HELLA WEB SEMİNERLERİ

Bilgiyi evinize getirin!

Bilgi edinin. Esinlenin. Etkileşimli olarak katılın.

HELLA, servislerin ve toptancıların dostudur - sizinle birlikte, müşterilerinizin araçlarının hızla tekrar yola çıkmasını sağlarız.

 

Günümüzün dijital dünyasında, gerçek katma değer sunan heyecan verici yeni bir çevrimiçi format geliştirdik: HELLA web seminerleri!

 

Servisler, web seminerlerinde uzmanlar için uzmanların eğitimlerini deneyimliyor - evde bilgisayar başında, konforlu bir şekilde. Yaklaşık 30 dakikalık web seminerleri sırasında, servis uzmanlarımızla etkileşime geçebilir ve istediğiniz zaman canlı sohbet yoluyla bireysel sorular sorabilirsiniz.

WEB SEMİNERİ: IŞIĞIN DİJİTALLEŞMESİ 2.0

WEB SEMİNERİ: IŞIĞIN DİJİTALLEŞMESİ 2.0

Konuşmacılarımız sizi ışığın dijitalleşmesi yolculuğuna çıkarıyor. Geçmişten günümüzün modern aydınlatma teknolojilerine, geleceğin inovasyonlarına kadar. Bunun servisler için ne gibi değişiklikler gerektirdiğini ve buna en iyi şekilde nasıl hazırlanabileceklerini açıklıyoruz.

 

Web seminerinin kaydını buradan izleyebilirsiniz.

WEB SEMİNERİ: GELECEĞİN ELEKTRONİĞİ

Elektronik ürünlerin heyecan verici dünyasını sabırsızlıkla bekleyin. Web seminerimizde, otomotiv sektörünün mega trendlerine bir bakış sunuyoruz ve size elektronik ürünlerin geliştirilmesinden onarımına kadar olan yolu gösteriyoruz. Ve elbette, şu anda servisleri nasıl gelecek için hazır hale getirdiğimiz konusunda değerli ipuçları alacaksınız.

 

Web seminerinin kaydını buradan izleyebilirsiniz.

DAHA FAZLA HELLA WEB SEMİNERİ - ÇOK YAKINDA!

Önümüzdeki haftalarda daha fazla heyecan verici web semineri konusu sizleri bekliyor. HELLA Tech World Bülteni’miz aracılığıyla her zaman bilgilendirilmiş olarak kalırsınız ve yeni bir web seminerine kaydolduğunuzda, doğrudan bilgilendirilirsiniz.