Komercinės transporto priemonės
 
Produktai ir paslaugos

Automobilių technologijos ir aukščiausia kokybė pagal griežčiausius reikalavimus

Komercinių transporto priemonių atveju mes siūlome tiek universalius produktus, tiek konkrečių transporto priemonių naujoves. Didelio masto gamybos vykdymas automobilių pramonėje, naudojantis ilgamete mūsų patirtimi bei technologinėmis ir ekonominėmis sinergijomis, sukuria naudą klientui. Apšvietimo srityje mes siūlome platų apšvietimo produktų asortimentą su halogeninėmis, ksenoninėmis arba LED technologijomis, atsižvelgiant į klientų reikalavimus. Mūsų produktų asortimente taip pat yra elektriniai ir elektroniniai komponentai.

Visi mūsų produktai kuriami kokybiški ir veikiantys taip, kad atlaikytų, kartais net ekstremalias, išorines sąlygas, su kuriomis kasdien susiduria sunkiasvoriai sunkvežimiai, traktoriai ir darbinės transporto priemonės. Tai reiškia, kad vairuotojai ir transporto priemonių parkų operatoriai gali pasikliauti HELLA kokybe, net susidūrę su akmenimis, ekstremaliomis temperatūromis ar nuolatine vibracija.

09/13/2019
1
Sunkvežimiai

Sunkvežimiai

Apšvietimo ir elektronikos sistemos iš plataus mūsų standartinių produktų asortimento arba pritaikytos specialiai pagal jūsų poreikius. Saugumas ir laiku vykdoma gamyba yra jūsų reikalas, o mūsų reikalas yra patikimų produktų tiekimas.

daugiau
Priekaba

Priekabos

Apšvietimo ir kabelių sistemos optimaliai šviesos išeigai ir patvarumui. Dėl greito ir paprasto surinkimo sutaupoma laiko ir pinigų.

daugiau
Žemės ūkis

Žemės ūkis

Ideali apšvietimo įranga išskirtiniam rezultatui pasiekti net sunkiomis darbo sąlygomis: tvirta, vibracijai atspari ir greitai atsiperkanti įranga yra tai, ko ieškote.

daugiau
 
09/13/2019
1
FE_Nutzfahrzeuge_Einsatzwagen

Skubios pagalbos transporto priemonės

Kalbant apie saugumą, nėra jokių kompromisų, ypač skubios pagalbos transporto priemonių atveju. Paspauskite čia, kad sužinotumėte daigiau apie jūsų sistemos sprendimus įvairioms transporto priemonėms.

daugiau
FE_Nutzfahrzeuge_Kommunal_SonderaufbautenV2

Komunalinės ir specialiosios transporto priemonės

Aukščiausia kokybė, patikimumas ir ilgiausia naudojimo trukmė, efektyvūs įspėjimai kitiems vairuotojams ir operatoriaus sauga kelyje, modulinis dizainas ir produktų įvairovė.

daugiau
FE_Nutzfahrzeuge_Stadt_ReisebusseV2

Miesto ir tarpmiestiniai autobusai

Platus skirtingų apšvietimo variantų pasirinkimas dizaineriams suteikia galimybę renkantis medžiagas, apšvietimo tipus ir spalvas išreikšti savo kūrybiškumą. Modulinė priekinių žibintų koncepcija klientams leidžia išreikšti individualų stilių.

daugiau
 
09/13/2019
1
Mikrosvetainė: statybos

Statybos

Optimalūs sprendimai statybų pramonei! Naujojoje mūsų mikrosvetainėje rasite atrinktą apšvietimo produktų asortimentą bei sudėtingus elektrinių ir elektroninių sistemų sprendimus.

daugiau
Šakinis krautuvas

Šakinis krautuvas

Dėl novatoriškų šakiniams krautuvams bei savaeigiams krautuvams skirtų apšvietimo ir elektronikos sprendimų padidėjo efektyvumas, saugumas, funkcionalumas ir patogumas važiuojant.

daugiau
Mikrosvetainė: kasyba

Kasyba

Pagal pasaulinio lygio standartus pagamintus apšvietimo ir elektronikos produktus galima naudoti visame pasaulyje vykdomų kasybos darbų metu.

daugiau
 
05/19/2016
  • icon_druck
  • Youtube
  • linkedin-logo
 
 
 
90 mm konfigūratorių
Susikurkite individualų priekinį apšvietimą, naudodami mūsų
90 mm konfigūratorius.
Teaser_90mm_konfigurator
 
09/13/2019
HELLA SHOW TRUCK
Žieminis sunkvežimis
Žieminis sunkvežimis

HELLA žieminis sunkvežimis naktį paverčia diena ir išsiskiria unikalia išvaizda.

Paleisti vaizdo įrašą
 
Specialus vaizdo įrašas apie originalią įrangą
Energijos valdymas, transmisija, komponentai.
Peržiūrėkite HELLA elektroninius patobulinimus dėl atskirų reikalavimų daugiau
EN
 
09/13/2019
Elektronikos įrankis
Elektronikos produktai specialiajai originaliai įrangai
daugiau
Teaser_Elektronik_Tool_Hella
 
09/13/2019
„Eliver“

Darbo žibintus išmėginkite internete!

 

daugiau
Teaser_80_160_eliver
 
09/13/2019
Perjungimo konfigūratorius

HELLA perjungimo konfigūratoriumi susikonfigūruokite norimą perjungimą

 

daugiau
Switch_configurator_HELLA_Teaser_EN
 
09/13/2019
RED dokumentai

Prieiga prie DoC dokumentų

 
09/13/2019