Servis ekipmanları

Yerel kaynaklar Küresel network. | Diğer herkesten daha fazla uygulamaya yakın otomotiv verisine sahibiz. Bu şekilde, mobilite dünyasını daha hızlı, daha güvenli ve daha sürdürülebilir hale getiriyoruz.

Merak bizim yakıtımızdır

Bilgi birikimimiz markalar arası, modeller arası ve teknolojiler arasıdır ve dünya çapındaki müşterilerimiz tarafından uygulamaya yakın ürün ve hizmetler aracılığıyla kullanılabilir. Aynı heyecan ve tutkuyu paylaşıyor ve bağımsız servislerin dostane bir iş ortağı olarak, her marka ve model otomobil ve motosikletin onarım ve bakımı için akıllı çözümler geliştiriyoruz.

Dijital geleceğe doğru tutarlı bir adım olarak, araçlar ve veriler hakkındaki bilgi birikimimizi servislerin ötesine de aktarıyoruz - örneğin filoları yönetmek, sigorta taleplerini takip etmek veya üretim süreçlerini kontrol etmek için özelleştirilmiş dijital hizmetler şeklinde. Biz her zaman işine hakim bir ortak ve otomobillerden “anlayan” bir arkadaş olarak kalacağız.

Servisten, servisler için

60 yıl önce küçük bir tamir atölyesinde başlayan bu süreç, bugün çok markalı arıza teşhis ve servis ekipmanları alanında olağanüstü uzmanlığa sahip küresel bir oyuncuya dönüşmüştür.

Kurt Gutmann, 1968 yılında ilk tamir atölyesini açtı. Müşteri hizmetlerine ek olarak, orada çok fazla modifiye ve yarış sporlarına yönelik çalışmalar yapıldı. Seksenli yıllarda Gutmann Messtechnik kuruldu ve 1995 yılında şirket mega macs 55’i piyasaya sürdü. Bu da çok markalı arıza teşhis dünyasını alt üst etti ve 1996 yılında doğrudan Automechanika İnovasyon Ödülü’nü kazandı. O zamandan beri Gutmann ismi, araç servisleri dünyasında profesyonellerin iyi düşünülmüş teknoloji ve uygulamaya yakın desteklenmesi anlamına gelmektedir.

Gutmann Messtechnik’in 2008 yılında aile şirketi HELLA KGaA ile birleşmesi, iki uzmanlık alanını tamamlamanın mantıklı bir sonucuydu. Böylece, bugün Hella Gutmann Solutions olarak 500’den fazla çalışanı ile 24 ülkede 40.000'den fazla araç servisine servis ekipmanları, veri hizmeti ve teknik servis hizmetleri sağlamayı başaran bir ortak girişim doğdu.

Arıza teşhis cihazları

Hella Gutmann’dan arıza teşhis çözümleri - mega macs ailesi

Hella Gutmann'ın arıza teşhis teknolojisi ile bağımsız servisler 48.000'den fazla model çeşidini kontrol altında tutuyor ve kasalarına daha fazla ciro koyuyor

Test ve ayar cihazları

Hella Gutmann'dan test ve ayar cihazları

Bağımsız servislerin zorluklarını diğer herkesten daha iyi biliyoruz. Bu bilgi avantajıyla, sizi daha ileriye götürecek faydalı teknolojiler geliştiriyoruz.

Servis çözümleri

Hella Gutmann’dan servis çözümleri

Onarımlar konusunda desteğe veya servis ve muayene işleri için dijital bir asistana mı ihtiyacınız var? Bu taraftan.

Destek ve bilgiler

Hella Gutmann’dan destek ve bilgiler

Kullanım kılavuzları kayboldu, bir ticari ortak arıyorsunuz veya çağrı merkezi desteğine mi ihtiyacınız var? Yardım elinizin altında.

Hella Gutmann - Telefon veya e-posta yoluyla iletişim

Her zaman yanınızda.

+90 (212) 314 20 00