HGS Data

Dostęp do danych ponad 35 000 modeli pojazdów w jednym pakiecie cenowym.

Wiedza to potęga. Im więcej wiesz, tym więcej zarabiasz.

Jakie czynności należy wykonać w trakcie przeglądu, gdzie dokładnie znajdują się poszczególne komponenty i jak je demontować, jak przeprowadzać naprawy zgodnie z instrukcjami producenta i dlaczego pewien silnik zawsze stuka, gdy pada deszcz? System HGS Data zawiera odpowiedzi na to i tysiące innych pytań.

 

✓ Najaktualniejsze dane techniczne
✓ Wiele praktycznych rad i sposobów
✓ Harmonogramy przeglądów wszystkich ważnych marek

Pakiet cenowy zapewniający nieograniczony dostęp do danych ponad 35 000 modeli pojazdów

System HGS Data to interaktywna baza danych zawierająca wiedzę niezbędną w codziennej pracy. Należy ona do największych na świecie i opłaca się już od pierwszego dnia. Dzięki niej uzyskasz szybki i przejrzysty dostęp do danych pojazdów, informacji technicznych i oczywiście wielu przydatnych porad i wskazówek zestawionych przez naszych ekspertów na podstawie setek tysięcy zapytań skierowanych do infolinii technicznej oraz przykładowych rozwiązań sprawdzonych w innych warsztatach. Tak właśnie wygląda pomoc w wielkiej rodzinie Hella Gutmann.

 

A najlepsze jest to, że Hella Gutmann oferuje to wszystko bez ograniczeń, za stałą miesięczną opłatę. Zasada jest bardzo prosta: wystarczy wykupić licencję na użytkowanie systemu HGS Data i uzyskać pełny dostęp do wszystkich informacji technicznych, schematów połączeń, wskazówek dotyczących napraw, a także wielu innych danych. Ponadto licencja umożliwia jednoczesny dostęp z dwóch urządzeń, co pozwala na równoleglą pracę przy kilku pojazdach. Inaczej mówiąc: otrzymujesz potrójny dostęp za stałą miesięczną opłatą i bez żadnych ukrytych kosztów dodatkowych.

Szybka naprawa dzięki funkcji poszukiwania usterek na podstawie objawów

Koniec z wiecznym szukaniem usterek. System HGS Data wyświetla od razu na ekranie sugestie oparte na opisanych objawach usterek. Można dzięki temu kolejno weryfikować najczęstsze przyczyny usterek. Problem zostaje błyskawicznie zidentyfikowany i usunięty. Gdy jednak usterka wydaje się bardziej skomplikowana, wystarczy zadzwonić do naszej infolinii technicznej. Dzięki licencji Call masz możliwość kontaktowania się z ekspertami w zakresie poszczególnych marek pojazdów, którzy w udzielą Ci telefonicznie niezbędnych wskazówek.

Z każdym modelem na Ty

Bez aktualnych danych technicznych diagnostyka i naprawa nowoczesnych samochodów jest praktycznie niemożliwa. System HGS Data zawiera wszystkie istotne dane dla ponad 35 000 modeli pojazdów - i ciągle się powiększa! Dzięki zrozumiałej prezentacji i intuicyjnemu interfejsowi graficznemu, stosowanemu przez nas również w naszych testerach diagnostycznych, warsztaty mogą przeprowadzać naprawy szybciej.

 

Zasób danych technicznych obejmuje wszystkie istotne systemy, takie jak silnik, układ chłodzenia silnika, układ sterowania silnikiem, układy elektryczne, ustawianie zbieżności kół, hamulce, momenty dokręcające, ilości mediów czy parametry pasków zębatych.

 

Szczegółowe harmonogramy przeglądowe umożliwiają wykonywanie usług serwisowych zgodnie ze specyfikacjami producentów. System HGS Data zawiera harmonogramy przeglądowe dla wszystkich serwisowanych komponentów. Są one połączone z katalogiem części TecDoc, zawierającym wszystkie istotne dane wybranego komponentu.

