Audi A3 - Oświetlenie klapy bagażnika nie działa | HELLA

Audi

A3

Data produkcji: 1997-2003

Wszystkie modele

Oświetlenie klapy bagażnika nie działa

Jeżeli klient zgłosi opisany błąd, przyczyną może być przedostawanie się wody do zamka klapy bagażnika. Może się również włączać lampka ostrzegawcza otwarcia klapy bagażnika w kokpicie. Woda przedostaje się do zamka klapy bagażnika przez otwór lub pękniecie w wężu wodnym układu spryskiwaczy tylnej szyby. W takim przypadku należy wymienić wąż i przymocować przy użyciu zmodyfikowanej klamry zaciskowej. W razie potrzeby przymocować wąż dodatkowo przy użyciu łączników kablowych. Naprawić mechanizm zamykający i spryskać smarem. Sprawdzić również styk elektryczny zamka.

Ważna zasada bezpieczeństwa
Poniższe informacje i porady praktyczne zostały przygotowane przez firmę HELLA w celu zapewnienia profesjonalnego wsparcia dla warsztatów samochodowych. Informacje udostępnione na tej stronie internetowej powinny być wykorzystywane tylko przez odpowiednio wykwalifikowany personel.

Przedruk, przekazywanie, powielanie, przetwarzanie w jakiejkolwiek formie i podawanie treści niniejszej dokumentacji do wiadomości osób trzecich, także we fragmentach, jest dozwolone wyłącznie po otrzymaniu od nas jednoznacznej zgody na piśmie i z podaniem źródła. Schematy, zdjęcia i opisy służą wyłącznie do objaśnienia i przedstawienia tekstu dokumentu, i nie mogą być używane jako podstawa montażu lub konstrukcji. Wszelkie prawa zastrzeżone.