mega macs ONE

mega macs ONE, Android cihazınızı geleceğin çok işlevli servis aracına dönüştürür. Hızlı, uygun maliyetli ve esnek olarak kullanılabilir.

Arıza teşhisi için Android çözümü

Lisans sözleşmesini imzaladıktan sonra, mega macs ONE’ın ilgili araçla iletişim kurduğu Bluetooth VCI’yı alırsınız. Aynı zamanda, Hella Gutmann’ın “mega macs ONE” uygulamasını da ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Tablete yüklendikten sonra süresiz olarak kullanılabilir. mega macs ONE üzerinden kullanılabilir olan arıza teşhis işlevleri, klasik mega macs arıza teşhis cihazlarının işlevlerine tam olarak karşılık gelir. Bu işlevler, araçtaki OBD ara biriminin görüntülenmesinden hata kodlarının okunmasına/silinmesine, servis aralıklarının sıfırlanmasına, parametrelerin gösterilmesine (aynı anda 16 adede kadar), temel ayarlara ve aktüatör testine kadar uzanmaktadır.

Buna ek olarak, mega macs ONE, örneğin yatay ve dikey modda ekran görünümleri, VCI’nın kablosuz menzilinden çıkıldığında alarm süresi ve ölçülen değerlerin kayıt süresi gibi güncel özelleştirme seçenekleri de sunar.

Klasik mega macs arıza teşhis cihazlarına benzer şekilde, mega macs ONE için de isteğe bağlı düzenli güncellemeleri ve arıza teşhis görevleri sırasında yardım almak için teknik Çağrı Merkezi’nin kullanılması gibi hizmetleri de rezerve edebilirsiniz.

mega macs ONE
Veri aktarım hızımaks. 3 Mbit/s
Frekans bandı2,4 GHz
Menzil, kapalı alanda3 - 10 m
Menzil, açık alandamaks. 50 m
Boyutlar110 x 50 x26 mm (U x G x Y)
Ara birimlerMikro USB, Bluetooth®

mega macs ONE için uygun indirmeler

mega macs ONE - Bluetooth VCI modülü ve tablet görseli

Her açıdan esnek

Hella Gutmann uygulamasının kendi seçtiğiniz önceden yüklü uygulamalarla kombinasyonu, tabletinizi gerçek bir çok yönlü araç haline getirir. Tek ve aynı cihazla teşhis yapabilir, iletişim kurabilir, ağdan iş istasyonunuza ek bilgiler alabilir, zaman yönetiminizi kontrol edebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Lisans sözleşmesini imzaladıktan sonra, mega macs ONE’ın ilgili araçla iletişim kurduğu Bluetooth VCI’yı alırsınız. Aynı zamanda, Hella Gutmann’ın “mega macs ONE” uygulamasını da ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Tablete yüklendikten sonra süresiz olarak kullanılabilir. mega macs ONE üzerinden kullanılabilir olan arıza teşhis işlevleri, klasik mega macs arıza teşhis cihazlarının işlevlerine tam olarak karşılık gelir. Bu işlevler, araçtaki OBD ara biriminin görüntülenmesinden hata kodlarının okunmasına/silinmesine, servis aralıklarının sıfırlanmasına, parametrelerin gösterilmesine (aynı anda 16 adede kadar), temel ayarlara ve aktüatör testine kadar uzanmaktadır.

Buna ek olarak mega macs ONE, örneğin yatay ve dikey modda ekran görünümleri ve VCI’nın kablosuz menzilinden çıkıldığında alarm süresi gibi güncel özelleştirme seçenekleri de sunar.

Klasik mega macs arıza teşhis cihazlarına benzer şekilde, mega macs ONE için de isteğe bağlı düzenli güncellemeleri ve arıza teşhis görevleri sırasında yardım almak için teknik Çağrı Merkezi’nin kullanılması gibi hizmetleri de rezerve edebilirsiniz.

Hella Gutmann - Telefon veya e-posta yoluyla iletişim

Her zaman yanınızda.

+90 (212) 314 20 00