Fren pabuçları

Hella Pagid Brake Systems'in fren kampanaları ve fren pabuçları, arka aks uygulamaları için optimum çözümdür. 

 

Hella Pagid, 400'den fazla fren pabucu ve 250 fren pabucu kiti ile Batı Avrupa’daki araç mevcudunun %95'den fazlasını kapsamaktadır. Burada en yüksek kalite, tıpkı optimum frenleme performansı ve kullanım ömrü kadar doğaldır.

 

Hella Pagid fren pabucu kitleri ile zamandan tasarruf edin: 400 farklı tipte fren pabucuna ek olarak, ürün programımızda 250'den fazla fren pabucu kiti bulunmaktadır. Eksiksiz bir parça seti, bunların en belirgin avantajıdır. Böylece, her fren pabucu kiti, fren pabuçlarını ek aksesuarlar ve tekerlek fren silindiri ile birlikte sunmaktadır. Bu kitler kolay, güvenli ve hepsinden önemlisi hızlı bir montajı garanti etmektedir.

 

Ayrıca, bu fren pabucu kitlerinin 200'ü önceden monte edilmiş halde teslim ediliyor. Bu sayede araç servislerinde zamandan ve paradan tasarruf edersiniz.

FREN PABUÇLARIMIZ HAKKINDA AYRINTILI BİLGİLER

BrakeGuide – Fren için yedek parça kataloğu

BrakeGuide – Fren için yedek parça kataloğu

Optimize edilmiş bir kullanıcı arayüzü sayesinde, BrakeGuide, müşterilere Hella Pagid ürün yelpazesinden disk fren balataları, fren kampanaları veya fren diskleri gibi fren parçalarını sezgisel ve hedefe odaklı bir şekilde tanımlama olanağı sağlar.

 

BrakeGuide, haftalık olarak güncellenen TecDoc verilerini temel alır ve size çok çeşitli işlevler sunar:

  • Araç arama
  • Ürün arama
  • Uzman arama
  • Ürün karşılaştırmaları
  • Bireysel katalog oluşturma.
BrakeGuide

Güvenlik verileri bilgi formları

Güvenlik verileri bilgi formları

18 Aralık 2006 tarihli, 1907/2006 sayılı REACH Yönetmeliği uyarınca, bu sayfada HELLA PAGID ürününüze ait ilgili Malzeme Güvenlik Bilgi Formunu bulabilirsiniz.
Bilgi formları, değişiklik durumunda uygun şekilde güncellenmektedir.

Güvenlik verileri bilgi formları

HELLA PAGID’den BrakeGuide uygulaması

HELLA PAGID’den BrakeGuide uygulaması

HELLA PAGID’in BrakeGuide uygulaması hızlı ve güvenli bir yedek parça tanımlamasına olanak sağlar ve kullanıcı dostu bir arama işlevi sunar. Ürünler artık Hella Pagid ürün numarası, Pagid kısa kodu, OE numarası, rakip firma numarası veya KBA numarası kullanılarak aranabilir ve tüm bunlar hareket halindeyken de yapılabilir. Bunların dışında, araç veya uzman arama seçeneği de bulunmaktadır.

Konu ile ilgili videolar

HELLA PAGID - Fren uzmanı

Global bir aktör olarak HELLA PAGID, bağımsız yedek parça pazarında lider ve yenilikçi fren sistemi
sağlayıcılarından biridir.

Fren testi

Testlerimiz, sadece araç üreticilerinin talimatlarına göre değil, aynı zamanda kesin olarak tanımlanmış standartlara ve özel şartnamelere de uygun olarak gerçekleştirilmektedir.

İniş Testleri

Grossglockner, Avusturya ve Stilfser Joch, İtalya.