mega macs X

Innowacyjny system diagnostyczny - zawsze indywidualny, zawsze wszechstronny

Przyszłość nadeszła – i dostosowuje się do Twoich potrzeb

Radykalnie odchodząc od starych standardów, mega macs X rewolucjonizuje sposób działania i komunikacji z pojazdem. To jak dotąd najbardziej elastyczne rozwiązanie diagnostyczne Hella Gutmann znajduje się nie tylko w czołówce pod względem technicznym, ale też nigdy jeszcze nie było tak poręczne. A najlepsze jest to, że dostosowuje swoje funkcje do potrzeb warsztatu.

Pełna swoboda wyboru

Wraz z obsługiwanym pojazdem zmienia się też dialog systemu z użytkownikiem. Dlatego właśnie firma Hella Gutmann całkowicie przeprojektowała świat diagnostyki i świat danych, tworząc tester mega macs X. Podobnie jak użytkownicy pojazdów, również właściciele warsztatów powinni mieć możliwość samodzielnego decydowania, jakich modułów funkcyjnych i rodzajów danych diagnostycznych i jakiego sprzętu chcą używać, W przypadku testera mega macs to tylko kwestia konfiguracji Każdy mega macs X obejmuje teraz również funkcje PassThru i DoIP.

 

Otworzyć e-papier

 

Matrix X-tra ePaper

 

Obejrzeć klipy zwiastuna

A X? Oznacza X zalet

X to obejmująca wszystkie zalety zmienna, którą każdy warsztat może dowolnie definiować i konfigurować dla siebie. 

 
X = ekonomiczny start
Elastyczny system licencyjny | Aktualizacje oprogramowania w cenie | Kompatybilność z używanym terminalem

 

X = elastyczność i łatwość obsługi
Prosta obsługa | Obsługa za pośrednictwem oddzielnego terminalu

  

X = indywidualna konfiguracja funkcji
Elastyczny zakres funkcji i usług

 

X = szybka, częściowo zautomatyzowana pierwsza instalacja 
Konfiguracja plug & play | Interaktywna konfiguracja w terminalu

 

X = obudowa typu Soft Touch, zoptymalizowana pod kątem trwałości
Wysokogatunkowy materiał chroniący przed uszkodzeniami | Dwupowłokowa obudowa ułatwiająca naprawę

Opcja: MT-HV NOWOŚĆ!

Dzięki bezprzewodowemu połączeniu z nowym modułem dodatkowym MT-HV urządzenie mega macs X rewolucjonizuje pracę przy pojazdach w temacie wysokiego napięcia.
W zakresie wysokiego napięcia urządzenia mega macs X i MT-HV oferują wszystkie funkcje pomiarowe niezbędne w pojazdach elektrycznych i hybrydowych – pod warunkiem, że mega macs X jest wyposażony w oprogramowanie SDI w najwyższej wersji X4 i licencję X4:

  • Pomiary wysokiego napięcia do 1000 V
  • Pomiary rezystancji izolacji ze zmiennym napięciem pomiarowym
  • Pomiary wyrównania potencjałów w komponentach wysokiego napięcia
  • Pomiar rezystancji (wtyczka serwisowa wysokiego napięcia)

Opcja: MT-USB

Gdy mega macs X jest podłączony do opcjonalnego modułu pomiarowego MT-USB kablem USB, pozycja menu techniki pomiarowej pojawia się automatycznie w interfejsie SDI terminalu. W ten sposób, o ile posiadasz odpowiednią licencję, Twoje urządzenie diagnostyczne stanie się również praktycznym dwukanałowym multimetrem do pomiarów napięcia do 60V, a także prądu i rezystancji. Wszystkie ustawienia można jak zwykle wprowadzać za pomocą terminalu. 

Opcjonalny tablet Hella Gutmann

Dzięki temu pakietowi jesteś po bezpiecznej stronie, nawet jeśli nigdy nie miałeś w rękach tabletu. Za pośrednictwem zintegrowanego kreatora konfiguracji tablet i mega macs X łączą się ze sobą automatycznie, po czym można natychmiast rozpocząć pracę.  

Oprogramowanie tabletu ogranicza się do tego, co najważniejsze: do interakcji z mega macs X w ramach diagnostyki, a także do korzystania z poczty e-mail i przeglądarki internetowej. Pobieranie aplikacji z sieci zostało celowo zablokowane, aby zapewnić szybkość wyświetlania i obsługi w dłuższej perspektywie. 

KONTAKT

Zawsze do dyspozycji.

 

Twój zespół doradców:

 

800 42 55 66
supporfdsr@gdgqt.hpl@hella.com