Duomenų apsauga
  • icon_druck
  • YouTube-logo
  • linkedin-logo
 
Duomenų apsauga

Sveiki prisijungę prie HELLA grupės

Džiaugiamės, jog nusprendėte apsilankyti mūsų svetainėje, ir dėkojame už jūsų susidomėjimą mūsų bendrove, produktais ir internete pateikiama informacija.

HELLA gerbia jūsų privatumą.

Bendrovė HELLA (GmbH & Co. KGaA, Rixbecker Str. 75, D-59552 Lippstadt) yra atsakinga už šios svetainės puslapius ir asmeninės informacijos apsaugą vertina labai rimtai. Duomenų apsauga ir informacijos sauga yra vienos iš mūsų bendrovės politikos dalių. Todėl tvarkydami asmens duomenis ir vykdydami savo verslo veiklas mes rūpinamės jūsų privatumu ir visos komercinės informacijos sauga. Jūsų apsilankymo mūsų svetainėje metu surinktą informaciją mes tvarkome užtikrindami konfidencialumą ir ją naudodami griežtai laikomės teisinių reglamentų.

Mūsų svetainės puslapiuose gali būti nuorodų į trečiųjų šalių tiekėjų svetaines, kurioms šis pareiškimas dėl duomenų apsaugos nėra taikomas. Mes negalime užtikrinti, kad tokių svetainių puslapių administratoriai laikytųsi atitinkamų duomenų apsaugos reglamentų.

Asmens duomenys

Asmens duomenimis laikoma informacija, kurią galima panaudoti siekiant sužinoti jūsų tapatybę. Tokia informacija apima jūsų vardą ir pavardę, adresą, pašto adresą ir tel. numerį. Informacija, kurios negalima susieti su jūsų tapatybe (pvz., svetainės naudotojų skaičius), nėra laikoma asmens duomenimis.

Asmens duomenų gavimas, saugojimas ir tvarkymas

Kaskart, kai apsilankote mūsų svetainėje, mes išsaugome šią informaciją: jūsų interneto paslaugų tiekėjo pavadinimas; jūsų naudojamos naršyklės tipas; svetainė, iš kurios buvote nukreipti į mūsų svetainę; jūsų aplankyti mūsų svetainės puslapiai; jūsų apsilankymo trukmė. Jokia kita asmeninė informacija nėra saugoma. Taigi mūsų svetaine galite naudotis neatskleisdami savo tapatybės.

Jums lankantis konkrečiose mūsų svetainės vietose arba dalyvaujant tam tikrose kampanijose gali būti renkami ir saugomi papildomi duomenys. Norint dalyvauti apklausoje, pateikti užklausą ar apdoroti sutartį gali reikėti įvesti asmens duomenis.

Asmens duomenys nurodomi savanoriškai. Kai pateikiate užklausą el. paštu arba naudodami vieną iš mūsų kontaktinių formų, mes išsaugome jūsų pateikiamus duomenis apie jus, kad būtų paprasčiau asmeniškai bendrauti su jumis ir tvarkyti jūsų užklausą.

Kai kuriose mūsų svetainės srityse reikalaujama prisijungti atskirai. Tokiu atveju mes prašome jūsų įvesti savo vardą ir pavardę ir (arba) kitą asmeninę informaciją registracijos ir (arba) prisijungimo procedūros metu. Tokiose konkrečioms tikslinėms grupėms skirtose srityse kaip Hella Tech World arba HELLA Partner World mes taikome registracijos procedūrą, kad galėtume tinkamai identifikuoti atitinkamos tikslinės grupės naudotojus. Jūs patys sprendžiate, ar pateikti mums tokią informaciją. Norint dalyvauti tam tikrose kampanijose arba akcijose (pvz., suteikiančiose prieigą prie specifinės informacijos), duomenis reikia įvesti kelis kartus. Privalomos įvesti informacijos laukeliai yra pažymėti žvaigždute (*). Papildoma informacija, kuri nėra pažymėta kaip privaloma, yra pateikiama savanoriškai. To daryti nėra būtina.

