Partner dla biznesu

HELLA to partner dla biznesu, który przyspiesza i upraszcza działalność w tej branży i zwiększa skuteczność pracy.

Twoja codzienna działalność jest dość skomplikowana już sama z siebie, jej uproszczenie uważamy więc zarówno za nasze zadanie, jak i za oczywistość. Ułatwienia zaczynają się od doskonałej dostępności towarów i zaawansowanego systemu logistycznego, dalej dotyczą optymalnego zarządzania danymi i wcale nie kończą się na precyzyjnym wsparciu sprzedaży.

DOBRA LOGISTYKA TO U NAS NIE WSZYSTKO

HELLA oferuje nie tylko szerokie spektrum wysokiej jakości produktów o wysokiej dostępności: od części zamiennych, eksploatacyjnych i elementów karoserii przez materiały eksploatacyjne i akcesoria po profesjonalne wyposażenie warsztatowe. Od optymalnego zarządzania informacją po elastyczne rozwiązanie logistyczne: nasze produkty są zawsze tam, gdzie ich potrzebujesz.

PRZEDSTAWIAMY SZEROKĄ OFERTĘ

HELLA to znacznie więcej niż tylko światło możesz u nas nabyć ponad 45 000 produktów, które nie pozostawiają absolutnie nic do życzenia. Na potrzeby fachowych napraw i konserwacji udostępniamy profesjonalne rozwiązania diagnostyczne i warsztatowe oraz urządzenia do serwisowania klimatyzacji. Ponadto HELLA zapewnia najwyższej klasy serwis techniczny i doskonały system logistyczny o wysokim poziomie elastyczności i dostępności części. U nas dostaniesz wszystko z jednego źródła.

WIELE SILNYCH MAREK PRACUJE NA TWÓJ SUKCES

Aby zapewnić Ci wsparcie mocnych marek na każdym polu, firma HELLA stworzyła solidne struktury partnerskie, na których możesz tylko skorzystać:

 

  • HELLA PAGID Brake Systems: najlepsi z najlepszych na polu układów hamulcowych
  • HELLA GUTMANN Solutions: profesjonalny producent uniwersalnego wyposażenia warsztatowego w zakresie diagnostyki, serwisowania klimatyzacji oraz narzędzi pomiarowych i przyrządów kontrolnych Wraz z marką HELLA – prekursorem w branży oświetlenia, w zakresie układów elektrycznych i elektronicznych – masz do dyspozycji cztery silne marki, zapewniające niezawodne wsparcie Tobie i Twoim klientom.

ZARZĄDZANIE DANYMI - CAŁKIEM PROSTO

Wymagania stawiane systemom zarządzania i bazom danych stale rosną. Chcemy je nie tylko spełniać, ale także przewyższać: czy to przez integrację z systemem szczegółowych informacji, czy też przez udostępnianie optymalnych danych dla aplikacji, jak również odsyłaczy lub informacji dodatkowych, takich jak teksty marketingowe i ilustracje 360° jeszcze bardziej ułatwiające pracę w warsztacie. Umożliwiamy w ten sposób prostą i bezbłędną identyfikację części.

WYSTARCZY KLIKNĄĆ: NASZ PORTAL DLA PARTNERÓW HANDLOWYCH

Szukasz dokładnych informacji handlowych? Wystarczy jedno kliknięcie na nasz portal HELLA PARTNER WORLD. Wystarczy zaledwie kilka kliknięć, aby znaleźć tu wszystko, co jest Ci potrzebne – w prostej, zrozumiałej i przystosowanej do Twoich potrzeb formie.

JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI

Nasz Direct Customer Service dostarcza aktualnych informacji o ofercie i asortymentach oraz zapewnia doradztwo w zakresie sprzedaży i dostaw. Są tu również opracowywane ewentualne pytania związane z logistyką.

DLA CIEBIE POJMUJEMY BLISKOŚĆ RYNKU DOSŁOWNIE

Dzięki ponad 100 latom doświadczeń i ponad 125 obiektom położonym w ponad 35 krajach HELLA jest blisko klienta w całkiem dosłownym znaczeniu tego słowa i dysponuje jedną z największych na świeci organizacji handlowych zajmujących się dystrybucją części samochodowych oraz świadczeniami diagnostycznymi i serwisowymi – również blisko Ciebie. Dzięki takiej bliskości rynku szybko rozpoznajemy potrzeby Twoje i Twoich klientów – i jeszcze szybciej wdrażamy rozwiązania. Cieszymy się, że będziemy to dla Ciebie robićtakże w przyszłości!