HELLA arka lambalar - müşteri memnuniyetini artıran kalite

Orijinal parçanın HELLA arka lambalarımız ile 1:1 değiştirilmesi sayesinde, servisinizdeki verimliliği ve müşteri memnuniyetini artırırsınız. İlham veren kaliteyi ve ikna eden ışık performansını deneyimleyin.
 

 • Olağanüstü ışık performansı: Arka lambalarımız, geceleri en iyi görüş için göz kamaştırmayan ve ideal renk kalitesine sahip güçlü, iyi dağılmış bir ışık sağlar.
   
 • Hızlı, tam uyumlu kurulum: Optimum şekilde yerine oturan ve boşluk bırakmayan tam uyumlu arka lambalarımız sayesinde, servisinizde hızlı ve verimli kurulumlardan yararlanın.
   
 • Güvenilir kalite: Arka lambalarımız, müşterilerinizi memnun eden ve günlük servis rutininizi kolaylaştıran güvenilir bir performans sunar.

HELLA’nın arka lambalardaki evrimi: 120 yıllık inovasyon ve markaya özgü tasarım

Otomobil üretiminin başlangıcından bu yana en çok evrim geçiren aydınlatma çözümleri arasında arka lambalar yer almaktadır. İlk yıllarda nispeten küçüktüler ve sadece takip eden araçlarla arada yeterli bir mesafeyi korumak için kuyruk ve fren lambaları olarak görev yapıyorlardı. Ancak zaman içinde bunlara çok daha fazla fonksiyon eklenmiştir: Geri vites lambaları, arka sinyal lambaları, arka sis lambaları ve reflektörler.
 

LED teknolojisi sayesinde yalnızca lambaların enerji tüketimi önemli ölçüde azalmakla kalmamış, aynı zamanda örneğin 3 boyutlu tünel efekti, ışık perdesi, dolaylı reflektörler ve Glowing Body gibi tamamen yeni tasarım olanakları da yaratılmıştır. Arka lambalar sadece binek araçlarda değil, aynı zamanda ticari araç ve tarım sektörlerinde de bireysel araç tasarımı üzerinde giderek artan bir etkiye sahiptir. Hatta bunlar, HELLA'nın özelleştirilmiş tasarımlar ve uygun optik sistemlerle desteklediği bir eğilim olan, ilgili marka için ayırt edici bir özellik olarak da kullanılabilmektedir.
 

HELLA, aydınlatma sistemleri alanında 120 yılı aşkın bir deneyime sahiptir ve OE yetkinliğini ve parçalarını bağımsız yedek parça pazarına aktarmaktadır.

ARKA LAMBALARIMIZ HAKKINDA AYRINTILI BİLGİLER

Üniversal parçalar - Araçtan bağımsız yedek parçalar

Üniversal parçalar - Araçtan bağımsız yedek parçalar

Üniversal parçalar kataloğu ile özellikle aydınlatma ve elektrik/elektronik alanlarındaki araçtan bağımsız ürünler için arama yapabilirsiniz.

Şu hedef gruplar odak noktasındadır:

 • Kamyon,
 • Römork,
 • Tarım/iş makineleri ve
 • Otobüs/Karavan.
Üniversal parçalar kataloğu

Araca özgü yedek parçalar

Bulması kolay, online kataloğumuzun konseptidir. Bu nedenle, örneğin kapsamlı üretici listemizi, tip tanımını veya motor kodunu kullanarak, ilgili aracı girebilirsiniz.

Ve ek bilgiler için, ürünlerimizle ilgili örneğin şunlar gibi tüm önemli bilgileri de:

 • Ürün bilgileri,
 • Montaj kılavuzları,
 • Güvenlik bilgi formları veya
 • OE numaraları

birlikte sağlıyoruz.

Araca özgü yedek parçalar

Bir montaj kılavuzu mu arıyorsunuz?

Montaj talimatları

HELLA ürünü için uygun montaj kılavuzunu burada bulabilirsiniz.

Bunu yapmak için HELLA ürününe ait ürün numarasını arama alanına girin, örneğin “1F0 010 186-001” gibi. Veya sadece “Luminator X Halogen” gibi belirli bir ürün adını arayın.