POZNAJ JUŻ TERAZ NASZE NOWE INTELIGENTNE PRODUKTY OŚWIETLENIOWE!

Jako partner dystrybutorów i przyjaciel niezależnego warsztatu firma HELLA doskonale zna potrzeby i wymagania aftermarketu. Dytrybutorów, sklepy i warsztaty wspieramy naszym know-how i przekonującą obsługą - ponieważ zależy nam, aby Twoja cała codzienna działalność była jak najłatwiejsza. Obejmuje to również oferowanie naszym partnerom szerokiego asortymentu części samochodowych o wysokiej jakości i najwyższej technologii.

 

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w zakresie oświetlenia i projektowania wprowadziliśmy na rynek wiele innowacji - od reflektorów ksenonowych i świateł zakrętowych po najnowszą generację inteligentnych reflektorów LED, takich jak Matrix LED HD84. Nie bez powodu nazwa HELLA oznacza również lidera innowacji i pioniera w dziedzinie technologii oświetleniowej. Z powodzeniem przenosimy kompetencje w zakresie wyposażenia fabrycznego na niezależny rynek części zamiennych.

 

Portfolio produktów HELLA w tym obszarze jest stale poszerzane i rozwijane, z uwzględnieniem nowych technologii i zmieniających się wymagań, takich jak rosnąca elektryfikacja. Naszym celem jest jak najszybsze udostępnienie tych innowacji z produkcji seryjnej na niezależnym rynku części zamiennych – co znajduje również odzwierciedlenie w naszych najnowszych produktach, które są już dostępne w dystrubucji.

 

Całe know-how firmy HELLA tkwi w najnowszych produktach. Poznaj już teraz nasze nowe inteligentne produkty oświetleniowe!

NOWE PRODUKTY OŚWIETLENIOWE HELLA DO KONKRETNYCH MODELI POJAZDÓW

Usuń filtr
Usuń filtr

Filmy związane z tematem

Światło to... Poznaj światło z HELLA.

Dostarczamy nowoczesne oświetlenie do konkretnych modeli pojazdów – bo światło podnosi bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

Tunel do badania świateł HELLA

W miejscu o wymiarach 140 na 11 metrów testujemy nasze innowacyjne technologie. Unikatowy w Europie, tutaj są tworzone koncepcje oświetlenia przyszłości.

Światło to bezpieczeństwo - HELLA

Nie bój się ciemności! Nasze światło prowadzi wszędzie bezpiecznie w nocy Ciebie i Twoich bliskich.