Resim

Geleceğin mobilitesi için öncü inovasyonlar

FORVIA HELLA ile mobilitenin geleceğini şekillendiren öncü gelişmelere büyüleyici bir bakış deneyimi yaşayın. FORVIA HELLA, vizyoner aydınlatma konseptlerinden öncü sürücü destek sistemlerine ve elektronik çözümlere kadar, yarının mega trendlerini şekillendiriyor ve standartları belirleyen yenilikler sunuyor.

Otomotiv pazarındaki gelecek trendleri: FORVIA HELLA, bağımsız yedek parça pazarında değişimi şekillendiriyor

Otomotiv sektörü dönüşmekte, bu sırada bağımsız yedek parça pazarına özel bir önem verilmektedir. FORVIA HELLA, halihazırda dünya çapında her iki araçtan birinde yer almakta ve şirkete ait altı iş kolu ile otomotiv endüstrisinin temel mega trendlerini şekillendirmektedir. FORVIA şemsiye markasının önemli bir parçası olan HELLA, elektronik ve aydınlatma alanlarında yüksek düzeyde orijinal ekipman uzmanlığı ile bunu tamamlamaktadır. Bu gelişmeler, sürdürülebilir ve otonom araçlara yönelik eğilimi yansıtmaktadır. Özellikle Çin’deki otomotiv pazarında güçlü bir büyüme öngörülürken, Avrupa’da elektrikli araçların önemi giderek artmaktadır. Bu nedenle tamir atölyeleri, yeni teknolojilere ve değişen pazar koşullarına uyum sağlama zorluğuyla karşı karşıyadır. Tamir atölyelerini, gelecekteki zorluklara en iyi şekilde hazırlamak için özelleştirilmiş çözümler ve eğitim kursları ile desteklemekteyiz.

Yüksek voltaj uzmanlığı: Işınla beni. E-mobilitenin bir sonraki boyutu

Araç endüstrisi, elektromobilitenin kilit bir rol oynadığı büyük bir dönüşümle karşı karşıya. Elektromobilite alanındaki kapsamlı OE teknik bilgisi sayesinde HELLA, elektrikli ve hibrit tahrik teknolojisi varyantları için yenilikçi çözümler sunmak üzere ideal şekilde konumlanmıştır. Akıllı batarya sensörlerinden, karmaşık batarya yönetim ve güç elektroniği sistemlerine kadar, araç elektrifikasyonu alanında 20 yılı aşkın deneyime sahip olan HELLA, bağımsız yedek parça pazarına belirgin bir destek sağlamaktadır. Burada odak noktası, elektromobilitenin zorlukları için uzmanlık ve yüksek kaliteli ürünler sağlamaktır ve aynı zamanda kapsamlı elektronik ürün yelpazesi Grup satışlarına önemli bir katkı sağlamaktadır.

E-mobilite için hazır

Otonom sürüş: Kurgu gerçeğe dönüştüğünde

Otomotiv sektörü bir başka dönüm noktasına ulaşmak üzere: sürüşün otomasyonu. FORVIA HELLA, bu mega trendleri aktif olarak şekillendirmektedir. Orijinal ekipman üreticisi olarak, mobilitenin dönüşümünde en ön saflarda yer almaktayız. Bu sayede, yolda daha fazla güvenlik ve hatta daha fazla konfor sağlayabilecek araç işlevlerinin giderek artan otonomisine belirgin bir katkıda bulunuyoruz. Bu, sürücü işlevlerini devralan destek sistemlerinden, sürücünün bir yolcu haline geldiği tamamen otonom araçlara kadar uzanmaktadır. Teknolojiler sürekli gelişmekte ve pazarda halihazırda kısmi otomasyona sahip araçlar bulunmaktadır. HELLA, güvenliği ve verimliliği artırmak için yenilikçi radar sensörlerine ve çevre algılama sistemlerine güvenmektedir. Bu trend sadece daha fazla konfor değil, aynı zamanda araçların daha sürdürülebilir bir şekilde kullanılmasını ve daha fazla trafik güvenliğini vaat etmektedir.

ADAS - Otomotiv endüstrisindeki değişim

Işığın dijitalleşmesi 2.0: FORVIA HELLA otomotiv aydınlatma teknolojisinde devrim yaratıyor

FORVIA HELLA, otomotiv endüstrisinin elektrifikasyon, sürdürülebilirlik, kişiselleştirme ve otonom sürüş gibi mega trendlerine yönelik öncü aydınlatma teknolojilerini sunmaktadır. HELLA, araç önünü yeniden tanımlayan Front Phygital Shield (Ön Fijital Kalkan) ve enerji verimliliği ve yüksek performans anlamına gelen yenilikçi Digital FlatLight gibi ürünlerle yeni standartları belirlemektedir. Yüksek çözünürlüklü piksellerle güvenlik ve rahatlık sağlayan SSL | HD teknolojisi, özellikle öne çıkan bir özelliktir. Aydınlatma teknolojisindeki bu ilerlemeler daha güvenli, daha verimli ve kişiselleştirilmiş mobiliteye katkıda bulunmaktadır. FORVIA HELLA, otomobil kullanmanın geleceğini şekillendirmekte ve bu yenilikleri Aftermarket pazarına getirmektedir.

Geleceğin tamir atölyesi: HELLA ve Hella Gutmann’dan hizmetler, veriler ve ekipmanlar

Otomotiv sektörü özellikle sensörler, ADAS bileşenleri ve aydınlatma alanlarında hızla gelişmektedir. HELLA ve Hella Gutmann markaları, tamir atölyelerini geleceğin zorluklarına en iyi şekilde hazırlamak için uzmanlıklarını birleştirmektedir. ADAS bileşenleri için hassas ayarlama teknolojileri ve aydınlatma sistemleri için yenilikçi çözümleri ile sadece trafik güvenliğini artırmakla kalmamakta, aynı zamanda tamir atölyelerine karmaşık onarım süreçlerini verimli bir şekilde yönetme konusunda yardımcı olmaktadırlar. Teknolojik uzmanlık ve pratik uygulamayı birleştirmeleri sayesinde, modern araçların gereksinimlerini karşılamak için tamir atölyelerine kapsamlı hizmetler ve ekipmanlar sunmaktadırlar.

Servis ekipmanı