Fren sistemleri

HELLA PAGID BRAKE SYSTEMS, fren sistemi alanında kapsamlı bir ürün yelpazesi sunar ve en zor koşulların üstesinden gelebilecek mükemmel bir teknoloji ile donatılmıştır.

ÜRÜNLERİMİZ

HELLA PAGID BRAKE SYSTEMS

HELLA Pagid’in fren bileşenleri ile pit stopunuz!

Motor sporları hissi veren pit stop: HELLA Pagid’in fren bileşenleri ile montaj gerçekten hız kazanıyor! Yavaşlatmayan, güvenli bir frenleme performansı için!

Her servisin favori siparişi!

Günlük işler için güçlendirme: yoğun OE uzmanlığı, birinci sınıf hizmet, tamamı tek bir güçlü markada birleştirilmiş - HELLA PAGID.

Bizim iddiamız mükemmelliktir

Global bir aktör olarak HELLA PAGID, bağımsız yedek parça pazarında lider ve yenilikçi fren sistemi
sağlayıcılarından biridir.

 

Bizim iddiamız mükemmelliktir. Avantajımız, hızımızdır. Sadece değişen bir pazarın gereksinimlerine cevap vermek değil, aynı zamanda piyasanın daima bir adım önünde olmak; işte bu bizim karşı karşıya olduğumuz zorluktur.

 

Ürün yelpazemizi sürekli geliştirip, hızlı bir şekilde güncelleyerek, sadece yüksek bir kapsama oranı elde etmekle kalmıyoruz; aynı zamanda müşterilerimizden gelen taleplere ve pazar gereksinimlerine son derece esnek bir şekilde cevap verebiliyoruz.

İYİ SINIFLANDIRILMIŞ – 14.000’DEN FAZLA ÜRÜNLE!

Uygun ürünü bizde bulmanız garanti. 14.000’den fazla ürünle, aşınan parçalar, fren hidroliği, sıvılar ve aksesuarlar konusunda güvenilir iş ortağınızız.

Aşınan parçalar Fren hidroliği Sıvılar ve aksesuarlar  
5.500’ün üzerinde ürün 5.000’ün üzerinde ürün Fren hidroliği  
OE kalitesinde çok yüksek pazar payı OE kalitesinde iyi pazar payı Fren temizleyici  
Ürünlerin hızlı bir şekilde kataloğa alınması Katalog ve TecDoc verilerinde yüksek veri kalitesi Montaj pastaları  
Katalog ve TecDoc verilerinde yüksek veri kalitesi   Fren balataları, fren kaliperleri ve fren pabuçları için 600’den fazla aksesuar  

HELLA PAGID’IN ANLAMI: EMNİYET. GÜVEN. PERFORMANS.

OE uzmanlığı: EMNİYET

Başka hiçbir sektör, tedarikçilerine otomotiv endüstrisinden daha fazla talepte bulunmaz. Bu nedenle, tüm dünyadaki araç üreticilerinin OE markaları HELLA ve PAGID’e güvenmeleri ve araçlarını ürünleriyle donatmaları, birinci sınıf bir ödül gibidir. HELLA PAGID’in üstün OE uzmanlığının ve ürünlerimizin mutlak güvenilirliğinin daha iyi bir kanıtı var mı?

Güçlü markalar: GÜVEN

Tüm ürünlerde: en yeni nesil teknoloji.
Tüm ürün gamlarında: başarıya yapıcı bir katkı.
Tüm kıtalarda: güvenilen bir marka.

 

Bu HELLA PAGID’dir. Orijinal ekipman konusunda onlarca yıllık deneyimi ve 60 yılı aşkın fren teknik bilgisini tek bir şirkette birleştiren bir ortak girişim. Aynı zamanda, güçlü hizmetlerinden toptancıların ve servislerin her gün yararlandığı bir ortak ve arkadaş.

Servis: PERFORMANS

İdealimiz, çözüm odaklı ve dolayısıyla herkes için avantajlı olan kapsamlı servis hizmetleriyle müşterilerimize ilham vermektir. Bunlar arasında talep odaklı bir ürün yelpazesi, esnek lojistik konseptleri, 14.000’den fazla ürünün sürekli bulunabilirliği, sağlam teknik uzmanlık ve toptan ticaret için duyarlı ve son derece etkili müşteri yönetimi yer almaktadır.

 

Bir cümlede: Bağımsız yedek parça pazarındaki bir fren sistemi tedarikçisinin güvenlik uzmanlığından, mükemmel hizmet yelpazesinden ve eksiksiz ürün gamından yararlanırsınız.