FORVIA – Faurecia i HELLA łączą siły

HELLA i Faurecia od lutego 2022 roku działają pod wspólną marką FORVIA. Razem są siódmym co do wielkości dostawcą branży motoryzacyjnej na świecie. FORVIA koncentruje się na technologii, innowacji i zadowoleniu klienta, skupiając się na obszarach o wysokim wzroście, które są dostosowane do megatrendów w przemyśle motoryzacyjnym.

Nr 7
wśród dostawców branży motoryzacyjnej na świecie
1 z 2
pojazdów jest wyposażony w produkty FORVIA
150 000
pracowników na całym świecie

Lifecycle Solutions

Kluczowym aspektem zrównoważonej mobilności jest utrzymanie wartości i wydłużenie okresu eksploatacji pojazdów. W związku z tym utworzyliśmy Business Group Lifecycle Solutions, która łączy linie produktów Independent Aftermarket, Workshop Solutions i Special Applications.

 

Naszym celem jest zbudowanie w ramach Business Group Lifecycle Solutions kompleksowego ekosystemu na rynku części zamiennych, który będzie obejmował cały łańcuch procesów od diagnostyki do dystrybucji części zamiennych i usług. W ten sposób nie tylko tworzymy wartość dodaną dla wszystkich stron, ale jednocześnie przyczyniamy się do odpowiedzialnego wykorzystania zasobów i materiałów.

 

Oprócz dobrze znanej, szerokiej oferty produktów HELLA, w punktach dystrybucji HELLA będzie można kupować również produkty linii Faurecia – ze wszystkimi korzyściami, które oferuje HELLA jako partner niezależnych warsztatów. Marki HELLA zostaną zachowane.

Odkryj FORVIA

FORVIA tworzy rozwiązania dla bezpiecznej, zrównoważonej, nowoczesnej i indywidualnej mobilności. Dzięki 6 działom i 24 liniom produktów FORVIA łączy w sobie uzupełniające się atuty technologiczne i przemysłowe firmy Faurecia i HELLA. FORVIA chce stać się preferowanym partnerem innowacji i integracji dla producentów OEM na całym świecie.

Seating

Interiors

Clean Mobility

Electronics

Lighting

Lifecycle Solutions