Efektyvi atsarginių dalių organizacija
 
Produktai ir paslaugos

HELLA: Išmanantis partneris antrinėje rinkoje ir dirbtuvėms

Antrinėje rinkoje HELLA prekių ženklo pavadinimas reiškia platų ir patrauklų produktų asortimentą tiek profesionalių dirbtuvių įrangai, tiek aukščiausios klasės paslaugoms ir viskas iš vieno šaltinio. Kartu šios trys esminės kompetencijos sudaro HELLA dalių, įrankių ir paslaugų koncepciją.

Tai neprilygstantis dalių asortimentas („Dalys“), apimantis didelę rinkos dalį. Asortimentą sudaro apie 35 000 prekių, skirtų automobilių dalių didmenininkams bei nepriklausomoms dirbtuvėms. Asortimente yra atsarginių ir universalių dalių iš apšvietimo, stabdžių, elektros, elektronikos ir terminio valdymo sričių. Jame yra automobilių gamintojams skirtų originalių HELLA dalių ir specialių HELLA bei žinomų dalių gamintojų pagamintų prekybos prekių. Dėl to transporto priemonių apšvietimo sistemų dalių rinkoje Europoje esame numeris 1. Efektyvus pasaulinis logistikos tinklas mūsų klientams užtikrina optimalų dalių prieinamumą. Palaikomi internetiniai įrankiai, dėl galimybės užsakyti internetu, peržiūrėti prieinamumą, stebėti užsakymų būseną ir teikti pretenzijas, leidžia sutaupyti laiko ir pinigų.
 
Taip pat siūlome visapusišką dirbtuvių kompetenciją („Įrankiai“) iš vieno šaltinio. Galime teikti pagalbą visame dirbtuvių procese: nuo transporto priemonės identifikavimo ir klaidų diagnostikos iki atsarginių dalių identifikavimo ir užsakymo. Dėl to rinkoje esame laikomi visapusiškų duomenų, bandymo įrangos, atsarginių dalių, mokymų ir techninės pagalbos linijų teikėju. Dėl to dirbtuvės gali greičiau ir patikimiau atlikti techninės priežiūros ir remonto darbus.

Šį paslaugų spektrą su techninėmis paslaugomis klientams, patraukliu pardavimų palaikymu, dirbtuvių koncepcijomis ir profesionalia logistika, užbaigia visapusiškas privalumų ir atsarginių sprendimų pasirinkimas („Paslaugos“).

11/10/2023
  • icon_druck
  • Youtube
  • linkedin-logo
 
 
 
Nuorodos
 
11/10/2023