Asmeninės informacijos naudojimas ir platinimas tvarkymo tikslas ir teisinis pagrindas

Jūsų asmens duomenis mes naudojame techninio savo svetainių, klientų sąrašų, apklausų dėl produktų ir rinkodaros tvarkymo tikslais: tik tokiu lygiu, koks yra būtinas konkrečiu atveju. Negavę jūsų sutikimo (ypač rinkodaros tikslais) jūsų duomenų niekada neperduosime trečiosioms šalims, nepriklausančioms HELLA grupei. HELLA grupės bendroves galite peržiūrėti interneto svetainėje www.hella.com/company

Institucijoms, turinčioms teisę prašyti pateikti tokią informaciją, jūsų duomenis perduosime, kiek to reikalaujama pagal įstatymus arba teismo sprendimą.

Prieiga prie duomenų

Siekiant užtikrinti, kad mūsų operacijos būtų atliekamos teisingai ir tinkamai, kruopščiai atrinktiems HELLA grupės darbuotojams yra suteikta prieiga prie jūsų duomenų. Šie darbuotojai duomenų negali naudoti savais tikslais. Įgaliotieji darbuotojai laikysis reikalavimų dėl konfidencialumo ir duomenų slaptumo. Be to, visą laiką yra užtikrinamas tinkamas duomenų apsaugos lygis.

Slapukų naudojimas

Informacija apie slapukus

Slapukas – tai nedidelis tekstinis failas, jums lankantis interneto puslapyje saugomas jūsų įrenginyje ir padedantis identifikuoti jūsų įrenginį. Slapukai naudojami saugoti informacijai, kai lankotės skirtinguose svetainės puslapiuose arba kai į ją sugrįžtate. Slapukuose nėra asmeninės informacijos, jie negali vykdyti jokių programų, galinčių aktyvinti virusą.

Funkciniai slapukai

Šios kategorijos slapukai saugomi lankytojo įrenginyje, kad svetainė veiktų taip, kaip numatyta.

Statistikos slapukai

Šios kategorijos slapukai naudojami rinkti svetainės lankytojų statistikos duomenis ir lankymosi svetainėje potyrius. Surinkti duomenys skirti tik vidiniam naudojimui, jie nėra perduodami trečiosioms šalims.

Interneto naršyklių konfigūracijoje paprastai numatomas automatinis slapukų priėmimas. Tačiau jūs galite išjungti automatinio slapukų įrašymo funkciją arba pakeisti savo interneto naršyklės konfigūraciją, kad vos išsiuntus slapuką gautumėte pranešimą.

Čia rasite apžvalginius sąrašus su HELLA svetainėse naudojamais slapukais.

Keisti nustatymus

Svetainės sekimas

Kai lankotės mūsų svetainės puslapiuose, renkama ir vertinama jūsų naršyklės siunčiama informacija. Šis rinkimo procesas vyksta naudojant pikselius (interneto švyturėlius), kurie yra integruoti į tinklalapius, taip pat naudojant slapukus.

Surinkti duomenys naudojami kuriant anoniminius naudojimo profilius, kuriais remiantis rengiama žiniatinklio statistika. Tačiau atskiri naudotojai nėra identifikuojami asmeniškai, taip pat šie duomenys nėra lyginami su kitais duomenimis.

Galite bet kada užkirsti kelią duomenų rinkimui ir išsaugojimui pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus. Šis nustatymas bus atpažįstamas ir vėlesnių apsilankymų metu. Šiuo tikslu eikite į savo naršyklės nustatymų skyrių ir nustatykite naršyklę taip, kad ji blokuotų arba atmestų trečiųjų šalių slapukus.

Šioje interneto svetainėje naudojama PIWIK PRO Cloud, PIWIK teikiama žiniatinklio analizės paslauga. PIWIK PRO Cloud naudoja slapukus - tekstinius failus, įrašytus jūsų kompiuteryje arba išmaniajame telefone, kurie padeda analizuoti, kaip lankytojai naudojasi svetaine. Slapukų surinktą informaciją apie lankytojų naudojimąsi svetaine PIWIK išsaugo ir apdoroja Vokietijoje esančiuose serveriuose.

IP adresai yra visiškai nuasmeninami prieš tai, kai galime peržiūrėti surinktus duomenis per "PIWIK Suite". IP adresų nuasmeninimo neįmanoma pakeisti arba sutapatinti IP adresų su surinktais duomenimis.