 

Dzięki zintegrowanej funkcji drukowania możliwy jest wydruk wszystkich lub tylko wybranych danych.

Mówi mistrz mechaniki samochodowej Luppold Chrisitan

 

 

 

 

"W systemie HGS Data znalazłem wreszcie uczciwe rozwiązanie, które zapewnia mi najaktualniejsze informacje o wszystkich samochodach. Dzięki dokładnym instrukcjom z wieloma ilustracjami i rysunkami naprawdą oszczędzamy pieniądze"

 

Mistrz mechaniki samochodowej Dirk Lang
kfz Technik Dirk Lang GMBH
Schmelz-Limbach, Niemcy

Przegląd wszystkich danych komponentów

Dialog informacyjny dotyczący części to szczególnie przydatna funkcja, które pomaga zaoszczędzić cenny czas. Klikając zdjęcie uzyskasz szybki dostęp do wszystkich istotnych danych dostępnych dla wybranego komponentu. System TecDoc zapewnia bezpośredni dostęp do informacji katalogowych, informacji pomocniczych dotyczących komponentów czy schematów. Nie istnieje szybsza możliwość uzyskania pełnego przeglądu wybranego komponentu.

Nie trać kontaktu z klientem

Aktywnie wspieraj aktywnie klientów, informując ich o aktualnych akcjach odwoławczych producentów. System HGS Data zawiera informacje o wszystkich akcjach odwoławczych z okresu ostatnich 18 miesięcy i szybki przegląd ich przyczyn technicznych.

Twoja lista zakupów - wystarczy kliknąć

Dzięki bezpośredniemu powiązaniu z systemem TecDoc możesz zapisywać i drukować wszystkie potrzebne przy naprawie części zamienne na jednej liście, co znacznie redukuje czas pracy. W ten sposób jeszcze szybciej zakończysz naprawę.

HGS Data

Zastosowanie

System HGS Data w pakiecie cenowym wykorzystuje standardowe przeglądarki internetowe i jest dostępny z dowolnego połączonego z Internetem komputera przy użyciu przeglądarek Firefox, Internet Explorer, Google Chrome lub Safari. Zarejestrowani użytkownicy systemu mogą korzystać z olbrzymiej bazy danych diagnostycznych także z innych komputerów i urządzeń Apple iPad.

 

Intuicyjny sposób nawigacji po systemie HGS Data jest oparty na układzie menu testera mega macs 66. Dzięki temu nawet nowicjusze szybko orientują się w systemie i bez problemu znajdują potrzebne dane i funkcje pomocnicze.

 

Niezastąpiona funkcja: dzięki funkcji poszukiwania usterek na podstawie objawów możliwe jest systematyczne odszukiwanie przyczyn usterek metodą wykluczania. System HGS Data wspomaga też użytkownika cennymi wskazówkami naprawczymi, opartymi na praktycznych doświadczeniach warsztatowych.

 

Przegląd funkcji

 

✓ Objawowe poszukiwanie usterek
✓ Dialog informacyjny dotyczący wybranej części
✓ Chmura mailowa umożliwiająca zarządzanie wszystkimi zapytaniami
✓ Przegląd wszystkich akcji odwoławczych
✓ Lista informacyjna TecDoc
✓ Przegląd ostatnich 10 wybieranych pojazdów*
✓ Dane techniczne ponad 35 000 modeli
✓ Harmonogramy przeglądów wszystkich ważnych marek
✓ Kolorowe schematy w optymalne rozdzielczości
✓ Zdjęcia puszek bezpiecznikowych i przekaźnikowych
✓ Wartości kontrolne części wraz z dodatkowymi informacjami
✓ Parametry spalin

 

I wiele innych danych

 

* Zapisywane są pojazdy, dla których został podany numer rejestracyjny .

Nie masz jeszcze dostępu do systemu HGS Data?
Zarejestruj się już teraz!