BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Ukazujący się co dwa tygodnie bezpłatny biuletyn HELLA zawiera informacje o nowościach z HELLA TECH WORLD

Aktualności!
Pokaż pozostałe informacje o naszym biuletynie Ukryj pozostałe informacje o naszym biuletynie
 

Ukazujący się co dwa tygodnie bezpłatny biuletyn HELLA zawiera informacje o nowościach z HELLA TECH WORLD – na przykład:

  • Nowe wskazówki dotyczące napraw konkretnych pojazdów
  • Informacje techniczne – od wiedzy podstawowej aż po porady diagnostyczne
  • Nowe produkty
  • Ważne dla warsztatów akcje marketingowe i loterie

Wystarczy tylko podać swój adres e-mail. Jeżeli chcesz zrezygnować z abonowania biuletynu informacyjnego, kliknij tutaj.

Wyposażenie warsztatów

Od tradycyjnego warsztatu do zakładu zaawansowanego technicznie: HELLA jest partnerem w zakresie optymalnego wyposażenia. Nasza bogata oferta przyrządów diagnostycznych i serwisowych obejmuje wszystko, co jest niezbędne do serwisowania nowoczesnej elektroniki w pojazdach: systemy do diagnostyki pojazdów, przyrządy do ustawiania reflektorów, profesjonalne przyrządy do serwisowania akumulatorów i kompletny zakres narzędzi i przyrządów do serwisowania klimatyzacji. Wysokiej klasy rozwiązania techniczne firmy HELLA cechujące się precyzją i łatwą obsługą będą doskonałą pomocą w Państwa codziennej pracy.

HELLA GUTMANN SOLUTIONS

Hella Gutmann Solutions

Co czyni nas tym, kim jesteśmy

W 1968 Kurt Gutmann otworzył swój pierwszy warsztat. Oprócz obsługi klientów zajmował się tam przede wszystkim tuningiem i wyścigami samochodowymi. Dlatego już wcześnie zajął się pracą nad własnymi turbosprężarkami, systemami redukcji emisji spalin, analizatorami spalin i urządzeniami diagnostycznymi. W latach osiemdziesiątych powstała firma Gutmann Messtechnik, która w roku 1995 wypuściła na rynek mega macs 55 - zieloną metalową skrzynkę, która może nie było zbyt piękna, ale za to posiadała mnóstwo praktycznych funkcji i już w 1996 wygrała nagrodę innowacyjności Automechanika stawiając na głowie świat uniwersalnej diagnozy. Od tego czasu w świecie warsztatów nazwa Gutmann stała się synonimem zaawansowanej technologii i praktycznego wsparcia specjalistów.

Od warsztatu dla warsztatu

Fuzja Gutmann Messtechnik z rodzinną firmą Hella KGaA w 2008 roku była logiczną konsekwencją uzupełnienia dwóch obszarów kompetencji. W ten sposób powstał joint venture, zatrudniający dzisiaj jako Hella Gutmann Solutions ponad 400 pracowników i przyczyniający się do sukcesu ponad 40 000 warsztatów w 24 krajach, dostarczając profesjonalnego wyposażenia, technologii, części zamiennych i usług serwisowych.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o Hella Gutmann i naszych specjalizacjach: rozwiązaniach warsztatowych, rozwiązaniach partnerskich i rozwiązaniach przemysłowych? Chętnie odpowiemy wszystkie pytania!