Šią informaciją naudojame norėdami įvertinti mūsų svetainės lankytojų elgseną, sukurti atitinkamas ataskaitas ir galiausiai pagerinti svetainės lankytojų patirtį. PIWIK neperduoda šios informacijos trečiosioms šalims ir nenaudoja jos jokiais rinkodaros ar reklamos tikslais.

Naujienlaiškis

Jums užsisakius naujienlaiškį, jūsų el. pašto adresas yra naudojamas su jumis susijusiais rinkodaros tikslais tol, kol naujienlaiškio atsisakote. Jo atsisakyti galite bet kuriuo metu paspaudę naujienlaiškyje pateiktą nuorodą arba pasinaudoję atsisakymo funkcija svetainėje.

Savo naujienlaiškiams siųsti mes naudojamės Campaign Monitor (valdomos Campaign Monitor Pty Ltd) ir Salesforce (valdomos Salesforce.com inc) paslaugomis. Campaign Monitor mums siūlo įvairių galimybių analizuoti naujienlaiškių atvertimą ir naudojimą. Šios analizės yra grupinės, jos nėra naudojamos individualiam naujienlaiškių gavėjų vertinimui. Daugiau informacijos apie Campaign Monitor ir Campaign Monitor teikiamą duomenų apsaugą galite rasti https://www.campaignmonitor.com/policies Salesforce – tai HELLA naudojamas CRM sprendimas. Jūsų informacija yra įrašoma ES esančiuose serveriuose. Norėdami gauti daugiau informacijos, sekite https://www.salesforce.com/company/privacy/

IR NAUJIENLAIŠKIS

Jums užsisakius naujienlaiškį, jūsų el. pašto adresas yra naudojamas siųsti jums jūsų pasirinktą informaciją tol, kol naujienlaiškio atsisakote. Jo atsisakyti galite bet kuriuo metu paspaudę naujienlaiškyje pateiktą nuorodą arba pasinaudoję atsisakymo funkcija svetainėje.

Savo IR naujienlaiškiams siųsti mes naudojame trečiosios šalies priemonę EQS, kurią valdo EQS Group AG. Daugiau informacijos apie  EQS ir duomenų apsaugą galite rasti https://www.eqs.com/en/legal Jūsų informacija yra įrašoma ES esančiuose serveriuose.

„Facebook“ ir „Instagram“ gerbėjų puslapiai

Mūsų „Facebook“ ir „Instagram“ gerbėjų puslapiuose siekiame supažindinti Jus su mūsų įmone ir mūsų gaminiais.

Jums lankantis mūsų „Facebook“ ir „Instagram“ gerbėjų puslapiuose, remdamiesi teisėtais interesais renkame Jūsų asmens duomenis.

Puslapių įžvalgų valdytojo priedu „Facebook“ taip pat prisiėmė atsakomybę už lankantis „Facebook“ ir „Instagram“ gerbėjų puslapiuose surinktus ir naudojamus duomenis. Daugiau informacijos apie „Facebook“ puslapių įžvalgų valdytojo priedą rasite šioje nuorodoje: https://www.facebook.com/legal/terms/information_about_page_insights_data.

„Facebook“ tvarkant duomenis, duomenys gali būti tvarkomi ir ne ES. Šiais atvejais „Facebook“ vadovaujasi Europos Komisijos patvirtintomis standartinių sutarčių sąlygomis ir Europos Komisijos sprendimais dėl tam tikrų šalių tinkamumo. Daugiau informacijos apie tai rasite: https://www.facebook.com/policy.php.

Naudotojų duomenis „Facebook“ taip pat gali naudoti rinkotyros ir reklamos tikslais. Taip pat gali būti, kad remiantis naudotojų elgsena (ir su ja susijusiais interesais) bus kuriami naudojimosi profiliai. Remiantis šiais naudojimosi profiliais, „Facebook“ puslapyje ir už jo ribų gali būti, pvz., rodomi reklaminiai skelbimai. Tam naudotojų kompiuteriuose reguliariai įrašomi slapukai, įrašantys atitinkamo naudotojo elgseną ir interesus. Šiuose naudojimosi profiliuose gali būti ir kitų „Facebook“ duomenų, ypač, jei naudotojas yra „Facebook“ narys. Daugiau informacijos apie tai rasite „Facebook“ pranešime apie privatumo apsaugą.

