Fiat Tipo słaba wydajność nagrzewnicy

Karta katalogowa
ProducentFiat
Model pojazduTipo (356)
Rok produkcji2015 -
WskazówkaWszystkie modele z automatyczna regulacją temperatury
ObjawySłaba wydajność nagrzewnicy 

Wskazówka dotycząca bezpieczeństwa Informacje i porady praktyczne zostały przygotowane przez firmę HELLA w celu zapewnienia profesjonalnego wsparcia dla warsztatów samochodowych. Informacje udostępnione na tej stronie internetowej powinny być wykorzystywane tylko przez odpowiednio wykwalifikowany personel.

Fiat Tipo Słaba wydajność nagrzewnicy

W wyżej wymienionych pojazdach wydajność ogrzewania kabiny pasażerskiej może być ograniczona lub niewystarczająca przy niskich temperaturach zewnętrznych. 

 

Pierwszą rzeczą do zrobienia jest wykluczenie elektrycznych i mechanicznych przyczyn usterki i sprawdzenie układu chłodzenia lub ogrzewania.  

 

Jeśli nie znaleziono przyczyn nieprawidłowego działania, pomoże wgranie zmodyfikowanego oprogramowania sterownika klimatyzacji/ogrzewania. W tym celu należy zwrócić się do producenta pojazdu lub do dealera Fiata.


TO TEŻ MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Przedruk, przekazywanie, powielanie, przetwarzanie w jakiejkolwiek formie i podawanie treści niniejszej dokumentacji do wiadomości osób trzecich, także we fragmentach, jest dozwolone wyłącznie za naszą jednoznaczną pisemną zgodą i z podaniem źródła. Schematyczne prezentacje, zdjęcia i opisy służą jedynie do objaśnienia i uzupełnienia tekstu dokumentu i nie mogą stanowić podstawy do wykonania montażu lub budowy. Wszelkie prawa zastrzeżone.