mega macs X

Uzun zamandır denenmiş olandan tamamen ayrı mega macs X, araçla çalışma şekli ve iletişim kurma yöntemlerinde devrim yaratır ve her boyuttaki servise uyum sağlar.

mega macs X - Esnek arıza teşhis çözümü

Esnek arıza teşhis çözümü

Araçlara paralel olarak, onlarla kurulan diyalog da değişiyor. Bu nedenle Hella Gutmann, arıza teşhis ve veri dünyasını bütünüyle yeniden ele aldı ve mega macs X’i yarattı: all-in-one car translator. Tıpkı bir araç kullanıcısı gibi, siz de çok markalı arıza teşhisi için serviste hangi işlev modüllerine ve veri türlerine ihtiyaç duyduğunuza ve bunun için hangi kontrol donanımını kullanmak istediğinize tamamen bireysel olarak karar verebilmelisiniz. Belki bugün böyle, yarın başka şekilde. mega macs’de bu sadece bir konfigürasyon meselesi.

X Avantaj

X, her servisin kendisi için serbestçe tanımlayabileceği ve yapılandırabileceği tüm avantajları ifade eden bir değişkendir.

X = Uygun maliyetli giriş
Esnek lisans sistemi | Yazılım güncellemeleri dahil | Kendi görüntüleme cihazınızı kullanın

X = Esnek ve kolay kullanım
Kolay kullanım | Kontrol ayrı bir görüntüleme cihazında gerçekleşir

X = İşlevselliğin bireysel olarak yapılandırılması
Esnek hizmet kapsamları | Yükseltmeler, herhangi bir zamanda macs365 müşteri portalında değiştirilebilir

X = Hızlı, yarı otomatik ilk kurulum
Tak ve Çalıştır işletime alma | Görüntüleme cihazında yönlendirmeli kurulum

X = Uzun ömürlü, yumuşak dokunuşlu gövde muhafazası
Yüksek kaliteli malzeme hasarlara karşı korur | Çift kabuklu gövde muhafazası sayesinde onarım dostu

mega macs X için uygun indirmeler

mega macs X
İşlemci
  • ARM çift işlemci 1,2 GHz
  • RAM 2 GB DDR3
  • EMMC 32 GB
Ara birimler
  • USB-C
  • DC giriş
  • Ethernet
Besleme voltajı12 V … 24 VDC
Çalışma sıcaklığı aralığı0 … 45 °C
Depolama sıcaklığı aralığı-10 … 50 °C
Ağırlık1.420 g
Boyutlar210 x 193 x 80 mm (Y x G x D)
Harici ekran ünitesi için gereksinimler
  • Ekran boyutu 25,4 cm (10 inç)
  • Minimum ekran çözünürlüğü 1024*768 piksel
  • IEEE 802.11 n WLAN
  • Google Chrome tarayıcı, en az Sürüm 81

mega macs X: Hella Gutmann tableti

Opsiyonel: Hella Gutmann tableti

Daha önce elinize hiç tablet almamış olsanız bile, bu paketle tamamen güvende olacaksınız. Entegre Kurulum Sihirbazı sayesinde tablet ve mega macs X birbirlerini tam otomatik olarak tanır ve hemen arıza teşhisine başlayabilirsiniz.

 

Bu esnada tabletin yazılım içeriği tamamen temel ögelerle sınırlıdır: arıza teşhis için mega macs X ile etkileşimin yanı sıra e-posta ve web tarayıcısının kullanımı. Kontrol ve görüntüleme ünitenizin hızını uzun vadeli olarak sağlamak için, Hella Gutmann tabletinde internetten uygulamaların indirilmesi bilinçli olarak engellenmiştir.

Ölçüm teknolojisi: Çözümlerimize ve teslimat kapsamlarımıza genel bakış

MT-HV BASIC

MT-HV BASIC

Basic modelinde MT-HV, mevcut bir düşük voltaj ölçüm teknolojisi modülü (MT77/MT56) ile tamamlanabilir ve mega macs X ile birlikte kablosuz ölçüm teknolojisine bir giriş görevi görür.

