Kalibracja kamery

Niezawodna kontrola i serwisowanie systemów wspomagania kierowcy.

Bezpieczeństwo ma pierwszeństwo

Także w klasie średniej coraz więcej modeli pojazdów wyposażonych jest w nowoczesne systemy bezpieczeństwa, takie jak adaptacyjny tempomat, system ostrzegający o niezamierzonej zmianie pasa ruchu lub asystent jazdy nocnej. Aby zyskowanie przeprowadzać naprawy i przeglądy tych pojazdów, niezależne warsztaty potrzebują niezawodnego i przede wszystkim elastycznego systemu, który obsługuje wszystkie ważniejsze marki. CSC-Tool umożliwia kontrolę i kalibrację zaawansowanych systemów wspomagających kierowcę zgodnie z orginalnymi specyfikacjami producenta.

 

✓ Jeden system – wszystkie ważne marki
✓ Możliwość stosowania bez przyrządów do pomiaru geometrii podwozia
✓ Prosta i szybka obsługa

To sie opłaca

CSC-Tool zapewnia dokładne wyniki nawet bez stanowiska do pomiaru geometrii podwozia i zniwelowanego podłoża warsztatu. Nie jest konieczny nawet podnośnik. Dzięki temu narzędzie CSC-Tool zamortyzuje się całkowicie już po 11 użyciach - oczywiście bez żadnych kompromisów w zakresie precyzji i bezpieczeństwa! Modułowa konstrukcja i przydatne akcesoria umożliwiają taką konfigurację urządzenia CSC-Tool, jaka jest najpraktyczniejsza dla warsztatu. Od laserowego pomiaru osi geometrycznej jazdy po tablice kalibracyjne przeznaczone do indywidualnych pojazdów, czy opcjonalne zestawy do ustawiania radarów, wszystko można zamawiać oddzielnie.

Mówi mistrz mechaniki samochodowej Luppold Chrisitan

 

 

 

 

"Zakup urządzenia CSC-Tool traktujemy jako ważną inwestycję w przyszłość... Kiedyś, za kalibrację tych systemów płaciliśmy niezłe pieniądze kolegom ze stacji autoryzowanych danej marki, dzisiaj wolimy zarabiać sami."

 

Mistrz mechaniki samochodowej Martin Mayer
Ac Kfz-Meisterbetrieb M. Mayer
Waakirchen, Niemcy