Marş motorları ve alternatörler

Test edilmiş kalite, kolay yönetim ve uygun bir fiyat - HELLA'nın “depozitosuz yeni parçalar” ürün yelpazesi ile temsil ettiği budur.

 

 • Kalite. Tüm marş motoru ve alternatörler, HELLA yetkinlik yükümlülüğü ile garanti edilen yüksek kalite taleplerini karşılamaktadır,
 • Kolay yönetim. Bir depozito sisteminden vazgeçilmesi sayesinde, artık eski parçaların iadesi gerekli değildir. Garanti süreci, aynı zamanda ilgili araç servisi veya ürünün satın alındığı ilgili satıcı tarafından basitçe işletilmektedir. 
 • Fiyat. Depozitosuz yeni parçalar, fiyat bilincine sahip kullanıcılar için uygun bir seçim oluşturmaktadır - elbette kaliteden ödün vermeden. 

Ürün yelpazesi, binek otomobil ve ticari araç alanlarından yaklaşık %85 pazar payına sahip 1300’den fazla ürünü kapsamaktadır. Depozitosuz tüm yeni parçalar, net TecDoc markalaması ve ambalaj sayesinde, açık bir biçimde tanımlanabilmektedir.

 

Sürekli gözden geçirme ve geliştirme sayesinde, HELLA’nın marş motorları ve alternatörleri OE standardını karşılar ve adil bir fiyat karşılığında en iyi performansı vaat eder.

Şimdi ARAZİ segmenti için de uygulamalar mevcut!

İster tarım araçları, iş makineleri, forkliftler isterse denizcilik gibi hedef gruplar için olsun; HELLA ürün yelpazesi, en zorlu çalışma koşullarında bile dayanıklılığını korur ve maksimum verimlilikle ikna eder - her zamanki gibi en iyi kalitede, kullanım kolaylığında ve uygun fiyat karşılığında.

Bir diğer artı daha: Depozitosuz yeni parçalar sayesinde, karmaşık iade sürecine artık gerek kalmamıştır.

HELLA’nın marş motorları ve alternatörleri, arazi segmentindeki iş makineleri için yüksek performanslı bir ürün programı ile ikna etmektedir.

Şimdi ARAZİ segmenti için de uygulamalar mevcut!

MARŞ MOTORLARIMIZ VE ALTERNATÖRLERİMİZ HAKKINDA AYRINTILI BİLGİLER

Üniversal parçalar - Araçtan bağımsız yedek parçalar

Üniversal parçalar - Araçtan bağımsız yedek parçalar

Üniversal parçalar kataloğu ile özellikle aydınlatma ve elektrik/elektronik alanlarındaki araçtan bağımsız ürünler için arama yapabilirsiniz.

Şu hedef gruplar odak noktasındadır:

 • Kamyon,
 • Römork,
 • Tarım/iş makineleri ve
 • Otobüs/Karavan.
Üniversal parçalar kataloğu

Araca özgü yedek parçalar

Bulması kolay, online kataloğumuzun konseptidir. Bu nedenle, örneğin kapsamlı üretici listemizi, tip tanımını veya motor kodunu kullanarak, ilgili aracı girebilirsiniz.

Ve ek bilgiler için, ürünlerimizle ilgili örneğin şunlar gibi tüm önemli bilgileri de:

 • Ürün bilgileri,
 • Montaj kılavuzları,
 • Güvenlik bilgi formları veya
 • OE numaraları

birlikte sağlıyoruz.

Araca özgü yedek parçalar

Konu ile ilgili videolar

HELLA marş motorları ve alternatörler - şimdi depozitosuz

Size kulak verdik – ve bundan bir ders çıkardık! Artık karmaşık bir depozito sistemine gerek olmaksızın marş motoru ve alternatörlerimize ulaşılabilir!

HELLA marş motorları ve alternatörler: Ticaret kolaylaştırıldı!

Depozito sistemi yok, oldukça geniş kapsama alanı, daha az sayıda ürün numarası. Tamamen sloganımıza uygun şekilde: Ticaret Kolaylaştırıldı! Şimdi keşfedin!

HELLA'DAN BAŞLANGIÇLAR ve JENERATÖRLER. BAŞKA NE!

OFF-HIGHWAY alanı için yeni ve elbette depozitosuz: alternatörler ve marş motorları. Minimum yanıt oranları, memnun müşteriler ve karmaşık iade prosedürleri olmadan basit süreçler bekleyebilirsiniz.