Stažuotės ir praktika
 
STAŽUOTĖS IR PRAKTIKA

HELLA kompanijoje jūs galite priimti iššūkį kurti ateities automobilius šiandien! Su džiaugsmu priimame jūsų turimas šiandienes žinias ir mainais siūlome naujas įžvalgas jūsų būsimiems mokslo ir karjeros iššūkiams, bei supažindiname su mūsų verslo kultūra. HELLA Lithuania įmonėje siūlome 2-3 mėnesių trukmės trumpalaikę praktiką arba 6 mėnesius trunkančią apmokamą stažuotę pasirinktame skyriuje.

SĖKMĖS ISTORIJOS

07/22/2019

Susipažinkite su Ema! Ji atliko 3 mėnesių praktiką HELLA Lithuania Finansų ir kontrolės skyriuje.

„HELLA išsirinkau visiškai atsitiktinai, karjeros dienos metu sudomino tarptautinė, gerai žinoma įmonė. Praktikos metu didžiausią įspūdį paliko draugiškas kolektyvas, kuris visada padėdavo bei jaunatviški vadovai, kurie dalijasi sukaupta patirtimi ir suteikia galimybę mokytis.

Praktikos metu įsigilinau į studijuojamą dalyką, gavau supratimą apie savo profesinę veiklą ir sustiprėjo motyvacija mokytis toliau.

HELLA Lithuania įmonę rekomenduočiau visiems studentams, nesvarbu kokioje programoje mokosi, nes praktikos metu sudaroma galimybė išbandyti save įvairiose srityse ir mokytis iš savo srities Lietuvos ir užsienio ekspertų.

Mano patarimas – atlikdami praktiką nebijokite klausti ir domėtis. Juk praktikos metu galima ne tik įgyti reikiamus profesinius įgūdžius, bet ir atrasti sritis, kuriose galima save tobulinti.“

07/22/2019
 
  • ema_fixed
 

Susipažinkite su Luku! Jis atliko 3 mėnesių praktiką HELLA Lithuania Operacijų valdymo skyriuje

ir parengė baigiamąjį darbą apie HELLA Lithuania įrenginių priežiūros procesų valdymą.

“„Atlikti praktiką HELLA Lithuania įmonėje man buvo pirmas prioritetas, nepaisant to, jog nebuvau apsiribojęs Kaunu ar Lietuva. HELLA žinojau kaip stiprią tarptautinę įmonę, gaminančią prasmingus elektronikos komponentus automobiliams, o svarbiausia, skatinančią tai, kas man ypatingai svarbu intraprenerystę.

Čia ko gero labiausiai nustebino ypač pagarbus požiūris į visus darbuotojus ir praktikantus, visokeriopa kolegų pagalba, bei dalinimasis žiniomis.
Labiausiai džiaugiuosi, jog praktikos metu dar geriau supratau, kurios sritys ir kokie darbo metodai man labiausiai patinka, kadangi teko susidurti su ganėtinai įvairaus spektro užduotimis, bei iš labai arti pamatyti kolegų atliekamus skirtingus darbus.

Tikrai rekomenduočiau čia praktiką atlikti studentams, kurie yra pasiryžę nuolat tobulėti, veikti kaip intrapreneriai, bei yra pozityvūs komandos žaidėjai – nes būtent tokie žmonės ir renkasi HELLA Lithuania

Patarimas būsimiems praktikantams: klausti, klausti ir dar kartą klausti – nes taip išmoksime daugiausiai ir pademonstruosime geriausius rezultatus!“

07/22/2019
 
  • lukas_fixed
 

MSusipažinkite su Marium! Jis 6 mėnesius stažavosi HELLA Lithuania Techninės priežiūros skyriuje

ir iškart po to buvo pakviestas tapti Procesų technologijų specialistu. Marius yra atsakingas už gamybos procesus, gamybinės įrangos sklandų darbą bei procesų stebėseną ir gerinimą.

„HELLA Lithuania yra viena perspektyviausių įmonių Lietuvoje, kuri diktuoja technologijų tendencijas. Daugiametė patirtis ir disciplina puikiai paruošia tolimesniems gyvenimo etapams.

Įmonės kultūra yra itin patraukli jaunajai kartai - į studentus žiūrima labai pozityviai, išklausoma idėjų, nukreipiama reikiama linkme. Susipažįstama su įmonės veikla, kylančiais sunkumais net labai daug patirties turintiems specialistams. Turbūt geriausias įmonės bruožas yra augimas kartu su visa komanda, jei yra noro ir užsidegimo - visada pasiūloma gausybė būdų tobulėti.

Patarimas būsimiems praktikantams: būti drąsiems ir imtis iniciatyvos. Kaip kažkada girdėjau iš vadovų: “Tas jaunimas nėra toks blogas, naujos idėjos, šviežios protingos galvos į kasdienybę atneša naujų spalvų” tai ir palinkėsiu nebūti blankiems.“

07/22/2019
 
  • marius_fixed
 
 
 
  • icon_druck
  • Youtube
  • linkedin-logo
 
 
 
VIETINIS KONTAKTINIS ASMUO

Personalo skyrius
UAB „HELLA Lithuania“
Oro parko g. 6
54460 Karmėlava, Kauno rajonas, Lietuva
hlthtyd@rlgr.hr@hella.com

 
09/13/2019
LAISVOS DARBO VIETOS
 
01/22/2021
APDOVANOJIMAS

Bendrovė „HELLA Lithuania“ išrinkta TOP darbdaviu Lietuvoje 2020 m.

TopDarbdavys_LT-01
 
01/22/2021