Lexus IS F - Wycieraczki nie działają | HELLA

Lexus

IS F

Data produkcji: 07/2007 – 07/2011

Wycieraczki nie działają.

Jeżeli klient zgłasza awarię wycieraczki w powyższym pojeździe, przyczyną może być uszkodzenie ramienia wycieraczki.

W tym przypadku za niedziałanie wycieraczki odpowiada niewystarczający moment obrotowy dokręcania nakrętek ramienia wycieraczki.

Producent pojazdu pracuje już nad rozwiązaniem tego problemu, a właściciele odpowiednich pojazdów zostali już powiadomieni. Należy się jednak liczyć z tym, że z różnych powodów nie wszystkie pojazdy zostały sprawdzone lub naprawione.

W warsztatach specjalistycznych zostają wymienione nakrętki ramienia wycieraczki i przykręcone z prawidłowym momentem obrotowym dokręcania.

Ważna zasada bezpieczeństwa
Poniższe informacje i porady praktyczne zostały przygotowane przez firmę HELLA w celu zapewnienia profesjonalnego wsparcia dla warsztatów samochodowych. Informacje udostępnione na tej stronie internetowej powinny być wykorzystywane tylko przez odpowiednio wykwalifikowany personel.

Przedruk, przekazywanie, powielanie, przetwarzanie w jakiejkolwiek formie i podawanie treści niniejszej dokumentacji do wiadomości osób trzecich, także we fragmentach, jest dozwolone wyłącznie po otrzymaniu od nas jednoznacznej zgody na piśmie i z podaniem źródła. Schematy, zdjęcia i opisy służą wyłącznie do objaśnienia i przedstawienia tekstu dokumentu, i nie mogą być używane jako podstawa montażu lub konstrukcji. Wszelkie prawa zastrzeżone.