Jei turėtumėte daugiau klausimų apie mūsų „Facebook“ ir „Instagram“ gerbėjų puslapius ar norėtumėte pasinaudoti savo teisėmis, susisiekite toliau nurodytais kontaktais (žr. „Duomenų apsaugos pareigūnas“). Arba turėdami klausimų bei pageidavimų dėl mūsų „Facebook“ ir „Instagram“ gerbėjų puslapių visada galite kreiptis ir į „Facebook“.

Sauga

Mes taikome technines ir organizacines saugos priemones, skirtas apsaugoti iš jūsų surinktą informaciją ir ją tvarkyti taip, kad nebūtų pažeista, prarasta, sunaikinta, pasiekiama prieigos teisės neturintiems asmenims arba neteisėtai atskleista. Prieigą prie jūsų duomenų turi tik keli įgalioti asmenys.

Mūsų svetainės duomenys ir informacija, kurią jūs siunčiate mūsų svetainei, yra perduodama nešifruojant. Todėl mes negalime atmesti prielaidos, kad trečiosios šalys gali perimti, peržiūrėti ir (arba) pasinaudoti tiesiogine prieiga prie perduotų duomenų. Prašome jūsų į šį veiksnį atsižvelgti priimant sprendimą dėl savo duomenų perdavimo mums internetu bei tokio perdavimo lygio. Savo portaluose, kuriuose reikia užsiregistruoti ir pateikti naudotojo prisijungimo informaciją, visais įmanomais atvejais naudojame SSL protokolo šifrą.

Mes nuolat tobuliname ir keičiame savo saugos priemones, kad neatsiliktume nuo technologinės pažangos.

Laisvai pasirenkama parinktis

Jūsų duomenis taip pat norėtume naudoti tam, kad galėtume informuoti jus apie mūsų produktus ir, kai aktualu, pasiteirauti jūsų atsiliepimų. Savaime suprantama, kad dalyvavimas tokiose iniciatyvose yra savanoriškas. Jeigu su šia parinktimi nesutinkate, bet kuriuo metu galite atsiųsti mums pranešimą su prašymu blokuoti ir (arba) pašalinti tokią informaciją. Tokiu atveju pakanka atsiųsti laišką adresu, nurodytu teisiniame pranešime. Daugiau informacijos galite rasti atitinkamame vietos svetainės puslapyje.

Informacija, taisymas, šalinimas, tvarkymas, apribojimas, prieštaravimas

Jūs turite teisę gauti informaciją apie savo duomenis rašytine arba elektronine forma. Be to, jūs turite teisę bet kuriuo metu užblokuoti arba pašalinti savo asmens duomenis, taip pat turite teisę paprieštarauti duomenų tvarkymui ir teisę ištaisyti neteisingus duomenis. (Atkreipkite dėmesį: konkrečiose šalyse taikomi jose galiojantys teisiniai reikalavimai dėl saugojimo laikotarpių; tokiu atveju duomenys ar dokumentai bus užblokuoti tol, kol baigsis konkrečioje šalyje taikomas saugojimo laikotarpis.)

Teisė kreiptis į priežiūros instituciją

Jeigu duomenų tvarkymas prieštarauja taikomiems įstatymams, jūs turite teisę pateikti skundą priežiūros institucijai.

Duomenų apsaugos pareigūno kontaktinė informacija

Mūsų duomenų apsaugos pareigūnui gali nusiųsti laišką su pasiūlymais ir skundais dėl jūsų asmens duomenų tvarkymo.

Duomenų apsaugos pareigūnas

HELLA GmbH & Co. KGaA
Rixbecker Str. 75
D-59552 Lippstadt

 

Vietos duomenų apsaugos pareigūnas

UAB HELLA Lithuania
Oro parko g. 6
54460 Karmėlava, Kauno raj. / Lietuva (Lithuania)
Kontaktai

Data: 2022 m. gegužės