HELLA aydınlatma elektroniği - Hızlı kurulum ve ekonomik onarım

Orijinal parçanın HELLA aydınlatma elektroniğimiz ile 1:1 değiştirilmesi sayesinde, servisinizdeki verimliliği ve müşteri memnuniyetini artırırsınız. İlham veren kaliteyi ve ikna eden ışık performansını deneyimleyin.
 

 • Verimli onarım: LED onarım çözümleri, farın uygun maliyetli ve sürdürülebilir bir şekilde onarılmasına olanak sağlar. Örneğin, gündüz sürüş farı için LED ışık modülü. Servis müşteriniz uygun maliyetli bir onarımdan memnun kalacak ve servisinize tekrar gelmekten mutluluk duyacaktır.
   
 • Kolay kurulum: Servisinizde hızlı ve verimli kurulumlardan yararlanın. Far sistemlerine ek olarak, farı en iyi şekilde kontrol eden özel aydınlatma elektroniği çözümlerini de temin ediyoruz. Son olarak: HELLA Gutmann arıza teşhis ve kalibrasyon araçları ile aydınlatma elektroniğinin hızlı ve verimli bir şekilde çalışır hale getirilmesi için, servislere çözümler sunuyoruz.
   
 • Güvenilir kalite: Aydınlatma elektroniği çözümlerimiz, müşterilerinizi memnun eden ve günlük servis rutininizi kolaylaştıran güvenilir bir performans sunar.

120 yıllık inovasyon, optimum görüş için özelleştirilmiş dijitalleştirme ile buluşuyor: HELLA’dan aydınlatma elektroniği

HELLA, otomotiv aydınlatmasında en üst düzey yetkinliği ve deneyimi temsil etmektedir - hem de 120 yılı aşkın bir süredir. Aydınlatma ürünlerinin yanı sıra ilgili aydınlatma elektroniğini de geliştiriyoruz. Ve bunların, sistemlerin dijitalleşmesi nedeniyle giderek daha yüksek gereksinimleri karşılaması gerekmektedir.
 

Bu yalnızca sayıları artan ve değişken işlevselliği değil, aynı zamanda bireysel LED’lerin hedefe yönelik olarak kontrolünü de içermektedir. Çünkü ışık dağılımı ve ışık şiddeti ilgili duruma ne kadar dinamik olarak uyarlanabilirse, sürücünün yolu görüşü de o kadar iyi olur. Aynı zamanda, LED’lerin hassas bir şekilde kontrolü sayesinde diğer yol kullanıcılarının olumsuz etkilenmesi de azaltılır.
 

HELLA’da OE sektöründe geliştirdiğimiz yetkinlikleri, bağımsız yedek parça pazarına da aktarmaktayız. Aydınlatma elektroniği alanındaki ürün programımız, diğerlerinin yanında far teknolojilerimize mükemmel şekilde uyumlu far yükseklik ayarlayıcılarını, Xenon balastlarını, LED ışık modüllerini ve LED kontrol ünitelerini içermektedir.


Ayrıca, HELLA Gutmann ile servisleri geleceğe yönelik arıza teşhis çözümleriyle destekleyen güçlü bir ortağa sahibiz.

Üniversal parçalar - Araçtan bağımsız yedek parçalar

Üniversal parçalar - Araçtan bağımsız yedek parçalar

Üniversal parçalar kataloğu ile özellikle aydınlatma ve elektrik/elektronik alanlarındaki araçtan bağımsız ürünler için arama yapabilirsiniz.

Şu hedef gruplar odak noktasındadır:

 • Kamyon,
 • Römork,
 • Tarım/iş makineleri ve
 • Otobüs/Karavan.
Üniversal parçalar kataloğu

Araca özgü yedek parçalar

Bulması kolay, online kataloğumuzun konseptidir. Bu nedenle, örneğin kapsamlı üretici listemizi, tip tanımını veya motor kodunu kullanarak, ilgili aracı girebilirsiniz.

Ve ek bilgiler için, ürünlerimizle ilgili örneğin şunlar gibi tüm önemli bilgileri de:

 • Ürün bilgileri,
 • Montaj kılavuzları,
 • Güvenlik bilgi formları veya
 • OE numaraları

birlikte sağlıyoruz.

Araca özgü yedek parçalar

Bir montaj kılavuzu mu arıyorsunuz?

Montaj talimatları

HELLA ürünü için uygun montaj kılavuzunu burada bulabilirsiniz.

Bunu yapmak için HELLA ürününe ait ürün numarasını arama alanına girin, örneğin “1F0 010 186-001” gibi. Veya sadece “Luminator X Halogen” gibi belirli bir ürün adını arayın.

Bireysel ön aydınlatma

Bireysel ön aydınlatma

Güçlü, uygun maliyetli ve modüler. Geniş 90 mm’lik modül yelpazemizden bireysel ön aydınlatmanızı şimdi toplayın.

90 mm konfigüratörü