Fren balataları

Hella Pagid Brake Systems fren balataları programı, 50 farklı sürtünme balatası formülasyonundan oluşan 2.300'den fazla üründen oluşmaktadır. Bu ürünler, tam olarak ilgili araç tiplerine, fren konumlarına, motor güçlerine, sürüş yüklerine ve fren karakteristiklerine göre tasarlanmıştır. 

 

Ayrıca, Hella Pagid Fren sistemler'inin fren balataları, Batı Avrupa'daki araç mevcudunun neredeyse %100'ünü kapsamaktadır. Kapsamlı kalite testleri Hella Pagid Fren Sistemlerin’de her zaman çok büyük bir öneme sahiptir. 

 

Ürünler, şirketin kendi araştırma ve geliştirme merkezinde ve aynı zamanda yolda gerçek koşullar altında test edilmektedir. Kriter, her zaman araç ve fren üreticilerinin yüksek standartları ve spesifikasyonlarıdır. Fren balatalarımız, seri üretime alınmadan, test standında gerçekleştirilen 300.000 kilometreye ve 1.000 saate kadar gerekli testleri tamamlamak zorundadır. Hella Pagid Fren Sistemleri maksimum güvenlik ve performans konusunda iddialıdır.

Neden HELLA PAGID?

  • Orijinal ekipman uzmanlığına sahip premium kalite
  • %100% Avrupa’da üretilmiştir
  • %100 kendi üretimimiz
  • Hella Pagid, ECE-R90 gereksinimlerinin üzerine çıkıyor
  • Fren balatalarımızla Batı Avrupa pazarının %99'ini kapsıyoruz

FREN BALATALARIMIZ HAKKINDA AYRINTILI BİLGİLER

BrakeGuide – Fren için yedek parça kataloğu

BrakeGuide – Fren için yedek parça kataloğu

Optimize edilmiş bir kullanıcı arayüzü sayesinde, BrakeGuide, müşterilere Hella Pagid ürün yelpazesinden disk fren balataları, fren kampanaları veya fren diskleri gibi fren parçalarını sezgisel ve hedefe odaklı bir şekilde tanımlama olanağı sağlar.

 

BrakeGuide, haftalık olarak güncellenen TecDoc verilerini temel alır ve size çok çeşitli işlevler sunar:

  • Araç arama
  • Ürün arama
  • Uzman arama
  • Ürün karşılaştırmaları
  • Bireysel katalog oluşturma.
BrakeGuide

Güvenlik verileri bilgi formları

Güvenlik verileri bilgi formları

18 Aralık 2006 tarihli, 1907/2006 sayılı REACH Yönetmeliği uyarınca, bu sayfada HELLA PAGID ürününüze ait ilgili Malzeme Güvenlik Bilgi Formunu bulabilirsiniz.
Bilgi formları, değişiklik durumunda uygun şekilde güncellenmektedir.

Güvenlik verileri bilgi formları

HELLA PAGID’den BrakeGuide uygulaması

HELLA PAGID’den BrakeGuide uygulaması

HELLA PAGID’in BrakeGuide uygulaması hızlı ve güvenli bir yedek parça tanımlamasına olanak sağlar ve kullanıcı dostu bir arama işlevi sunar. Ürünler artık Hella Pagid ürün numarası, Pagid kısa kodu, OE numarası, rakip firma numarası veya KBA numarası kullanılarak aranabilir ve tüm bunlar hareket halindeyken de yapılabilir. Bunların dışında, araç veya uzman arama seçeneği de bulunmaktadır.

Konu ile ilgili videolar

HELLA PAGID - Fren uzmanı

Global bir aktör olarak HELLA PAGID, bağımsız yedek parça pazarında lider ve yenilikçi fren sistemi
sağlayıcılarından biridir.

Fren testi

Testlerimiz, sadece araç üreticilerinin talimatlarına göre değil, aynı zamanda kesin olarak tanımlanmış standartlara ve özel şartnamelere de uygun olarak gerçekleştirilmektedir.

İniş Testleri

Grossglockner, Avusturya ve Stilfser Joch, İtalya.