MT-HV PLUS

MT-HV PLUS

Plus modelinde MT-HV, yüksek voltaj ölçüm kablolarıyla birlikte temin edilir ve yüksek voltaj aralığındaki ölçümler için mega macs X ve ilgili lisansla birlikte kullanılabilir; ayrıca düşük voltaj ölçümü için mevcut bir düşük voltaj ölçüm teknolojisi modülü (MT77/MT56) kullanılabilir. Yüksek voltajlı ölçüm kabloları dışında MT-HV tamamen kablosuz olarak çalışır.

MT-HV PRO

MT-HV PRO

Pro versiyonunda, MT-HV ve kırmızı ve siyah renklerde yüksek voltaj ölçüm kablolarına sahip olursunuz. Paket ayrıca bir MT-77 ölçüm modülünün yanı sıra düşük voltajlı ölçümler için ölçüm kabloları ve aksesuarları da içerir. mega macs X ve X5 lisansı ile birlikte, Hella Gutmann’ın yüksek ve düşük voltaj aralığındaki tüm ölçümleri sizin için kullanılabilir durumdadır.

MT-USB

MT-USB

Kablolu küçük ölçüm modülü MT-USB, mega macs X'inizi 60 volta kadar ölçümler için dijital 2 kanallı bir multimetreye dönüştürür. Üniteyi USB üzerinden bağlamanız ve mega macs X’inizin kontrol terminalinde tüm ayarları rahatça yapmanız yeterlidir.

Arıza teşhis lisansı - Şeffaf lisans paketlerimiz sayesinde hangi hizmetlerden yararlanabileceğinizi her zaman tam olarak bilirsiniz. Eğer biraz daha fazlasına ihtiyacınız varsa, daha kapsamlı bir pakete geçmeniz yeterli.

Arıza teşhis lisansı

Esnek, markalar arası bir arıza teşhis cihazı olarak mega macs X, günlük servis rutininde kendini vazgeçilmez kılıyor. İşlevler ve veriler arasında mümkün olan en kısa yoldan hızlı geçiş, değerli zamanınızdan tasarruf etmenizi sağlar. Çoklu girişler ortadan kaldırılır, hata kaynakları en aza indirilir. Bu zaten VIN veya alternatifleri aracılığıyla güvenli araç tanımlamasıyla başlar. Hata kodlarını okuma ve silme zorunlu işlevine ek olarak, bir mega macs X kapsamlı serbest işlevleriyle ikna eder. En kolay uygulamalar arasında servis sıfırlamaları, otomatik kilometre sorgulamaları ve sistem parametrelerine ilişkin bilgiler yer almaktadır. Bireysel yapılandırmanıza bağlı olarak, mega macs X sizi aktif aktüatör kontrolleri (aktüatör testi), temel ayarlar, kodlama ve kalibrasyon konularında da destekler. Ve hiçbir çözüm size sunulan otomatik çözüm önerisinden daha hızlı ve isabetli olamaz. Hella Gutmann PassThru yazılımı, ilgili erişim yetkileri ve istenen araç üreticisinin yazılımının yüklü olduğu bir Windows PC ile birlikte mega macs X'in kendisi bir PassThru arayüzü olarak işlev görür ve böylece OE kontrol ünitelerinin yeniden programlanması veya yazılım güncellemeleri için kullanılabilir.

Yeni ve gelecek araç nesillerinin güvenlik sistemleri için üreticiye özgü kilit açma prosedürlerinin çeşitliliği rekabetçi çalışmayı engeller
ve bu nedenle mümkün olan en iyi şekilde yönetilmek ister. mega macs X’te bu işlem Hella Gutmann Siber Güvenlik Yönetimi tarafından gerçekleştirilir. Bir kez etkinleştirildikten sonra, güvenlik kilitleri olan araçlar üzerinde normal arıza teşhis derinliğinde çalışmakta serbest olursunuz.

Hata kodunu okumak, sistem parametrelerine bakmak veya hedeflenen bir aktüatör testi her zaman hatanın nedenine ulaştırmaz. Geleneksel bir elektrik ölçümü daha sonra gerekli olguları sağlayabilir. Modern araçların karmaşık elektronik sistemleri göz önüne alındığında , bu işlem bir mega macs X ile göründüğü kadar zor değildir. İstenirse, arıza teşhis cihazınız bir ölçüm teknolojisi modülü yardımıyla pratik bir iki kanallı multimetreye de dönüştürülebilir. Bu, 60 volta kadar voltaj ölçümlerinin yanı sıra akım ve direnç ölçümlerine de olanak tanır. Tüm ayarları alışık olduğunuz şekilde kontrol ünitesi üzerinden yapabilirsiniz. Hatta bu sırada Mega Macs X’inizden kesin talimatlarla yönlendirilebilirsiniz.

