Seminaria HELLA

Nauka od ekspertów

Hella Polska oferuje szkolenia techniczne, prowadzone przez doświadczonych specjalistów branży samochodowej w bogato wyposażonym w różnego typu makiety i pomoce naukowe własnym Centrum Technicznym.

 

  • Szkolenia techniczne przeznaczone są dla mechaników, właścicieli warsztatów samochodowych, doradców technicznych w serwisach samochodowych, diagnostów SKP, rzeczoznawców techniki samochodowej oraz wszystkich, którzy chcą poszerzyć i ugruntować swą wiedzę techniczną dotyczącą diagnostyki, napraw i właściwej eksploatacji pojazdów
  • Szkolenia techniczne obejmują zagadnienia związane z oświetleniem samochodowym, układami klimatyzacji i chłodzenia samochodów osobowych i dostawczych, podstawami diagnostyki EOBD, skutecznego i wydajnego wykorzystania urządzeń diagnostycznych i różnego typu narzędzi oferowanych przez Hella Polska w ofercie wyposażenia warsztatowego.
  • Szkolenia prowadzone są we własnym Centrum Technicznym z wykorzystaniem animacji 3D, filmów, prezentacji oraz makiet ilustrujących działanie oraz usterki  omawianych podzespołów i układów
  • Szkolenia prowadzone są w grupach 5-12 osobowych w formie wykładów połączonych z zajęciami praktycznymi. Szkolenia kończą się sprawdzianem wiedzy uczestników zajęć.
  • Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje najwyższej jakości tematyczne materiały szkoleniowe i świadectwo odbycia szkolenia w Centrum Technicznym Hella Polska.

Każdy uczestnik szkolenia ma prawo do późniejszych konsultacji z Działem technicznym Hella Polska dotyczących zagadnień omawianych na szkoleniu w czasie napotkania problemów w swojej pracy zawodowej.