Infolinia techniczna

Infolinia Hella Gutmann

Pomoc na telefon

Jeśli zaufasz firmie Hella Gutmann Solutions, w razie problemów wystarczy kliknięcie lub telefon, by otrzymać szybką i praktyczną pomoc. W naszym dziale pomocy technicznej pracuje ponad 60 inżynierów specjalizujących się w różnych markach pojazdów, którzy chętnie Ci pomogą. Jako posiadacz odpowiedniej licencji otrzymasz dostęp do pomocy technicznej w zakresie poszukiwania usterek, danych technicznych, pomocy montażowej, informacji o częściach zamiennych i wielu innych danych. Jesteśmy Twoim dodatkowym pracownikiem - ale takim, który nie generuje dodatkowych kosztów.

 

✓ Szybkie, osobiste wsparcie
✓ Brak ukrytych opłat dodatkowych
✓ Kilkakrotny zwycięzca ankiet konsumenckich

Wzór do naśladowania

Przed ponad 15 laty infolinia techniczna firmy Hella Gutmann Solutions, zatrudniająca zaledwie 9 pracowników, była pierwsza w swoim rodzaju. Dzisiaj jest jednym z największych centrów wsparcia technicznego dla warsztatów. Nasz zespół pomaga warsztatom samochodowym w rozwiązywaniu nawet najtrudniejszych problemów w 10 językach, odbierając w ciągu 5 dni roboczych każdego tygodnia ponad 2 000 telefonów. Pomagamy w diagnostyce pojazdów i poszukiwaniu usterek z pomocą testera mega macs, ułatwiamy interpretację danych, dostarczamy niezbędnych danych technicznych i informacji o pojeździe oraz informacji o częściach zamiennych; pomagamy też w przypadku rzadszych modeli pojazdów.

Bezpłatne porady na co dzień

Samochody czasem dziwnie się zachowują. Czasem dają powód do śmiechu, a czasem do płaczu. Ale ich zachowanie można zawsze wytłumaczyć techniczne. Od lat gromadzimy takie właśnie ciekawe przypadki i możliwości rozwiązań. Wiedza ta jest przechowywana w jednej z największych baz danych na świecie, z której codziennie korzystają nasi klienci. Niektóre z porad dotyczących napraw możesz bezpłatnie pobrać z naszej strony internetowej.

Mówi mistrz mechaniki samochodowej Luppold Chrisitan

 

 

 

 

"Infolinia techniczna Hella Gutmann to coś absolutnie wyjątkowego... kiedy nie dajemy już rady sami, po prostu sięgamy po telefon. Eksperci z Ihringen to doświadczeni i wyspecjalizowani na konkretne marki ludzie.."

 

Mistrz mechaniki samochodowej Alois Tremml senior
Kfz Tremml
Oberaudorf, Niemcy

KONTAKT

Zawsze do dyspozycji.

 

Twój zespół doradców:

 

800 42 55 66
supporzltl@sejqt.hpl@hella.com