Çoklu voltajlı ve yüksek voltajlı elektrik sistemlerine sahip araçların sayısı ciddi şekilde artmaktadır. Yüksek voltajlı araçlarda çalışmak için kalifiye olmanız şartıyla, bu zorlu görev sırasında da mega macs X'inizin desteğine güvenebilirsiniz. Tüm güvenlik yönetmeliklerini dikkate alan arıza teşhis cihazınız, hibrit ve elektrikli araçlardaki yüksek voltaj ölçümlerinde size güvenli bir şekilde rehberlik eder. Kesin talimatlar, ölçüm sonuçlarının net bir şekilde gösterimi ve nominal/gerçek değer analizleri, gerçek pratik faydaları oluşturur.

Doğru zamanda, doğru yerde, doğru veriler olmadan, en iyi teknisyen bile zarar eder. Bu nedenle müşterilerimize yüksek kalitede -mümkün olduğunca OE uyumlu- teknik veriler sunmak için hiçbir çabadan kaçınmıyoruz. mega macs X’te, ilgili veritabanlarına bağlantılar arka planda fark edilmeden çalışır.
Ancak, her servisin sürekli büyüyen veri dünyasının tamamına ihtiyacı yoktur. Dolayısıyla, hangi konu modüllerinin hizmet portföyünüze uygun olduğuna tek başınıza siz karar verirsiniz. Bugün ve gelecekte, veriler içerik ve model kapsamı açısından sürekli olarak güncellenecek ve genişletilecektir.

Yenilikçi sürücü destek ve aydınlatma sistemlerine sahip araçların yanı sıra yüksek voltajlı araçlar üzerindeki çalışmalar tam kapsamlı dikkat ve çok sayıda ek veri gerektirir. ADAS ve Aydınlatma konu modülü, sürücü destek sistemlerinin (ADAS) çokluğu ve karmaşıklığının yanı sıra üreticiye veya modele özgü varyantların çeşitliliğini de dikkate almaktadır. E-Mobilite veri ve fonksiyon modülü, elektrikli ve hibrit araçlar üzerinde çalışmalara başlamadan önce ve çalışma sırasında elinizin altında olması gereken her şeyi sunar.

“Yalnız savaşçı” olarak günlük servis rutini nasıl olurdu? Muhtemelen yorucu olurdu. Ancak, bir Hella Gutmann müşterisi olarak asla yalnız kalmazsınız. Müşterinin aracında takılıp kaldığınızda, Hella Gutmann Teknik Çağrı Merkezi'ndeki yetkin arkadaşlarımız size yardımcı olur. İster mega macs X’ten yazılı bir sohbet olarak, ister Teknik Çağrı Merkezine bir telefon çağrısı olarak: Yaklaşık 90 kişiden oluşan uzman ekibimiz, talebinizi güvenilir bir şekilde yerine getirir. Uzun yıllara dayalı deneyimimiz ve güncel, üreticiye özgü bilgi düzeyimizle, her gün en az 2.000 servise müşteri araçlarının sorunlarının giderilmesi ve onarılması konusunda yardımcı oluyoruz.

Vakit nakittir. Bir X4 veya X5 lisansı ile Çağrı Kartınızda hala kredi olup olmadığını kontrol etmenize gerek yoktur, çünkü bir Sabit Ücretli Çağrı, sizin için VIP hizmeti olarak pakete dahildir. Bu, diğer şeylerin yanı sıra, çalışanlarınıza da teknik yardımı kullanmaları için genel bir “ücretsiz geçiş izni” verebileceğiniz anlamına gelir. Bu, zamandan tasarruf sağlar ve ekstra maliyet getirmez.

Hella Gutmann - Telefon veya e-posta yoluyla iletişim

Her zaman yanınızda.

+90 (212) 314 20 00