Darbo ir gyvenimo pusiausvyra
 
Karjera

Karjera ir šeima – ideali pusiausvyra

Mūsų darbuotojai yra mūsų sėkmę užtikrinantis variklis. Dėl to jums norime suteikti viską, ko reikia, kad darbas kiekvieną dieną prasidėtų energingai, žvaliai ir motyvuotai. Tam įtakos taip pat turi ir vidinė ramybė.

Mūsų gyvenimai yra nuolatiniame sūkuryje ir mums tenka pereiti įvairias fazes: vienas ryžtingai kyla karjeros laiptais, o kitam gali prireikti daugiau laiko asmeniniam gyvenimui. Kiek įmanoma geriau stengiamės prisitaikyti prie šių gyvenimo pokyčių, darbuotojams siūlydami įvairius būdus derinti darbą ir asmeninius interesus, siekiant abipusiai palankių rezultatų. Tai mums padeda užtikrinti, jog ilgalaikėje perspektyvoje visi yra patenkinti ir laimingi. Mes žinome, jog mūsų darbuotojai nori ir tikisi darnos tarp karjeros ir šeimos.

09/13/2019

Lankstūs darbo grafikai be nustatytų darbo valandų –
sprendžiate patys!

Mūsų nuomone, rezultatai nuo konkrečių darbo valandų nepriklauso. Dėl to mūsų darbuotojai dirba savo nuožiūra, kad asmeniniai ir profesiniai interesai netrukdytų vieni kitiems.

 
09/13/2019

Darbo ne visą dieną grafikai

Nereikia nė sakyti, kad, atsižvelgiant į skyrių, galite dirbti ir ne visą darbo dieną, naudodamiesi tomis pačiomis galimybėmis, kaip ir kiti. Pavyzdžiui, dirbdami nusprendėte įgyti magistro laipsnį? Mūsų darbo ne visą dieną modeliai suteikia taip reikiamo lankstumo, kad jūsų svajonės taptų tikrove.

 
09/13/2019

Darbas namuose

Mūsų komandos nariai kai kuriomis dienomis gali dirbti iš namų. Manome, kad lanksti darbo aplinka suteikia galimybę mūsų darbuotojams susikurti taip trokštamą darbo ir gyvenimo pusiausvyrą.

 
11/10/2023

Sveikata

Jūsų sveikata mums yra svarbiausia!

 

Būdama šeimos valdoma bendrove, mes mąstome apie ilgalaikę perspektyvą. Štai dėl ko jums siūlome įvairias galimybes pagerinti savo formą ir ilgai išlikti geros sveikatos.

Mūsų darbuotojų sveikata mums yra svarbiausia, nes ji yra sėkmingo gyvenimo ir sėkmingo darbo pagrindas. HELLA daug dėmesio skiria sveikoms darbo sąlygoms ir sveikai gyvensenai įvairiose srityse.

 

Ką mes siūlome

 

  • Profesinių rizikų vertinimą ir gerų darbo sąlygų užtikrinimą
  • Ergonomiškas darbo vietas
  • Sveikus pirmadienio užkandžius (vaisius ir kitus sveikus užkandžius kartą per savaitę)
  • Sveiką valgyklos maistą (iš dalies finansuojama įmonės)
  • Medicinines patikras
  • Sezoninius skiepus
  • Partnerystę ir nuolaidas sporto bei atsipalaidavimo veiklai

 

Saugumas ir sveikata darbe

 

Pirmiausia saugumas! HELLA veikia atskiras centrinis skyrius, kuris yra atsakingas už visus saugumo ir sveikatos veiksnius bendrovėje. Bendrovės saugumo ir sveikatos darbe skyriaus parengtas gaires bei nurodymus taiko kvalifikuoti sveikatos apsaugos specialistai. Šio metodo tikslas yra užtikrinti mūsų darbuotojų saugumą ir sveikatą darbe bei apsaugoti didžiausią jų turtą – fizinį saugumą ir sveikatą. Bendrovės vadovybė parengė saugumo ir sveikatos apsaugos darbe politiką, skirtą taikyti visoje bendrovėje. Kad dar tvirčiau užtikrintume savo ketinimus apsaugoti darbuotojų sveikatą bei užtikrinti saugumą, mes laikomės Seulo deklaracijoje dėl saugumo ir sveikatos apsaugos darbe išdėstytų principų ir standartų.

Pritaikyti saugumo ir sveikatos apsaugos darbe valdymo sistemų pagrindai. Veiksmai, kurių mūsų vidaus ekspertai ėmėsi, siekdami užkirsti kelią nelaimingiems atsitikimams darbe ir pagerinti saugumą bei sveikatos apsaugą.

 

Sveikata ir aplinka

 

Saugumas priklauso ne nuo vieno žmogaus. Prie jo užtikrinimo turi prisidėti visi – nuo linijos operatoriaus iki generalinio direktoriaus. Siekiant užtikrinti sklandų darbą ir saugumą dirbant, reikia rengti ne tik su darbu susijusius mokymus, bet ir saugumo užtikrinimo bei atliekų vengimo mokymus. Instruktavimas ir vadovavimas yra pagrindiniai darbo kartu būdai. Įgalinanimas užtikrina pažangą ir sėkmę nenumatytais atvejais. Atliekos yra kliūtis idealios gamybos kelyje. Jas reikia pastebėti ir iš visų sričių sistemiškai pašalinti. Norint atliekas pašalinti sistemiškai, reikia atsižvelgti į visą vertės srautą. Mums visuotinio sistemiško atliekų šalinimo ir optimizavimo procese svarbiausia yra esminio kriterijaus nustatymas mūsų kelyje į meistriškumą.

 
09/13/2019
 
08/31/2010
  • icon_druck
  • Youtube
  • linkedin-logo
 
 
 
Laisvos darbo vietos

Ar esate pasirengę naujiems iššūkiams? Čia galite rasti šiuo metu laisvų darbo vietų. Pasaulinis

Darbo pasiūlymai
 
11/10/2023