Fren kaliperleri

Hella Pagid müşterilerine yaklaşık 2000 çeşit fren kaliperi sunmaktadır. Bu ürün yelpazesi şu anda 350'dan fazla depozitosuz yeni parçadan ve 1.800'den fazla değiştirilebilen fren kaliperinden oluşmaktadır. Depozitosuz yeni parçalar olarak kullanılabilen 350'dan fazla fren kaliperi, aynı zamanda değiştirilebilen fren kaliperleri olarak da sunulmaktadır. Bu yeni fren kaliperleri portföyü, Avrupalı ​​araç filosunun hızlı işlem gören tüm araçlarını kapsamaktadır.
 

Araçların güncel değerine uygun şekilde onarımları için son tüketicilerin artan talepleri ışığında, fren kaliperlerimiz gibi yenilenmiş eski parçalar, araç servisleri ve sürücüler için giderek daha cazip hale gelen bir alternatif oluşturmaktadır. Yeniden üretilen parçalara olan artan ilgi, diğerlerinin yanında eski araçların daha büyük bir oranı ve toplamda daha uzun kullanım süreleri gibi faktörlerle açıklanabilir. Bunun ötesinde, değiştirilebilen parçaların yenilenmesi sayesinde değerli kaynaklar ve çevremiz korunabileceği için, çevre kaygısı da giderek daha önemli bir rol oynamaktadır.

 

Ürünlerin güvenliği söz konusu olduğunda, Hella Pagid için başka hiçbir alternatif yoktur. Yeni veya yenilenmiş bir parça olup olmadığına bakılmaksızın, güvenlik standartları devamlı yüksek ve titizdir.

 

Bu nedenle yenileme süreci, kesin olarak tanımlanmış prosedürlere ve standartlara göre gerçekleştirilmektedir. Böylece, örneğin güvenlikle ilgili tüm parçalar ve tüm lastik parçalar %100 değiştirilmektedir. Geriye kalan tüm bileşenler, komple revizyondan geçirilmektedir. Böylece, Hella Pagid'in değiştirilebilen bir kaliperi, en yüksek güvenlik ve kalite gereksinimlerini karşılamaktadır.

 

Değiştirilebilen fren kaliperlerimiz hakkında daha fazla bilgiyi Değiştirilebilen Fren Kaliperleri İçin İade Yönergeleri broşüründe bulabilirsiniz. Lütfen bu iade yönergelerinin yalnızca Avrupa’da geçerli olduğunu unutmayın.

FREN KALİPERLERİMİZ HAKKINDA AYRINTILI BİLGİLER

BrakeGuide – Fren için yedek parça kataloğu

BrakeGuide – Fren için yedek parça kataloğu

Optimize edilmiş bir kullanıcı arayüzü sayesinde, BrakeGuide, müşterilere Hella Pagid ürün yelpazesinden disk fren balataları, fren kampanaları veya fren diskleri gibi fren parçalarını sezgisel ve hedefe odaklı bir şekilde tanımlama olanağı sağlar.

 

BrakeGuide, haftalık olarak güncellenen TecDoc verilerini temel alır ve size çok çeşitli işlevler sunar:

  • Araç arama
  • Ürün arama
  • Uzman arama
  • Ürün karşılaştırmaları
  • Bireysel katalog oluşturma.
BrakeGuide

Güvenlik verileri bilgi formları

Güvenlik verileri bilgi formları

18 Aralık 2006 tarihli, 1907/2006 sayılı REACH Yönetmeliği uyarınca, bu sayfada HELLA PAGID ürününüze ait ilgili Malzeme Güvenlik Bilgi Formunu bulabilirsiniz.
Bilgi formları, değişiklik durumunda uygun şekilde güncellenmektedir.

Güvenlik verileri bilgi formları

HELLA PAGID’den BrakeGuide uygulaması

HELLA PAGID’den BrakeGuide uygulaması

HELLA PAGID’in BrakeGuide uygulaması hızlı ve güvenli bir yedek parça tanımlamasına olanak sağlar ve kullanıcı dostu bir arama işlevi sunar. Ürünler artık Hella Pagid ürün numarası, Pagid kısa kodu, OE numarası, rakip firma numarası veya KBA numarası kullanılarak aranabilir ve tüm bunlar hareket halindeyken de yapılabilir. Bunların dışında, araç veya uzman arama seçeneği de bulunmaktadır.

Konu ile ilgili videolar

HELLA PAGID - Fren uzmanı

Global bir aktör olarak HELLA PAGID, bağımsız yedek parça pazarında lider ve yenilikçi fren sistemi
sağlayıcılarından biridir.

Fren testi

Testlerimiz, sadece araç üreticilerinin talimatlarına göre değil, aynı zamanda kesin olarak tanımlanmış standartlara ve özel şartnamelere de uygun olarak gerçekleştirilmektedir.

İniş Testleri

Grossglockner, Avusturya ve Stilfser Joch, İtalya.