Servis dostu

HELLA, serbest çalışan servislerin dostudur ve günlük işleri daha hızlı, daha kazançlı ve gelecek için güvenli bir hale getirir.

“Servis dostu” olarak bizi diğerlerinden ayıran özellik tam olarak nedir?

Peki, kısaca kendimizi anlatmaya çalışalım: Geniş ve hızlı ulaşılabilir bir ürün yelpazesi, aydınlatma ve elektronik alanlarında OE uzmanlığı, son teknoloji servis donanımları ve arıza tespit araçları.

 

Bu arada, kapsamlı servis ve eğitim kurslarımızdan bahsetmiş miydik? Bunlarla, tüm onarım süreci boyunca sizi destekliyoruz.

ARAÇ KABULÜNDE

Profesyonel arıza teşhis cihazlarımız sayesinde, henüz araç kabul aşamasında kolay bir araç ve arıza tanımlaması gerçekleştirirsiniz. Bu işlemler sırasında servis olarak tüm HELLA OE ve arıza teşhis uzmanlığına başvurabilirsiniz. Özel olarak geliştirilen arıza teşhis yazılımı, sadece arıza nedenlerinin yerlerini belirlemede değil, aynı zamanda bu durumdan etkilenen bileşen ve bağlantıları da tespit etmektedir.

ARIZA TEŞHİSİNDE

Servislerin dilini konuşuyoruz: 50’nin üzerinde eğitimli motorlu araç ustasının bulunduğu özel olarak sizin için kurulan yardım hattımız, arıza teşhisi konusundaki tüm sorularınızda size hızlı ve yetkin bir şekilde yardımcı olmaktadır. Bu şekilde uluslararası düzeyde yılda 500.000'den fazla çağrıya cevap vermekteyiz. Teknik merkezimiz veri değerlendirme konusunda sizi desteklemektedir. Kapsamlı arıza teşhis ve onarım veri tabanımızda, 35.000'in üzerinde araç için onarım yardımlarını, çözüm yollarını ve teknik verileri bulabilirsiniz. Buna ek olarak, HELLA TECH WORLD gibi kapsamlı teknik hizmetler online olarak kullanılabilir durumdadır.

PARÇA TANIMLAMADA

HELLA, servis olarak size doğru yedek parçaya ulaşmanız için rehberlik etmektedir. Veri yönetimi alanındaki HELLA uzmanlığı sayesinde, tüm ürün alanlarındaki yedek parçalar hızlı bir şekilde tanımlanabilmektedir: Elektrik/elektronik, termal yönetim, frenleme ve aydınlatma. Başarıya (onarıma) bu şekilde bizimle daha hızlı ulaşabilirsiniz!

PARÇA BULUNURLUĞUNDA

Parça bulunurluğu konusunda HELLA zirvededir ve servis olarak sizin bundan doğrudan faydalanmanız için gayret göstermektedir. Çünkü geniş HELLA ürün yelpazesi doğrudan bayilerde mevcuttur ve kısa süre içerisinde size teslim edilir.

ONARIMDA

Asıl onarım sürecinde size sadece parça yönetimimiz değil, aynı zamanda ücretsiz hizmetlerimiz de yardımcı olmaktadır: Örneğin HELLA TECH WORLD’da 1.500’ün üzerinde araca özgü onarım bilgisini, sayısız videoyu, ipucunu, püf noktasını ve örneğin klima bakımına ilişkin daha fazla teknik bilgiyi bulabilirsiniz.

SATIŞ DESTEĞİNDE

Etkileyici ürünler ve hizmetler, aynı zamanda ikna edici bir şekilde satılmalıdır: Servis olarak sizi bu konuda bir dizi pazarlama teknik bilgisiyle desteklemekteyiz: Örneğin kapsamlı satış belgeleri, profesyonel bir satış noktası ekipmanı ve kampanya desteği.

İLERİ EĞİTİMDE

Servis olarak, başarılı olabilmek için otomotiv pazarındaki güncel gelişmelere ve yeniliklere her zaman ayak uydurmanız gerekir. Bu nedenle HELLA, kendilerini en güncel durumda tutabilmeleri ve gelecek için donanımlı olmaları amacıyla, servislere profesyonel (yerinde) eğitimler ve online seminerler sunmaktadır.

SERVİS ALANINDA DENEYİM

Servis alanındaki uzun yıllara dayalı deneyimlerimiz sayesinde, bu alandaki süreç ve hizmetlerimizi sürekli optimize etmeyi ve servislerin özel taleplerine odaklanmayı başarabildik. Tüm onarım sürecine destek veriyor ve bu sayede servislerin işini daha hızlı ve aynı zamanda kazançlı hale getiriyoruz. HELLA – Bağımsız servis dostu.

HERKES İÇİN OE UZMANLIĞI

Tüm müşterilerimizin ortak bir noktası vardır: Dünyanın dört bir yanındaki tanınmış otomotiv üreticileri gibi, sahip olduğumuz teknoloji ve orijinal ekipman uzmanlığımıza güvenebilirsiniz. Ve sadece bu da değil: Ürün yenilikleri, OE ticaretimizde günlük planın bir parçasıdır – bu uzmanlığı sizin için yan sanayi teknik bilgisiyle birleştirmekteyiz. Böylece size daima tam olarak ihtiyaçlarınıza göre belirlenmiş ve daha bugünden geleceğin taleplerini karşılayan yeni çözümler sunabilmekteyiz. Başka bir deyişle: HELLA ile tavsiye, eylem ve parçalarıyla sizi destekleyen yetkin ve güvenilir bir uzman daima yanınızdadır.