HELLA VALUEFIT BLADE

ZOSTAŃ KRÓLEM SZOS Z HELLA VALUEFIT BLADE

Nowe reflektory dodatkowe z charakterystycznym światłem pozycyjnym nadają pojazdowi niepowtarzalny wygląd

HELLA VALUEFIT BLADE

Wyrazisty akcent na każdym pojeździe – na drodze lub w terenie

Duża moc, doskonały wygląd: nowe reflektory dodatkowe HELLA VALUEFIT BLADE. Nowa seria produktów jest dostępna w 18 różnych wersjach. W ten sposób oferuje odpowiedni styl dla każdego pojazdu. Dostępne w rozmiarach i kształtach 7” i 9”, okrągłe lub kwadratowe, z niewielką głębokością montażową dla wielu miejsc montażu, z solidną aluminiową obudową. Z białym światłem pozycyjnym do użytku jako światło drogowe (liczba ref. ECE 25 lub 50) na drogach publicznych lub z żółtym* światłem pozycyjnym do użytku w terenie. W sprawdzonej technologii oświetlenia LED firmy HELLA. Wszystkie reflektory dodatkowe są przystosowane do napięcia nominalnego 12 V i 24 V i są kompatybilne elektromagnetycznie.

HELLA VALUEFIT BLADE – REFLEKTORY DODATKOWE

Mocny charakter w chromowanej lub czarnej obudowie. Okrągłe lub prostokątne. Z białym lub żółtym* światłem pozycyjnym. Styl na każdy gust.

Reflektory dodatkowe HELLA VALUEFIT Blade firmy HELLA rozszerzają szeroką ofertę oświetlenia uniwersalnego i umożliwiają indywidualną, przyciągającą uwagę stylistykę pojazdu. Jest to pierwsza seria reflektorów dodatkowych HELLA z żółtym światłem pozycyjnym. Oferuje świadomym trendów kierowcom terenowym nowe możliwości indywidualizacji pojazdu.


BROSZURA | HELLA VALUEFIT BLADE
Dalsze informacje >

Reflektory dodatkowe łączą innowacyjny design LED z ostrymi jak brzytwa konturami. Reflektory dodatkowe z białym światłem pozycyjnym są stylowymi towarzyszami na drodze. Wszystkie okrągłe i prostokątne warianty 7” i 9” serii HELLA VALUEFIT Blade są dostępne z opcjonalnym żółtym światłem pozycyjnym – tworząc indywidualny i stylowy wygląd pojazdu. Wyróżniają się nie tylko doskonałym wyglądem, ale też niezwykłą mocą.

KRÓTKA INFORMACJA | HELLA VALUEFIT BLADE
Dalsze informacje >
  • Jedyne w swoim rodzaju światło pozycyjne LED w kolorze białym lub żółtym
  • Z chromowanym pierścieniem lub czarną obudową
  • Okrągły: 7” i 9”, Prostokątny: 9”
  • Pierwsza seria HELLA VALUEFIT z żółtym światłem pozycyjnym
  • Aluminiowa obudowa i wspornik z włókna szklanego

HELLA ValueFit Blade 9” Chrom

Okrągły z białym światłem pozycyjnym

HELLA ValueFit Blade 9” Chrom

Okrągły z żółtym światłem pozycyjnym

HELLA ValueFit Blade 9” Chrom

Prostokątny z białym światłem pozycyjnym

HELLA ValueFit Blade 9” Chrom

Prostokątny z żółtym światłem pozycyjnym

* Światło pozycyjne ŻÓŁTE nie posiada homologacji ECE: lokalne przepisy mogą ograniczać stosowanie wyłącznie do użytku poza drogami publicznymi.