SEG Serisi

Uygun maliyetli giriş seviyesi SEG Economy’den, hedef odaklı işlevlere ve otomatik açı dengelemesine sahip pazar lideri dijital SEG V’e kadar, Hella Gutmann’ın tüm far ayar cihazları her şeyden önce tek bir şey sunar: müşterileriniz için daha fazla güvenlik.

SEG Serisi

Profesyoneller için far ayarı

Hella Gutmann'ın far ayar cihazları, sağlam tasarımları ve kusursuz çalışma özellikleriyle öne çıkar. Adım adım işlem kılavuzları ve kanıtlanmış, kullanışlı ayar yardımları, sizi mümkün olan en kısa yoldan mükemmel ayarlanmış farlara götürür. Servisiniz ve müşterileriniz için Hella Gutmann’ın SEG serisinin güvenilirliğini keşfedin.

SEG Serisi için uygun indirmeler

Profesyoneller için far ayarı: SEG V ürün görseli

SEG V

En son çıkan yeni nesil cihaz, arıza teşhis ve ışık uzmanlarının kapsamlı veri bilgilerini birleştirir. Kullanıcıya dönük 8.4” dokunmatik ekran aracılığıyla SEG V'nin tüm işlevleri kolay, net ve sezgisel olarak kontrol edilebilir. Benzersiz araç tanıma işlemi Araç Geçmişi üzerinden gerçekleşir. CMOS kamera farın ışık dağılımını kaydeder ve bu değerlendirilir. Neredeyse gerçek zamanlı olarak, ışık dağılımı belirli verilerle birlikte ekranda görüntülenir. mega macs Serisine dayalı yazılım aracılığıyla, ölçüm işleminden önce araca özgü veriler girilebilir. Veri girmeden hızlı testler yapılması da mümkündür. Ölçüm işleminden sonra, kaydedilen ölçüm verileri USB arayüzü üzerinden çevredekicihazlarına aktarılabilir. Otomatik seviye dengelemesi sayesinde, SEG’in kurulum yüzeyinin her iki yönündeki eğimler ve düzensizlikler telafi edilebilir.

Profesyoneller için far ayarı: SEG IV ürün görseli

SEG IV

SEG IV’ün test ekranındaki ölçeklendirme sayesinde halojen farlar, Xenon farlar, LED farlar gibi güncel tüm far sistemleri ve uzun far asistanlı sistemler (dikey aydınlık-karanlık sınırı) kontrol edilebilir ve hassas şekilde ayarlanabilir. SEG IV’ün DL ve DLLX versiyonları mevcuttur.

Mercedes-Benz, sözleşmeli ortakları için farların ayarlanmasına yönelik kendi prosedürünü geliştirmiştir. Hella Gutmann, SEG IV Edition Mercedes-Benz ile tüm Daimler AG spesifikasyonlarına uygunluğu garanti etmektedir. Daha fazla bilgi için lütfen ticari ortağınızla iletişime geçin.

Profesyoneller için far ayarı: SEG IV- SE ürün görseli

SEG IV-SE

SEG IV SE, tüm markaların geleceğe yönelik far sistemlerinin ayarlanması da dâhil olmak üzere, tüm ışık dağılımlarının değerlendirilmesine olanak sağlar. Özellikle akıllı uzun far asistanı sistemlerine sahip olanlar olmak üzere farların ayarlanması, dikey hatlara sahip test ekranı ile mümkündür. Daha uzun bir sütun sayesinde, çalışma aralığı maksimum 1650 mm’ye çıkar ve böylece yükseğe monte edilmiş farların ayarlanmasına da izin verir. SEG IV SE aynı zamanda yenilikçi bir hibrit vizör ile donatılmıştır. Yüksek performanslı bir çizgi lazer ve analog bir görüntüleme cihazından oluşur.

Her iki teknoloji de cihazın parlak ortamlarda bile son derece doğru ve araca dik açılarla hizalanmasını sağlar. Kombine görüntüleme cihazı sayesinde 0 kullanılabilirlik sağlar. 120°’lik bir hüzme açısı sayesinde, özellikle daha yüksek farlara sahip araçlarda (SUV’lar, transporterler, vb.) dıştaki işaretleme noktaları da avantajlı bir şekilde hedeflenebilir

Profesyoneller için far ayarı: SEG Economy ürün görseli

SEG ECONOMY

Farların ayarlanması asıl işiniz olmayabilir, ancak temel performans özelliklerinden ödün vermek zorunda kalmadan, adil bir fiyat karşılığında en iyi kaliteyi almak istiyorsunuz. Öyleyse, SEG Economy seçiminiz için uygun olan cihazdır.

Hella Gutmann - Telefon veya e-posta yoluyla iletişim

Her zaman yanınızda.

+90 (212) 314 20 00