mega macs X: MT-HV – Do wszystkich pomiarów w zakresie wysokich i niskich napięć

MT-HV

Do wszystkich pomiarów w zakresie wysokich i niskich napięć | MT-HV jest innowacyjnym i bezprzewodowym modułem pomiarowym do pojazdów elektrycznych i hybrydowych. W połączeniu z mega macs X stworzy prawdziwy dream team techniki pomiarowej, który umożliwia wykonanie wszystkich pomiarów w zakresie wysokiego i niskiego napięcia.

mega macs X i MT-HV: Twój pomiarowy dream team

mega macs X oraz MT-HV wyróżniają się nie tylko ciekawym wyglądem, ale także elastycznością. Wystarczy połączyć oba urządzenia przez Bluetooth. Innowacyjny nowy moduł pomiarowy został zaprojektowany specjalnie do użytku z mega macs X i obejmuje wszystkie funkcje, których potrzebujesz podczas pracy z pojazdami elektrycznymi lub hybrydowymi. Aby w pełni wykorzystać możliwości narzędzia MT-HV, należy wyposażyć mega macs X w oprogramowanie SDI X5 i aktywować licencję X5.

W razie potrzeby można również podłączyć MT-HV do istniejącego MT-77 lub do MT-77 z naszego pakietu PRO. Dzięki temu bez problemu wykonasz także pomiary niskiego napięcia. Można je wykonać już z poziomu oprogramowania SDI X4 i licencji X4 z wsuniętym MT-77.

mega macs X i MT-HV: Twój pomiarowy dream team
Zdjęcie produktu MT-HV BASIC

MT-HV BASIC

W wersji Basic, MT-HV może być uzupełniony o istniejący moduł pomiarowy niskiego napięcia (MT77/MT56). W połączeniu z mega macs X umożliwia pomiary bezprzewodowe.

Zdjęcie produktu MT-HV PLUS

MT-HV PLUS

W wariancie Plus urządzenie MT-HV jest dostarczane z przewodami pomiarowymi wysokiego napięcia i może być stosowane w połączeniu z mega macs X i odpowiednią licencją do pomiarów w zakresie wysokiego napięcia; dodatkowo do pomiarów niskiego napięcia można wykorzystać istniejący moduł pomiarowy (MT77/MT56). Poza przewodami pomiarowymi wysokiego napięcia, MT-HV działa całkowicie bezprzewodowo.

Zdjęcie produktu MT-HV PRO

MT-HV PRO

Wersja Pro obejmuje MT-HV oraz przewody pomiarowe wysokiego napięcia w kolorach czerwonym i czarnym. W pakiecie znajduje się również moduł pomiarowy MT-77 oraz kable pomiarowe i akcesoria do pomiarów niskiego napięcia. W połączeniu z mega macs X i licencją X5 możesz wykonywać wszystkie pomiary w zakresie wysokich i niskich napięć.

Zdjęcie produktu MT-USB

MT-USB

Mały przewodowy moduł pomiarowy MT-USB przekształca twój mega macs X w cyfrowy 2-kanałowy multimetr do pomiarów do 60 V. Wystarczy podłączyć urządzenie przez USB i wprowadzić wygodnie wszystkie ustawienia na terminalu obsługi mega macs X.

Oferty pomiarów dla różnych sytuacji wyjściowych

    Wymagany sprzęt MT-HV Wymagane oprogramowanie + licencja
Przykład 1 W warsztacie znajduje się już MT-56 i jego funkcje są wystarczające. BASIC X3
Przykład 2 W warsztacie znajduje się już MT-77. Nie ma potrzeby wykonywania pomiarów HV. BASIC X3/X4
Przykład 3 Urządzenie mega macs X jest przeznaczone wyłącznie do pomiarów wysokonapięciowych. PLUS X4
Przykład 4 Dostępny jest MT-56. Dodatkowo mają być wykonywane pomiary HV. PLUS X4
Przykład 5 Dostępny jest MT-77. Dodatkowo mają być wykonywane pomiary HV. PLUS X4
Przykład 6 Brak MT-56/77. Za pomocą mega macs X mają być wykonywane pomiary HV i NV. PRO X4
Kontakt telefoniczny lub mailowy z Hella Gutmann

Jesteśmy zawsze do dyspozycji.

800 42 55 66