osób trzecich, także we fragmentach, jest dozwolone wyłącznie za naszą jednoznaczną pisemną zgodą i z podaniem źródła. Schematyczne prezentacje, zdjęcia i opisy służą jedynie do objaśnienia i uzupełnienia tekstu dokumentu i nie mogą stanowić podstawy do wykonania montażu lub budowy. Wszelkie prawa zastrzeżone.